Něco divného se začíná odehrávat na planetě Zemi. Začíná přepólování?

Podivné a děsivé události se začínají odehrávat na planetě Zemi. Od 13 srpna až dodnes se děje na pobřeží Brazilie a Uruguaye zajímavá scenérie. Moře ustupuje od břehů nikoliv o metry ale rovnou o kilometry. Atlantik ustupuje od pobřeží Brazílie a Uruguaye.

Dle klasických jevů voda ustupuje při přívalu tsunami. To se ale nestalo. Na tichomořském pobřeží Chile se naopak vzdula ohromná vlna a zatopila dosažitelné části pobřežních vesnic.

Vědci, odborníci, metrologové a média mlčí a nevyjadřují se k těmto událostem.

Může se jednat o začátek předpovědí nějakých kataklizmatických změn či náhlé posouvání magnetického pólu zemského. Ať je tomu jakkoliv, v následujících dnech budeme znát (snad) odpověď.

 

Gigantická vlna se dostává až na pláž a pobřežních občerstvení.

 

 

Čtěte ZDE: Uznávaný expert promluvil: Chemtrails jsou globální skrytou operací pro totální kontrolu. Můžeme se ale proti tomu bránit

 

Pětimetrové vlny zaplavují pobřežní vesnice a způsobují velké škody. Události začaly 09.08.

Zdroj (1) (2)

Přemýšlíme, jestli je to příznak přepólování, nebo ne. Další teoretická varianta je i ta, že to způsobuje přibližování Nibiru k Zemi. Všechno jsou to ale teorie, jistě neví nikdo nic.

 

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 33

 1. zdeněk540 napsal:

  Vypadá to tak. Na ověření pro odeslání komentáře tady teď mám 6×9 což je 54.
  Zajímavé…..

 2. CZK napsal:

  Tak jako Měsíc způsobuje příliv a odliv, tak i „nové těleso v naší SS může způsobovat gravitační tah“, který se může takto projevovat. V TV říkali, že prý to způsobil vítr a odvál vodu od pobřeží. Nevím, nežiju v té krajině a tak nevím, co a jak je tam možné. Pokud by to ale byl tah (např. Nibiru) , tak by se to muselo začít projevovat na jižní polokouli jako první, ale mělo by to postihnout i Afriku a Austrálii. Ale z této oblasti zatím žádné zprávy nejdou. Ale s tím větrem mi to přijde trochu „kostrbaté“ 🙂

  • Václav napsal:

   Každý oceán /dle pozemských názvů/ má ve dně zátky. Velmoci je ovládají. A tak, ztratí-li se trocha vody, nic to neznamená. Horší by bylo, kdyby ji třeba dle výšky hladiny přibylo tak 50 metrů. To by bylo zkažených rekreací na zatopených plážích.

 3. nick y napsal:

  Připmíná mi to příliv a odliv , způsobený měsícem – že by nějaká větší gravitace zpovzdálí tohle způsobila ? A proč přišel Mars o vodu, když tam podle astronomů existuje suché řečiště větší, než na Zemi ? Dokáže cizí gravitace vodu „vycucnout“ ? Na Zemi zatím přesuny odliv-příliv? A všude ticho po pěšině ?!

  • Pavel B. napsal:

   Mars přišel o vodu pravděpodobně jako následek „husté“ atmosféry, kdy při zmenšeném tlaku nasycených par nad hladinou dochází k mnohem rychlejšímu odpařování. O řídnutí atmosféry se pro změnu postarala ztráta magnetického pole, které je pravděpodobně způsobeno ztuhnutím a vychladnutím jádra planety. Tedy Mars „zmrzl“ protože nebyl dost velký, a všechnu tepelnou energii ztratil při masivní vulkanické činnosti. Vždyť skoro tretinu povrchu tvori sozstava 4 vyhaslých sopek, s kterymi se ty pozemské nemohou měřit.

 4. Dan79 napsal:

  SOTT Proměny Země – červenec 2017: extrémní počasí, planetární zvraty, jasné meteory

 5. Nevim napsal:

  Divka a planeta, nase pomstichtiva a tvrdosijna zeme, zacala ochranu lidi z more a dalsich a zaroven odpocet naseho, za rok uz pochybovat nebudem,padz to uvidime vsichni, porad jsme sefove..?:)

 6. Juraj napsal:

  Dobry den, vcera vecer jsem na nebi v okne mezi mraky na jasne obloze spatril dost daleko od sebe dve zarici hvezdy koukal jsem na ne cca 10 min tyto se nijak nehybaly, nesledne se rozkmitaly do ruznych smeru a nasledne kazda z nich pohybem vytvorila
  svetelnou spiralu ve ktere po chvilce zhasly – nechapu co jsem videl s urcitosti muzu napsat ze letadlo to nebylo. Cele to trvalo do 20 ti vterin. Za posledni mesic take pozoruji velkou nervozitu az strach u sveho psa, nikdy se takto nechoval nema duvod. Ze se neco nevysvetlitelneho deje bude zrejmne pravdou. Preji krasny den

  • raja napsal:

   Mohla to být klidně UFA. Taky jsem něco podobného viděla. Pohyb UFA je nezaměnitelný. Když mizí, tak často i modře zazáří. Naši psi jsou v pohodě. Nevím, jak to, co jste viděl, vypadalo, ale v tento čas jsou velmi obvyklé i padající hvězdy. Nedávno jsem viděla hned dvě za sebou, to je velká nádhera…Ale to by nevysvětlovalo, že to trvalo 20 vteřin. Sázím na UFO.

 7. jirik napsal:

  Česko zasáhnou v pátek večer a v noci silné bouřky. Pro západ území meteorologové dokonce vyhlásili vysoký stupeň nebezpečí. Bouřky budou provázet i přívalové deště, které mohou způsobit rozvodnění menších toků. Výstraha před bouřkami platí až do sobotní páté hodiny ranní. Moravu v pátek odpoledne ještě sevře vlna veder, kdy teploty vyšplhají až na 34 stupňů Celsia.
  https://zpravy.aktualne.cz/pocasi/silne-boure-zasahnou-cele-cechy-hrozi-rozvodneni-malych-toku/r~e7754f3c83fa11e7a3060025900fea04/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=editor1-static&utm_term=position-0

 8. Dušan napsal:

  akože zaujimavý članok až na to, že vraj „Atlantik ustupuje od pobřeží Brazílie a Uruguaye“ ?! Pri Uruquayi je to pravda, pretože ten naozaj obmýva Atlantik. Avšak čo sa Čile týka, tak autor je vedle jak ta jedle. Čile totiž obmýva Pacific (Tichý ocean). A ak sa v tejto oblasti aj náhodou nioečo deje, tak to môže byť spôsobene vulkanickou činnosťou modmorských sopiek, ktorých je tam neúrekom – hovorí sa mu „Ohnivý kruh“. Siaha popori západnom pobreží južnej Ameriky (teda aj CHile), záp. pobrežia severnej Ameriky a stáča sa k východnej časti Azie (Ruska) smerom dole k Japonsku a pri Austrálii sa to stáča naspäť na východ, takže Austráliu to obchádza a vytvára ako keby taký „ohnivý kruh“. Takže autor Tomáš Marný má to marný. Žiadne prepolovanie a ani nič podobné sa nedeje 😀

 9. Dušan napsal:

  dakujem za neschvaleny komentar. Pekne ste sa vyfarbili 🙁 Hm, urobil som si aspon mienku.

 10. Dušan napsal:

  super! Ak sa človek ohradi, tak zrazu sa tu aj znovu objavi jeho komentar, sice stale cakajuci na schvalenie, ale predsa 🙂 I am happy 😀

  • raja napsal:

   Dva moji kolegové jsou pryč a já u toho nesedím 24 hodin denně, abych do 3 minut schválila váš komentář :D. Mám taky život, tak klídek.

 11. Vlasta napsal:

  Zdravím! Trochu momo téma. V práci pozorně sledujeme tyto stránky. A nemůžete nám vysvětlit jak je to s tím kardinálem Judasem? Je to pseudonim podle **** nebo se ten dareba tak opravdu jmenuje? Mohli by jse mu věnovat nějakou další kapitolu. Dík. A držte se ať vás nedostanou.

 12. jirik napsal:

  Po bouřkách je část jižních Čech bez proudu
  Kvůli bouřce je v sobotu ráno v Jihočeském kraji několik tisícovek domácností bez elektřiny. Mimo provoz také stále zůstávají některé železniční tratě, například z Českých Budějovic do Veselí nad Lužnicí a Jindřichova Hradce. Po bouřce vypadlo napájení na části elektrifikovaných tratí nebo došlo k přerušení trakčního vedení.
  https://www.novinky.cz/domaci/446735-po-bourkach-je-cast-jiznich-cech-bez-proudu.html

 13. jirik napsal:

  Florence objevil astronom Schelte Bus v australské observatoři v roce 1981. Pojmenován je na počest Florence Nightingale, zakladatelky moderního ošetřovatelství. Od roku 1890 bude první zářijový den momentem, kdy bude asteroid Florence nejblíže zemskému povrchu, a to na dalších téměř 500 let. Asteroid by měl být vidět pomocí malých teleskopů i několik nocí na své cestě skrz souhvězdí Jižní Ryby, Kozoroha, Vodnáře a Delfína.
  https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/kolem-zeme-proleti-jeden-z-nejvetsich-asteroidu-v-historii-35934?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

 14. Martynko napsal:

  Země není koule leč šiškoid, pevniny plavou jak slupka ovoce jejich světlá výška k moři se mění, gravitace cizího tělesa ve sluneční soustavě, přepólování začne lokálními mag. změnami, stačí mít na stole citlivý kompas a sledovat střelka sebou bude hýbat, celosvětové změny v počasí jelikož atmosféra velmi znečištěná, mějte své místo v na skalnatém povrchu, nikde neni bezpečno, hledejte hlubinné prameny, mějte trvanlivé potraviny min na půlroku přežití po 3 roky, příjde krize občanská, ekonomická, zemědělská, vojenská, potravinová, mějte možnost čím bránit svůj život, třídění plevele od zrn přichází.

 15. Vojta napsal:

  Neví někdo jak přepólovat Václava a jeho zátky v oceánech?

 16. Petr Dvořák napsal:

  Jo, něco se fakt děje. Posledních několik tisíc let jsou lidi debilnější a debilnější a věří každé ptákovině.

 17. jirik napsal:

  Vzácný meteorologický jev trval neobvykle dlouho
  Nečekaně dlouhou dobu mohli v pátek ráno sledovat lidé v okolí čínského pobřežního města Ta-lien na obzoru unikátní meteorologický jev. Nad mořem se utvořila vodní smršť, která podle odborníků trvá většinou kolem pěti minut. Tentokrát byl však úkaz vidět více než 20 minut, informovala agentura Reuters.
  https://www.novinky.cz/koktejl/446776-vzacny-meteorologicky-jev-trval-neobvykle-dlouho.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *