Muslimský kazatel – Mužům, kteří masturbují, otěhotní ruce v posmrtném životě!

Ukázka intelektu a kultury některých muslimů.
Islámské náboženství je pro spoustu Čechů jako z jiného světa. Tento muslim je však jako mimozemšťan pro každého. Kazatel Mucahid Cihad Han tvrdí, že by muži neměli masturbovat, protože jim v posmrtném životě otěhotní ruce.

Když byl hostem televize 2000, zavolal do ní muslim, který se přiznal, že i když je ženatý, tak masturbuje. To zmatený kazatel odsoudil a řekl mu, že s tím musí přestat.
„Těm, kteří masturbují, otěhotní ruce v posmrtném životě,“ nechal se slyšet Mucahid Cihad Han. To ale podle něj nejsou jediná úskalí onanie.
„Muži se pak budou muset starat o své potomky,“ vysvětlil další následky onanie v posmrtném životě. Že je teď všem k smíchu, není potřeba dodávat.

zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 7

 1. jirik napsal:

  http://svobodnenoviny.eu/je-pozde-jsou-tady-uz-jsou-tady-a-je-jich-hodne/

  http://svobodnenoviny.eu/organizace-spojenych-narodu-zverejnila-na-svem-webu-plan-depopulace/
  —–
  POZOR NA VELKÝ PODVOD! Vznikl falešný podvodný dezinformační web Parlamentní list: http://parlamentnilist.cz/ , který se tváří jako známé Parlamentní listy http://www.parlamentnilisty.cz ! Tento web publikuje falešné rozhovory a názory Tomia Okamury a SPD s cílem poškodit nás před veřejností v předvolební kampani. Prosíme všechny členy a sympatizanty SPD, aby ihned varovali všechny své přátele na všech sociálních sítích a na internetu před tímto falešným a podvodným serverem. PROSÍM SDÍLEJTE všem vašim přátelům! A prosím upozorňujte trvale své okolí až do voleb na tento podvodný web, aby se lidé nenechali podvodně zmanipulovat. Děkuji za spolupráci! Je vidět, že se blíží volby, a protože politická konkurence vidí stoupající volební preference SPD, tak začali jak je jejich zvykem používat lhaní, podvody a manipulace, aby Tomia Okamuru a SPD pomluvili a dehonestovali. Není lepší důkaz stoupající podpory našeho hnutí. V říjnu to dokážeme! A znovu opakuji – abychom neustále nemuseli vyvracet podvodné hoaxy a další falešné zprávy – jediné pravdivé informace o mně a o SPD najdete vždy zde na mém profilu. Informace, které nenajdete zde na mém profilu, jsou falešné nebo podvodné. Připravme se na to, že s blížícími se parlamentními volbami bude přibývat podobných lží a podvodů od politické konkurence a od zaplacených novinářů a médií. Takže držme pevně spolu!
  http://spd.cz/tomio-okamura-pozor-na-velky-podvod/

 2. julius napsal:

  To ma s toho turbanu. Ty horka to je silene na mozek. Jedno prislovy a je pravdive kdo jednou couvne, couva celej zivot. Budeme couvat do sveho vyhubeni????

 3. Soto napsal:

  Křesťanství a islám si v tomto mohou navzájem vypráávět. Ač ateisté tady, tak všichni ví přesně co se stane pak.

 4. smrdutá mrtvola Václava Havla napsal:

  Co taky čekat od kkta s nočníkem na hlavě.

 5. jentak napsal:

  z burkin mají veselo
  https://twitter.com/OnlineMagazin/status/888692287512956928
  nemyté Muslimky šíří z burkin odolné parazity ,
  KAAL-TV uvádí, že bazény se zavírají v jihovýchodní Minnesotě a částí severní Iowy poté, co ministerstvo zdravotnictví v Minnesotě informovalo, že některé veřejné bazény byly nakaženy kryptosporidiem, parazitem obecně známým jako „krypto“. Vodní park Kasson a vodní centrum Mason City jsou mezi místními úřady, které se domnívají, že byly zasaženy často chlórově odolnou super-chybou, respiračním a gastrointestinálním parazitem, který způsobuje vodnatý průjem a kašel u nakažených lidí. https://twitter.com/OnlineMagazin/status/888692287512956928

 6. Maroš napsal:

  Keby si ho honili denne, tak by toľko neznásilňovali. Aj boxerom tréneri zakazujú sex a masturbáciu – aby sa v nich nahromadila potrebná agresivita!
  Takto nebadane – boli pripravované aj európske generácie – na vojny – z kostolných kazateľníc – „Ruky na perinu!“

  V mene „svetového mieru“ teda – „Hoňte si!“ – len pamätajte aj na to – „Množte sa!“ – lebo v pláne GP je mínus 6 miliárd ľudí!

 7. mariankosnac napsal:

  Korán o masturbácii nič nehovorí, konečne to niekto ujasnil. Tehotné ruce, aj to sa stáva. V moslimskom svete je možné všetko, čo si kdejaký ich vodca zrovna vymyslí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *