Možná důležité upozornění na dny velikonoc ze zahraničí

…..že se schyluje k nějaké velké akci na planetě Zemi, všichni vědí a mnoho lidí tuší. Prosím věnujte tomuto tématu větší pozornost….

06:54

Internetová stránka Hartgeld.com dnes oplývá strašidelnými úvahami o nejbližších dnech, v úterý snad už banky v Německu a Rakousku neotevřou a proběhne restart peněžnictví…, snad také válečný konflikt mezi Severní Koreou a USA, útok jadernou náloží na New York, zničení skalního chrámu a mešity al aksá, což podnítí útok muslimů na nás, křesťany…..

https://hartgeld.com/revolutionen.html

Eichelburg se dotazuje svých skrytých zdrojů informací, zatím mně nedaly pokyn, abych utekl z Vídně…..

13.4.2017, 20.00 hodin: Es sind noch mehr Infos reingekommen. Es geht jetzt los, hebt das Geld von der Bank ab.WE Přišly ještě další informace. Teď to začíná, vyzvedněte si peníze z banky vše co dostanete. Walter Eichelburg.

13.4.2017: třináctý den v měsíci, 1+3+4+2+0+1+7=18=6+6+6

20.10 hodin: Die 3. unabhängige Informmation ist reingekommen, oder sollte mich wohl erreichen: kommende Woche sperren die Banken nicht mehr auf.WE.
Přišla 3. na těch dalších nezávislá informace, nebo měla ke mně asi dorazit: příští týden už banky neotevřou. Walter Eichelburg

Podle Eichelburga máme být už dávno všestranně připraveni, vyzvednout zbývající peníze z banky je to poslední, co doporučuje před tím, než doporučí útěk. Ale už asi předevčírem sdělil, že kdo má skyrté útočiště, tak aby se do něj měl odebral. Což už ale doporučil a sám udělal v minulosti několikrát.

tm dodává: jo člověk v nynějším politickém a občanském chaosu neví ani dne a hodiny, kdy všechno začne. Proto je dobré být připraven…..

Situace se zdá být nebezepečně vyhrocená. Co více dodat. Budu jenom rád, když nastíněné informace se nevyplní, jednou ale přijít musí, to je bez debaty…..

tm

 

 

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 19

 1. jirik napsal:

  Na hranici mezi RF a Litvou byl zadržen náklad s 243násobným překročením úrovně radiace
  Pracovníci kaliningradské oblastní celnice na hranici s Litvou zadrželi náklad s 243násobně překročenou úrovní radiace.

  Informuje o tom tisková služba oblastní celnice.
  „Z Litvy jelo na území Kaliningradské oblasti nákladní auto značky DAF, naložené balíky s použitými věcmi. Při vjezdu dopravního prostředku na celnici MAPP Sovětsk Kaliningradské oblasti zareagoval stacionární systém radiační kontroly Jantar.
  Během provádění celní kontroly náklaďáku celníci odhalili lokální překročení úrovně ionizujícího záření“, uvádí se ve zprávě.

  Spektrální analýza ukázala, že v balíku s použitými věcmi se nachází radiační zdroj na základě radionuklidu Radium 226, jehož úroveň ionizujícího záření překračuje normu 243-krát. Automobil byl vrácen do Vilniusu.

  Před tím Pošta Ruska zadržela na hranici radioaktivní zásilku.
  https://sptnkne.ws/eenM

 2. milan napsal:

  Ahoj Tomáši . Vím ze se stále ptám tebe a i sam sebe, jak proběhne EMP bude zničena veškerá elektronika auta a nastane zlatý věk lidstdva. Zajímá mě, ten pulz oběžné celou planetu zemi? milan curych ale teď region české budejovice

  • LDV napsal:

   Dovolím si odpovědět za tm. Ano, bude to celoplanetární.

   • jandera napsal:

    Ano nastane zlatý věk možná pro 5% lidstva, žádná elektronika nebude dotčena, pouze vše živé pokud puls bude mít frekvenci 2-3 GHz (mikrovlnka), pracuje se na tom neustále, nové satelity, BTS vysílače a „kovová obloha“.

    „Narušování mozkových vln: úroveň poruch vzorců signálů mozkových vln alfa, delta a theta je nápadně vyšší, než je obvyklé.
    Duševní poruchy: v důsledku neuspořádaných průběhů mozkových vln se projevují negativní psychické efekty. Patří k nim ztráty paměti a schopnosti koncentrace, snížení emočního prahu, zpomalení myšlenkových pochodů a přerušovaný spánek, při statisticky vyšším procentu u jednotlivců dlouhodobě vystavovaných nepřetržitým okrajovým emisím a vlivům polí produkovaných mikrovlnným zařízením, ať už šlo o mikrovlnné trouby nebo jiná mikrovlnná zařízení (obsluhy radarů…).“

    http://vodasvetla.cz/1-Text/TEXTY/Mikrovlne-zareni.html

  • smrdutá mrtvola Václava Havla napsal:

   Ne. EMP proběhne pouze kolem Českých Budějovic a v Curychu. :-*

 3. smrdutá mrtvola Václava Havla napsal:

  Nejvýjimečnější otroci zlých obřezanců opět synchronně dupou.
  http://aeronet.cz/news/video-rozzureny-alex-jones-zautocil-na-trumpa-a-varoval-ho-aby-nepodrazil-sve-volice-padala-slova-o-zrade-a-sproste-nadavky-americka-vojska-jsou-na-ceste-do-syrie-cz-titulky/
  Trumpovi asi mikrovlny a skalární „mind-control“ signál pěkně masírují mozek…

 4. mirek napsal:

  pulz má přijít ze Slunce mezi léty 2018-2023,podle informací to zničí elektroniku a hlavně UI-umělou inteligenci-zdroj-www.matrix-2001.cz-Odhalený vesmír

  • Melichar napsal:

   Mirku, taky jsem to četl či slyšel. Ale spřátelené civilizace údajně mají technologii, jak „filtrovat“ tento záblesk (puls), aby nedošlo k poškození elektroniky na Zemi, mělo by to zničit UI a nastartovat novou epochu na Zemi.

   • Petra napsal:

    Ja som tu niekde čítala, že EMP hrozí vtedy ak by mala začať 3. sv vojna s použitím jadrových zbraní.
    Vtedy vraj vyspelá civilizácia použije EMP, tým znefunkční jadrové zbrane, ale zároveň zničí aj všetku elektroniku na svete a svet sa dostane do stredoveku.

    • Melichar napsal:

     Vyspělé civilizace už několikrát znefunkčnily jaderné zbraně na některých základnách a k žádnému EMP nedošlo. Např. hrozil atomový konflikt mezi Indií a Pákistánem. Nemají zájem poslat lidi do středověku, naopak chtějí, aby se pozemské lidstvo v budoucnu připojilo k vesmírným federacím.

 5. jirik napsal:

  Administratíva prezidenta USA Donalda Trumpa podporuje zväčšenie kontingentu vo východnej Európe, vyhlásil generálny tajomník NATO Jens Stoltenberg v rozhovore pre televízny kanál MSNBC
  http://www.hlavnespravy.sk/stoltenberg-trump-podporuje-zvacsenie-kontingentu-nato-vo-vychodnej-europe/968692
  “Úradujúca administratíva, prezident i jeho tím v otázkach bezpečnosti podporujú zmeny v NATO vo východnej časti aliancie,” vyhlásil generálny tajomník. Zmienil, že po prvýkrát za mnoho rokov je možné sledovať zväčšenie amerického kontingentu v Európe a rast prítomnosti NATO v pobaltských krajinách a v Poľsku.

  Stoltenberg dodal, že s Trumpom súhlasí v tom, že Európa a Kanada by mali zväčšiť výdavky na zaistenie bezpečnosti a obrany.

  Aliancia vykonáva “najväčšie zosilnenie systémov kolektívnej bezpečnosti od čias studenej vojny v rámci adaptácie politiky NATO na “prísne jednanie Ruska” a rastúce teroristické hrozby,” vyhlásil generálny tajomník.

  Podľa jeho slov majú kroky NATO “proporcionálny” charakter, aliancia si ale “nepraje novú studenú vojnu”.

 6. jirik napsal:

  Alexander Zacharčenko uviedol, že Kyjev v bojoch v Donecku a Luhansku stratil približne 30 tisíc vojakov, súčasťou tohto počtu sú aj Ukrajinci stratení v akcii. Naproti tomu hovorca ukrajinskej armády Alexander Lysenko hovorí, že Ukrajinci počas celého obdobia konfliktu stratili len približne 2500 mužov a približne 10 tisíc mužov utrpelo rôzne zranenia.

  Lysenkom potvrdené straty však aj tak šokovali Ukrajincov, ktorých doteraz provládne médiá ubezpečovali, že Ukrajinci stratili do tisíc mužov.

  Alexander Zacharčenko takisto oznámil, že čoskoro sa aj Dnepropetrovsk stane súčasťou Novoruska, ktoré sa sformuje na troskách Ukrajiny.

  Spoločne s Luhanskom a Doneckom sa Dnepropetrovsk stane dôležitým mestom nového prorusky orientovaného štátneho útvaru. “Súčasťou Novoruska sa Dnepropetrovsk stane zákonite a bez problémov, pretože historicky, mentalitou a ekonomicky je Dnepropetrovsk úzko prepojený s Doneckom a Luhanskom. Koniec Porošenkovho režimu sa blíži a koniec nenávideného ukrajinského režimu v Kyjeve bude znamenať veľké zmeny na mape Ukrajiny,” uviedol Alexander Zacharčenko.

  Podľa Zacharčenka sa Dnepropetrovsk oslobodí sám a takisto sa aj sám pripojí k Novorusku.
  http://www.hlavnespravy.sk/zacharcenko-dnepropetrovsk-sa-stane-sucastou-novoruska/969366

 7. Soto napsal:

  Moze to byt aj aj. 🙂 Ne do středověku, to lidi už něco uměli, ale rovnou do doby kamenné, to byl pravý ráj na zemi. S prvním vymýšleným hrncem jsme byli z ráje vyhnání do nekonečného úsilí a boje o lepší a lepší hrnce.

 8. jirik napsal:

  Archeologové exhumovali prvního katolického papeže a ten byl pozoruhodně dobře zachovalý, kdy spolu s tím odhalili i určitá tajemství, která by církev raději ponechala pohřbená.

  Muž, o kterém se věří, že byl prvním papežem, zemřel kolem roku 155 našeho letopočtu a původně byl pohřben v katedrále ve městě Aquileia. Roku 1789 byla katedrála stržena a hrob otevřen, než jej převezli do kaple, kde byl roku 1875 znovu pohřben, píše Disclose.

  Pozoruhodná zachovalost je podle panujících domněnek důsledkem kombinace vysoké vlhkosti a rostlin uvnitř hrobu a skutečnosti, že byl pohřben v zimních měsících, což umožnilo, aby v prvních několika měsících po pohřbu proběhlo méně rozkladu.

  Co je ještě zajímavější, vedle těla archeologové našli četné dokumenty, rovněž dochované z doby jeho smrti, s údaji o alternativních průbězích klíčových událostí a některé z nich dokonce naznačují, že Mesiáš byl ve skutečnosti fabrikace vytvořená křesťany té doby k podpoře jejich agendy.
  http://vool.cz/Q8S7U
  Budou-li tyto dokumenty ověřeny jako autentické, tak by mohly vrhnout pochybnosti na celý systém katolické víry, který byl v posledních letech i tak značně poškozen četnými skandály.

  Spolu s různými vzájemně si odporujícími výpověďmi o životě Ježíš, jsou tu rovněž další stovky příběhů vztahujících se k dalším podobným prorokům v průběhu věků, z nichž mnohé vykazují ohromující podobnosti s Ježíšem.

  Z těchto nalezených dokumentů to vypadá, že Ježíšův život tak, jak jej většina lidí zná, byl vytvořen převážně z vybraných momentů z vyprávění o jiných předchozích mesianistických postavách historie. Život skutečného Ježíše, jehož existenci jako skutečné osoby věda podporuje, se mohl dost lišit a vůbec nemusel být takový, jak naznačuje Bible.

  Některé další mesianistické postavy, které předcházely Ježíšovi, však vykazují ohromující podobnosti, včetně Hora a Mithrase, kdy o obou se říká, že vytvořili základ pro některé z Ježíšových životních příběhů minulosti.

  I Horus, egyptský bůh oblohy a království, se zrodil z panny, byl pokřtěn ve věku 30 let a měl 12 učedníků. I on byl ukřižován a znovu vzkříšen podobně jako Ježíš o tisíce let později.

  Mithras byl římský kultovní bůh a i ten se narodil z panny, oslavoval se 25. prosince, dával svým přívržencům značku na čelo, byl spojován se lvem a s jehnětem, obětoval se a byl pozdvižen v neděli. Celá ta století před Ježíšovým narozením tedy vyrůstaly kořeny křesťanství.

 9. jirik napsal:

  Jak to bude s nezaměstnanými na slovensku???
  Toto sú zmeny vyplývajúce z novely zákona o službách nezamestnanosti:

  – Ak nezamestnaný predčasne opakovane skončí do 1 mesiaca zamestnanie, ktoré mu sprostredkoval úrad práce, bude z evidencie uchádzačov o prácu na pol roka vyradený.

  – Uchádzači o zamestnanie už nebudú môcť vykonávať prácu v pracovnom pomere. Tí, ktorí ju momentálne vykonávajú, ju budú musieť najneskôr do konca júla tohto roka skončiť, inak ich úrad práce k 1. augustu vyradí z evidencie.

  – Uchádzači o zamestnanie, ktorí pracujú na dohodu, budú môcť pracovať najviac 40 dní v roku.

  – Hranica možného zárobku zaevidovaného nezamestnaného sa zvyšuje zo 148,57 eur na 198,09 eur.

  – Ak evidovaný nezamestnaný vykonáva zárobkovú činnosť, je povinný ju nahlásiť úradu práce predložením dohody najneskôr deň pred nástupom do práce a zároveň musí nahlásiť, aký vysoký príjem bude mať. Ak tieto podmienky nesplní, úrad práce ho z evidencie vyradí.

  – Zaevidovaný nezamestnaný nebude môcť popri evidencii pracovať u zamestnávateľa, u ktorého pracoval pred zaradením do evidencie.

  – Evidovaný nezamestnaný nemôže vykonávať prácu popri evidencii u zamestnávateľa, ktorý nezamestnaného v rámci výberového konania organizovaného úradom práce odmietol vziať do práce počas predošlých 6 mesiacov.

  – Nezamestnaný bude vyradený z evidencie, ak sa odmietne zúčastňovať na aktívnom opatrení trhu práce bez vážnych dôvodov.

  – Ruší sa aj súbeh zárobkovej činnosti a vykonávania absolventskej praxe alebo aktivačných prác.

  – Opäť sa umožní vykonávanie absolventskej praxe v odbore, ktoré nemusí zodpovedať dosiahnutému vzdelaniu nezamestnaného.

  – Zavedie sa možnosť čerpať príspevok na dochádzku za prácou a na podporu mobility za prácou aj pri zmene zamestnávateľa. Lehota na opätovné poskytovanie týchto príspevkov sa skracuje z 2 rokov na 1 rok od ukončenia obdobia ich poskytovania.

  Branislav Zaujec
  http://www.hlavnespravy.sk/vlada-od-maja-sprisni-podmienky-pre-nezamestnanych/969596

  • tauri napsal:

   I tak lidi budou stále tvrdit, že otroctví už dáávno skončilo 😀 Že pracovat je přec normální, platit daně taky..jinak od ničeho jiného tu nejsme. Stejně žijem jen jednou, tak je třeba si užít život 😀 Možná právě proto utnou tipec, protože po nějaké době dojde lidem, že žít se dá i jinak, než povinně chodit do práce, která většinou nebaví a povětšinou je zbytečná a jen udržuje tenhle Matrix a jakmile jsou doma dýl, přestane se jim produkovat hormon štěstí díky práci, protože jakmile člověk pracuje, cítí se šťastný a k užitku díky modifikaci DNA aby tu byli lidi skutečně jen otroky, jak smutné..

 10. Maroš napsal:

  Prednáška o niekoľko desaťtisíc rokov globálne rozšírenom kultúrnom a civilizačnom prepojení ľudstva -korene ľudstva, korene ľudského myslenia – súčasné úplne obrátené vnímanie a judaizmom deformované interpretácie – kľúč k pochopeniu tejto prevrátenosti je kľúčom k pochopeniu Podstaty… – SVETLA BEZ TIEŇA. O procesoch poznávania…
  Jan Kozák: Gnostická tradice lidstva (přednáška pro Unitáře)

 11. jirik napsal:

  Předpokládanému teroristickému činu u budovy ruské diplomatické mise v Berlíně se podařilo zabránit, chybělo zřejmě jen „několik vteřin“, píše list Bild am Sonntag, aniž by uváděl zdroj této informace.

  Podle údajů německého listu posuzoval podezřelý — občan Maroka, kterému Bild říká Mohammed X, plánovaný útok na sociálních sítích. Na internetu vystupoval pod několika pseudonymy.
  https://sptnkne.ws/efvH

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *