Mohlo by se vám líbit...

komentářů 9

 1. kolbih napsal:

  Tomáši,prostě nádhera!!!!!!!

 2. Slovanka napsal:

  Občas i montáž má smysl.:-)..Úžasné video.I když mne pomalu rozplakalo.:-)
  Zvířata si ovšem váží života.Mám šest velkých psů a kocourka.Miky brání hafany do morku kostí ….a naopak.:-).Jeden bez šesti a šest bez jednoho nejdou spát,dokud nejsou všichni pohromadě.A je zajímavé,že každý má svůj pelíšek,spí na zemi a těch šest hafanů dělá kruh a uprostřed si v klidu hoví kocourek.:-)

 3. jirik napsal:

  Lupič chtěl přepadnout tělocvičnu jiu-jitsu. Opustil ji velice rychle
  Kdoví, co se táhlo hlavou mladíkovi, který v pondělí večer vkročil do tělocvičny na předměstí Ria de Janeiro s úmyslem podnik vyloupit. Lupič přeskočil turnikety a vrhl se po recepční, to byla ale poslední věc, která šla podle jeho plánu. V tělocvičně totiž právě probíhala hodina bojového umění jiu-jitsu. (VIDEO V ODKAZU)
  https://www.novinky.cz/koktejl/451037-lupic-chtel-prepadnout-telocvicnu-jiu-jitsu-opustil-ji-velice-rychle.html

 4. Maroš napsal:

  No – mne bolo do plaču, keď mi pejsánci krásne od nudy rozhrýzli mladé stromky, alebo ich podhrabali „kvôli mišovi“, nakakali na chodníky, podhrabali roh domu, aby sa dostali k susedovým slepicám a vôbec zabili všetko, čo sa tam živé pohlo. Osobne si myslím, že PES PATRÍ DO BYTU! – lebo inak je to na záhrade nekontrolovateľná škodná. Len v USA utratia ľudia odhadom 3 miliardy dolárov za psie granule – je to dobrý biznis s domácimi miláčikmi! CHCETE SA STAŤ OTROKOM SVOJHO PSA?! – TAK SI HO KÚPTE! Sorry jako – ale už som sa rozhodol – žiadny pes na záhrade, ani ten ťuťuli muťuli najzlatučkejší – ani 10-centimetrový. Zelené bytosti nemajú nohy, nemajú kam utiecť a sú to naši najlepší spojenci, bez ktorých neprežijeme – vybral som si skutočných priateľov, lebo pes ktorého nenakŕmite – vám ukáže chrbát, ale ten istý pes sa s vami nikdy o žrádlo nerozdelí!!! Pes je majetnícky – ak akože stráži to vaše – reálne žiarlivo stráži TO SVOJE! Mačky nie sú tak falošné, ako sú falošné psy.
  Že „pes je najlepší priateľ človeka“ je ten biznis ovládač, pretože ľudia túžia po priateľstve, tak toto obchodníci saturujú psami!

  Najlepším priateľom človeka je len človek, alebo strom! Howgh!

 5. Maroš napsal:

  Po lopate – treba si predovšetkým budovať vzťahy s ľuďmi a so stromami, a až potom ako tie náhradné – so psíčkami a mačičkami – ktorých som v živote choval dosť na to, aby som pochopil, ktoré vzťahy sú tie dôležité.

 6. df napsal:

  Než sem šel ráno do práce, tak sem video zkouknul a celý den sem se snažil si vzpomenout z jakého je to filmu, protože to z filmu je. Nevzpoměl sem si ani náhodou, děj bych asi dal trochu dohromady, ale název už ne. Nekoukám moc na filmy se zvířaty, protože je buď někde zapomenou a zvířata pak cestují za hloupými a necitlivými vtomto případě majiteli, nikoli lidskými kamárady natož přáteli a nebo jim tam ubližujou. Film se zkouknout dal, zvířata byla v pohodě a zloduši dostali na pamětnou.

 7. jirik napsal:

  Herec Steve Martin hraje na banjo
  Steve Martin And The Steep Canyon Rangers
  http://www.npr.org/event/music/552871412/steve-martin-and-the-steep-canyon-rangers-tiny-desk-concert

 8. Respirateur napsal:

  Mno, dobře. Jedna věc je obraz. Ale ten zpěv? Allahu akbar?
  To byla dobrá nachytávka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *