Nad celým Ruskem září záhadné světelné spirály – čerstvé záběry místních obyvatel

Glowing spirals appear across Russia

Svědkové hlásí, že nad celým regionem Astrachan na jihu Ruska se objevují záhadné svítící spirály.

26. září tyto nebeské svítící spirály několik obyvatel Ruska natočilo i vyfotilo.

tm si dovolí dodat následující. Celou pravdu o teleportačních kanálech najdete právě v našem předešlém článku, který najdete zde:   http://tadesco.cz/co-se-odehralo-23-09-v-cernu-proc-se-nepovedl-planovany-projekt-otevrene-teleportacni-kanaly-a-co-muze-byt-dal/

Anongroup.org uvádí:

Vypadá to přesně jako spirály, které byly viděny v Norsku roku 2009. Rusko již dříve tvrdilo, že se jedná o test raketových střel, tentokrát to tvrdí znovu.

„Tato záhadná spirálovitá záře vznikla vypuštěním mezikontinentální balistické rakety RS-12M Topol ze základny Kapustin Jar. Jednalo se o zkoušku pokročilé verze hlavic. Bojová hlavice zasáhla určený cíl v testovacím dosahu Sary-Shagan v Kazachstánu. „

Vypadá toto jako test rakety? Zajisté je nanejvýš podivné, kolik tento úkaz vyzařuje světla.

Překlad: raja, Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 6

 1. tartos napsal:

  Tuším to niekto vysvetľoval na inom webe.

  Je to vraj balistická raketa Topoľ M (Jaris), ktorú Rusko v minulý týždeň vypustilo.. to čo sa točí sú vyhorené články, ktoré pri určitých plynoch vytvárajú bielú žiaru a ako padajú, tak sa točia do špirály + raketa Topoľ mení dráhu svojho letu, aby ju tak ľahko nezostrelili.

  Či je to pravda, to netuším, ale skôr uverím tomu, ako nejakému strašeniu UFO/ nibiru, ktoré slúži zatiaľ odvrácaniu pozornosti od prvopodstaty.

  Nehovorím, že ufo a nibiru neexistuje, ale sú to zatiaľ len pofiderné/ falošné publikácie, na ktorých zarábajú ľudia na youtube pozeraním (youtube money – subscribes..)

  Je mnoho senzácií, ktoré ľudia šíriach a zámerne vyhľadavajú. Viem, ľudia už chcú zmenu svojho života. My chceme zmeny celosvetových rozmerov Bože !!! Už čoskoro v kinách…

 2. Aruarian napsal:

  A safra…jsem velmi zvědav jak tohle se dál bude vyvíjet(!)něco podobného jsem měl ve snu jak se lámal 2008 na 2009,akorát místo spirály byla na chladném nočním nebi taková energetická koule co pulzovala ze spodu nahoru v barvách zákl.spektra a nad ní jakoby z vemíru přicházela nepopsatelně silná,zlá a hrůzostrašná energie a já v tu chvíli vnímal a cítil,že by mne-moji duši dokázala zcela pohltit/zničit a už nikdy nikde bych nebyl…Ta energetická koule tomu jakoby bránila-přes ní se ta hrůzomocná energie nemohla dostat ke mně na zemi a zároveň jsem měl dojem,že ty dvě „věci“ k sobě patří.V té době se mi každý silvestr na 1.ledna zdával sen co se dříve či později naplňoval..,před usnutím jsem ještě prováděl něco jako poměrně hlubokou meditaci-koncentraci aby se mi něco „věšteckého“ zase zdálo a cítil v místnosti přítomnost několika entit,nejsem si jist jestli byly úplně positívní..,ono je známé že tady ta noc na 1.1. bývá často všelijaká☺Takové „ponory“ už dělám jen za velice příznívých energetických podmínek,protože hlavně v posledních letech kdy negace vpodstatě všeho druhu dost zesílila,by to mohlo být celkem „o hubu“ .Píšu to sem proto,že ty fotky a videa se celkem podobají mému snu…Děkuji pane Marný za případný komentář/názor jak tady ten můj vpodstatě zážitek vnímáte a slovo zážitek je výstižnější než sen,proto že „to“ bylo opravdu o několik úrovní reálnější a opravdovější,než jak jako lidé v naší třetí hustotě běžně vnímáme.

 3. Nula napsal:

  …. v roku 2011 museli kôli takejto „novinke“ zavrieť Xiaoshan letisko v Číne….

 4. Liběna napsal:

  Ja vnimam poslednich par dnu, jakoby zpomalil cas…Jestli je to vubec mozne, kdyz do ted se jen a jen neustale zrychloval….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *