Nad Novosibirskem se objevila obrovská oblačná věž. Video

08:54

Nad Novosibirskem se na obloze vytvořilo obrovský „vertikální“ kupovitě-dešťový oblak.

Videonahrávka vzácného přírodního jevu je uveřejněna na kanálu YouTube NGS.Novosti.

Místní média uvádějí, že video zaslala do redakce obyvatelka města. Na záběrech je vidět, jak se mrak zastavil nad budovou vědecko-technické knihovny.

„Nahrála jsem video kolem 14:30 hodin, před deštěm. Venku bylo velmi dusno, nacházet se tam bylo prakticky nemožné“, uvedla očitá svědkyně.

Kromě toho mrak vyfotil i cestující jednoho z letadel, letících do Novosibirska. V komentáři k fotografii uživatelé internetu napsali, že přírodní úkaz připomíná atomový hřib.

Zdroj (1)

Mohlo by se vám líbit...

komentáře 2

  1. marmaris napsal:

    Tzv. bouřkový hrad. Pěknej.

  2. Liběna napsal:

    Nevim, jestli „bourkovy hrad“, ale dnes cestou od vody, kdy cca. od 16:30h uz byla obloha smer zapad (klasika) sama „sračka“, jsem videla takoveto veze v dalce 2 a pak jeste jednu nedokonalou jinym smerem. To jsem se tak lehce usklibla, ze ta se jim teda moc nepovedla :-).Ta jedna s tech dvou povedenych , se jakoby pak nahore „o neco“ zasekla a nepostupovala dale do vysky, ale zacala se o „to neco“ rozplyzavat, nebo jak bych to popsala…Jen jsem si rekla, no „ti“ zase „vyvadi“….:-( Nevlastnim ale takovou techniku, abych to mohla zdokumentovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *