Master Tonic: velice silný přírodní lektvar, který vyléčí všechny infekce – recept

Master Tonic je přírodní lék na nespočet infekcí. Pomůže vyléčit mnohem více chorob než jen obyčejné nachlazení.

Je to přirodní antivirový, antibakteriální, protiplísňový a antiparazitický lék. Dokáže léčit mnoho chronických stavů, těžkých nemocí a infekcí odolných vůči antibiotikům.

Proč je Master Tonic tak silný?  Všechny jeho ingredience jsou čerstvé a jsou vybrány tak, aby stimulovaly krevní oběh a aby se do něj dostaly detoxikační látky.

Česnek je širokospektrální antibiotikum, které ničí grampozitivní a gramnegativní bakterie. Zatímco umělá antibiotika zabíjejí i dobré bakterie, které naše tělo potřebuje, česnek zabije pouze špatné bakterie a dokonce zvyšuje počet těch zdravých. Česnek je také silný antivirový a protiplísňový prostředek (zaměřený na nachlazení, chřipku a infekce horních cest dýchacích)

Cibule má silné močopudné, antibiotické a protizánětlivé vlastnosti. Studie prokázaly, že cibule je účinný prostředek usnadňující vykašlávání, což je velmi užitečné při infekcích jako je nachlazení, chřipka a úporný kašel. Bylo prokázáno, že cibule je bohatá na quercetin, který pomáhá předcházet onemocněním srdce tak, že nedovolí, aby se na stěnách tepen přichytil cholesterol a aby se tvořily krevní sraženiny.

Křen je přirozeně antibakteriální a antiparazitický, čímž stimuluje váš imunitní systém. Má zahřívací vlastnosti a také usnadňuje vykašlávání. Je to silná rostlina, která příznivě působí na naše dutiny a plíce. Pomáhá uvolnit dýchací cesty, které jsou častým místem vzniku nachlazení a  chřipky, a zlepšuje jejich průchodnost.

Zázvor je také přirozeně antimikrobiální a posiluje imunitní systém. Může pomoci při léčbě nachlazení a horečce. Mnohé maminky si vzpomenou, že zázvor je také skvělý lék na těhotenskou nevolnost.

Pálivá paprika může také pomoci posílit váš imunitní systém, působí jako přírodní ředidlo krve  a má hřejivé vlastnosti. Je to také přírodní lék proti bolesti.

Organický nefiltrovaný jablečný ocet má mnoho úžasných vlastností. Je to přirozená antiseptická a protiplísňová látka skvělá pro trávení, detoxikaci a mnoho dalšího.

 

Recept na Master Tonic

Ingredience

* Všechny přísady musí být čerstvé a nejlépe by měly být organické.

1 díl čerstvého nasekaného česneku

 

1 díl čerstvě nasekané  bílé cibule

 

1 díl čerstvého strouhaného zázvoru

 

1 díl čerstvého strouhaného křenu

 

1 díl čerstvě nakrájené papriky (cayenne, habanero, serrano, jalapeño atd.)

 

Organický nefiltrovaný jablečný ocet

 1. Připravte všechny ingredience
 2. Nakrájené či nastrouhané přísady ve stejném poměru naplňte do skleněných nádob, do ¾ jejich obsahu. Můžete použít sklenice větší i menší.
 3. Sklenice dolejte jablečným octem. Ujistěte se, že jsou ingredience zcela ponořeny.
 4. Zavřete nádobu a důkladně protřepte a vše promíchejte.
 5. Skleněné nádoby skladujte na tmavém místě. Je třeba po dobu dvou týdnů sklenici každý den jedenkrát protřepat.
 6. Na mísu/hrnec umístěte cedník a plátno.
 7. Směs přes cedník přelijeme a přecedíme směs, pomůžeme si tlakem.
 8. Zbývající směs můžeme ještě vymačkat přes plátno, abychom získali maximum tekutiny.
 9. Nalijte kapalinu přes nálevku do jantarových lahví.

 

Použití Master Tonicu:

Master Tonic není pro jedince se slabým srdcem. Je pikantní a silný. První užití léku pro vás bude pravděpodobně šok, ale přínosy pro zdraví stojí za to.

Pro každodenní posilování imunitního systému pijte 30-60 ml, dvakrát nebo víckrát denně. Stačí tekutinu chvíli podržet v ústech a poté polknout. Neředit vodou, efekt by nebyl tak silný.

Pokud bojujete s infekcí, užívejte tonikum 5-6krát denně. Může být použito i během těhotenství, pro děti je to také bezpečné, jelikož potraviny nejsou toxické. Pouze u dětí používejte menší dávky.

„Založeno na receptu “Formula druhé imunity“ známého amerického herbalisty Dr. Johna Raymonda Christophera a jeho studenta Dr. Richarda Schulzeho, jak popsal Sam Biser na straně 169 Návodu k použití, který je kapitolou v jeho sérii videí „Save Your Life“ publikovaných Univerzitou přírodní léčby Inc. Charlottesville, Virginie 22902, USA A. “

 

přeložila: hana

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 6

 1. .lak napsal:

  Ti ňamtarovy flaše sú kagďe. :-)))

  • df napsal:

   No, jantarové lahve. Zřejmě mají namysli klasické lékárenské hnědé lahve. Kvůli světlu, vyhověla by i hnědá pivní. Akorát teda jantar je žlutej i hnědej, to označení je docela nešťastný.

  • jirik napsal:

   Ono by šlo použít obyčejnou flašu a koupit samolepící tapetu jantarové barvy a flašu
   do ní zalepit.

 2. Lekno napsal:

  Co je vlastne choroba a imunita ?

  – Ilúzia nazývanej „choroba“ (EN)
  https://www.youtube.com/watch?v=84gEIwBlT8M
  – KIDNEY FILTRATION – IMPORTANT! Public Domain Video
  https://www.youtube.com/watch?v=JO4V9so3bxI
  – R.S.Morse: All Cancers – Cancer Discussion
  https://www.youtube.com/watch?v=8v0v36lcrS8
  – Lymphbuster – True healing for the present century
  http://www.lymphbuster.com/wp-content/uploads/2015/10/Lymphbuster-Version-1.0.pdf

 3. Máte na mysli sladkou papriku nebo chilli?
  Děkuji.

 4. jirik napsal:

  Výrobci ze západní Evropy přestávají na Slovensko dovážet zboží horší kvality
  Výrobci potravin a drogerie ze západní Evropy začínají měnit složení výrobků dodávaných na Slovensko. Uvedla to v rozhovoru pro server tablet.tv slovenská ministryně zemědělství Gabriela Matečná (SNS). Země střední a východní Evropy opakovaně kritizovaly dvojí kvalitu zboží dodávaného na své trhy.
  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/449142-vyrobci-ze-zapadni-evropy-prestavaji-na-slovensko-dovazet-zbozi-horsi-kvality.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *