Muži jsou idioti, tvrdí vědecká studie v prestižním lékařském časopise

To, že muži nemají tak úplně pud sebezáchovy víme všichni, ale v tomto článku je to tak nějak hezky shrnuté :D.

Vědecká studie vrhá překvapivé světlo na hypotézu o mužské idiocii…

Blíží se Vánoce a s nimi i fůra nápadů na dárky. Na ty od mužů je dobré dát si pozor. Proč? Dva roky stará studie naznačuje, že muži mívají… poněkud zvláštní nápady. Ve vánočním čísle prestižního britského časopisu British Medical Journal vyšla pozoruhodná vědecká studie zaměřená na mužské rizikové chování. Autoři shrnují velmi jednoznačně její výsledek slovy: „Muži jsou idioti.“

O odlišnosti mužské a ženské mentality ve vyhledávání a vyhodnocování rizik už bylo popsáno mnoho stránek. Autoři nové studie se ale zaměřili na něco nového – popsali to termínem „Syndrom mužského idiota.“ Označují tím hypotézu, že muži výrazně častěji než ženy vykonávají zcela idiotské činnosti. Způsobeno by to mělo být podle autorů tím, že muži jsou idioti a idioti provádějí stupidní věci…

Jak k tomu vědci dospěli? Analyzovali výsledky Darwinových cen za posledních 20 let. Určitě jste o nich už slyšeli: udělují se, prakticky vždy posmrtně, lidem, kteří přispěli ke zlepšení lidstva tím, že se z něj neuvěřitelně slabomyslným způsobem sami odstranili. Existuje i jedna výjimka, cenu mohou získat i lidé, kteří se v rámci nějakého hloupého kousku sami sterilizovali. Vědci zkoumali, kolik cen dostali muži a kolik ženy, přičemž součástí analýzy byla i míra zjištění idiocie.

Pokud nevěříte, že tato studie opravdu vznikla, TADY je odkaz. Nicméně vánoční čílso BMJ bývá vždy poněkud uvolněné a lehce ironické… Ze 332 popisovaných případů šlo ve 14 situacích o současnou smrt obou manželů, takže zbylo „jen“ 318 studijních případů. Muži v tomto reprezentativním vzorku drtivě „zvítězili“: 282 cen putovalo jim, jen 36 ženám. Muži tedy umírali v 88,7 procentech případů.

Vědci konstatují, že výsledek přesně odpovídá hypotéze mužské idiocie, která tvrdí, že muži jsou čtyřikrát větší idioti než ženy. Autoři samozřejmě přiznávají, že jejich teorie i výzkum mají slabiny – jednou z nich je možnost, že ženy častěji nominují do Darwinových cen muže. Dodávají současně, že v nastávajícím vánočním období, kdy se více konzumuje alkohol a lidé provádějí nebezpečné činnosti jako zdobení stromečků, bude dostatek možností k verifikaci hypotézy…

 

zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 6

 1. Soto napsal:

  Zejména bílý muž, nemá žádnou hrdost a velikost i jeho vlastní ženy ho nenávidí……. každý si z něj dělá srandu všude, ve filmech, divadle, reklamách….. o tom napsal Moore – Hloupý bílý muž. Reich napsal – Promluva k malému muži, tam to je ještě horší. Pud sebezáchovy tak jako tak žádný neexistuje, na to přišel už dávno Freud o kouřové pauze, když si jednou takhle z hluboka natáhnul .

  Všichni chtějí být šťastní, ale dělají všechno proto, aby se to nikdy nestalo. 🙂

  • .lak napsal:

   Z PL
   EU, eš, 19. 7. 2017 9:15:41
   je samozřejmě organizace podlokajníků muslimů. Vidíte to a slyšíte ve dne v noci. . Oči mají nevidí, uši majíce neslyší, rozum majíce nepoužívají ho a nechápou. . Ach to výkonné školství vychovaných. Jenom jiná forma naprogramování formantů v podstatě nesvéprávných bez vlastních vůlí a úsudků, no a jako u náboženství ale pro dobré vychování holt i nabízenému hovnu budou říkat lahůdka a šťastně s tím mlaskat.
   Reagovat

   Time 11:50, eš, 19. 7. 2017 9:18:03
   http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10731-vzath-jezis-papez-frantisek-nebezpecne-skodlive
   Reagovat

   Re: EU, eš, 19. 7. 2017 9:26:47
   Začalo to po převratu s utahováním opasků a ti hovězí udělali co? Zvolili si mňoukala. :-)))))))))))))))))))))))))))
   ————————————————————————————————————————-
   Ale tam byli v hlavních rolích klubice klauzodie, haflofky s utahováním opasků a poslali svoje děti do důchodu v 72+, i když dáreček už posílá seniory sekat parčíky za úplatu místo důchodů. Ale zase třeba sjednotí národ na blahobyt. :-)))))))))))))))))))))))

  • Maroš napsal:

   Soto – to všetko hovorí propaganda už desiatky rokov – teda – „táto pravda je pravda“ preto, že to ten tvoj generačný mozog JE schopný obsiahnuť. ???To – že mnohí muži idioti sú, ešte neznamená, že všetci muži sú idioti!
   Toto celé – je súčasťou tej sebanenávisti – sebaničenia, autogenocídy! Toto je feministický – neomarxistický článok! MUŽI – SÚ KRÁSNI Z PODSTATY SVOJEJ FYZICKOSTI – starý muž je vždy krajší, ako stará žena! MUŽI SÚ MÚDRI – LEN SA NECHÁVAJÚ – zamiľovaní – ZNEUŽÍVAŤ! VŽDY BY SOM CHCEL BYŤ LEN – MUŽOM! – aby som mohol zvádzať – ženy! Byť mužom sa mi páči! Lebo som na – EX – ženy sú na IN. A vesmír sa rozpína – na EX! Na zdravie – na lásku!

 2. julius napsal:

  Sakra ta vedra ale musi byt pro nektere s britského časopisu British Medical Journal opravdu katastrofalni nasledky na mozek.

 3. Sys napsal:

  Idiocii potvrzuje většina politických představitelů na celém světě, a to si o sobě myslí jak jsou chytří, důležití a mocní :))) Pár političek jim úspěšně sekunduje.
  Pak jsou ještě nad nimi psychopati. Ti možná mají vysoké IQ, ale naprosto postrádají EQ. Svým potomkům absenci EQ vytvářejí uměle krutými metodami výchovy od nejútlejšího mládí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *