Něco nestandartního se připravuje v těchto chvílích v celé Evropě. Jsme krátce před velkou změnou

Něco nestandartního se připravuje v těchto chvílích v celé Evropě. Jsme krátce před velkou změnou

…..dnes večer pro Vás připravujeme krátký rozbor situace v Evropě a Anglii. Je zcela záhadný. Nezapomeňte, že kvetou dlouhou dobu třešně. Zajímavě dlouho….

14:14

tm komentuje

…..před mnoha lety jsem psal, jak lidé poznají že systém stojí před pádem, rapidní změnou nebo zabavení peněz lidem. Akcie vystřelí nahoru, zlato a stříbro zaznamenají prudký pád během několika hodin, nepůjdou vybírat peníze z automatů ani bank, nebudou moci platit u pokladen za nakoupené zboží a mnoho jiného. Jen si zvykejte. Znamení jste dostali mnoho. Otázka je: Kdo si toho všimnul? Teatrální odstoupení SOBOTKY, který neodstoupil, zavádění myslí lidí na zcela falešnou platformu. Vše mají perfektně připraveno i pro možný majdan nebo vojenský převrat. Kde? Se dozvíte večer asi v 18:54 či 19:54.  Neodpustím si opět rýpnutí: V Bance mohou mít peníze jenom lidé s amputovaným mozkem. Francie bude asi startovacím výstřelem pro dění???? A to už tento týden….

Fio banka se potýká s problémy. Nejde platit kartami ani vybírat z bankomatu

Fio banka v pátek dopoledne zaznamenala problémy s autorizacemi plateb u platebních karet v Česku. Klienti se tak potýkají s obtížemi při pokusech platit kartou nebo o výběr z bankomatu. Banka o tom informovala na svém profilu na sociální síti Facebook.

Fio banka v pátek dopoledne zaznamenala problémy s autorizacemi plateb u platebních karet v Česku.

 Fio banka v pátek dopoledne zaznamenala problémy s autorizacemi plateb u platebních karet v Česku.

FOTO: Fio banka

Dnes 12:15

„Vážení klienti, v současné chvíli zaznamenáváme problémy s autorizacemi u platebních karet v České republice, které se týkají výběrů z bankomatů, plateb provedených na platebních terminálech, změn limitů karet i PINu,” uvedla banka.

„Na vyřešení vzniklé situace s dodavatelem usilovně pracujeme. Omlouváme se za způsobené komplikace. Jakmile bude vše opět plně funkční, budeme Vás o tom informovat,” dodala.

S rozsáhlejším výpadkem se v dubnu potýkala Komerční banka. Dva dny nefungovalo například internetové bankovnictví nebo mobilní aplikace. [celá zpráva]

tm komentuje:

Víme také o potížích v m-bance, které prodělávají podobné problémy….

 

10 komentářů

 1. Opravdu je tu chaos a houpačka změn.Evidentní chaos v nebývalé míře.Buďme pozorní a připraveni.Věřme jen sami sobě,zůstaňme svoji.To,co se děje přece není ani trochu normální.Připadá mi to,že s náma někdo hraje hru na ,,slepou bábu“…

  Odpovědět
 2. Dnes dopoledne jsem 2x platila kartou FIO a vše v poho…

  Odpovědět
 3. Dnes dopoledne se mi kartou Fio zaplatit nepodařilo- tak jsem použila hotovost. Docela jsem se ale lekla.

  Odpovědět
 4. Před námi je jak víte prodloužený víkend a jim stačí Pouhé Dva dny na řízený kolaps bankovnictví a zavedení celoplošné elektronické měny,ve hře je i Blackout a v nejhorším případě horká válka!Otázka je kdy a kde!PS:Zlato a stříbro budeme zřejmě používat jako těžítka!Děkuji tomášovi marnému za článek a už se těším na doplnění ve 18:54 či 19:54

  Odpovědět
 5. Mám účty u Fio banky a u mBanky a nikdo mě o ničem neinformoval.

  Odpovědět
 6. m-banka v SK mala doobeda plošný problém s prihlásením a nekonektivitou do internetového bankovníctva. Poobede to bolo vyriešené.

  Odpovědět
 7. Furt mě přítel tlačil do toho, ať si udělám bankovní konto udělala jsem tak, a lituji už dlouho. Přemýšlím zda není lepší ho opět zrušit.

  Odpovědět
  • raja

   Nejlepší je to, co si myslíš ty a ne tvůj přítel.

   Odpovědět
 8. Já to nevidím tak černě. M-bank má problémy od samého počátku, fio už taky párkrát zakolísalo a podobně je to se všemi jinými bankami. Sobotka v tom nehraje žádnou roli, jen se trošku seknul nebo bylo potřeba odvést pozornost od jiných čacher (nic velkého, jen klasické tuzemské šméčka)

  Odpovědět
 9. Všeobecný súd EÚ so sídlom v Luxemburgu zrušil dnes rozhodnutie Európskej komisie (EK), ktorým sa odmieta zaregistrovanie návrhu európskej občianskej iniciatívy “Stop TTIP”. Podľa súdu tento návrh nepredstavuje neprípustný zásah do priebehu legislatívneho postupu, ale oprávnene iniciuje demokratickú debatu na dôležitú spoločenskú tému.
  http://www.hlavnespravy.sk/obcianska-iniciativa-stop-ttip-vyhrala-spor-s-europskou-komisiou/998058

  Odpovědět

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PENĚŽNÍ PODPORA

Připojte se prosím k ostatním a staňte se i Vy sponzorem tadesca.

Potěší i částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení ČR: 3211078872 / 6800

Bankovní spojení SK: 2901269209 / 8330
IBAN: SK0683300000002901269209
BIC: FIOZSKBAXXX

Děkujeme.

Rubriky

Odběr článků e-mailem

Odebírejte novinky e-mailem

Dostávejte články a novinky z tadesca rovnou do Vaší emailové schránky!

Přihlášení k odběru proběhlo úspěšně!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento článek se svými přáteli!

Pokud se vám tento článek líbil, sdílejte jej se svými přáteli!