Něco velkého se na planetě Zemi chystá. A vy budete u toho. Vše budou tajit do poslední chvilky

…..následující video mělo během několika hodin přes noc 300.000 zhlédnutí. Nedá se vše zakrýt, jak si elita myslí. Nejsou zde jenom tupé ovce, které měly zájem po celé planetě vychovat a potom je pozvat na porážku za kterou budou ještě děkovat….

08:54

V následujícím článku jsem Vás upozorňoval na podivný let s číslem letu BOA4, který byl naprostou záhadou. Proto se budeme snažit Vám něco objasnit. Nebyl to jenom takový obyčejný let.

Podívejte se dobře na trajektorii letu, který se na obloze objevil. Má naprosto na chlup stejnou dráhu jako následující obrázek z videa, které se už překládá a bude v nejbližších hodinách přeloženo a zveřejněno. Překládá ho aluška…..

 

 

Video bude přeloženo brzy, vyčkejte a těšte se na nová data…..

 

 

Překlad najdete zde:

Něco velkého přichází po zatmění měsíce 11.8.2017 ?!

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 6

 1. Maroš napsal:

  Meč spravodlivosti
  https://www.youtube.com/watch?v=54oVROJT_7s
  Problém spočíva v tom, že spravodlivosť bez milosrdenstva nie je, takže – už sa to masíruje – ako islámska spravodlivosť – viď tvar toho meča – „milosrdná“ rana islámskym mečom
  SWORD OF JUSTICE TRAILER – LATEST 2017 NIGERIAN NOLLYWOOD ROYAL MOVIE

 2. martina napsal:

  Napadlo mě…dá se nějak zjistit, jak vypadal pohled na ten let zboku? Jestli to třeba nenakreslilo něco zajímavého i z jiného pohledu.

 3. Maroš napsal:

  Táto kanibalská kultúra sa už sem valí – nie náhodou je za obrovským množstvom internetových podvodov a hackingov práve Nigéria, a nie náhodou Nigérijské kráľovské štúdiá produkujú takéto filmy! Nigérijci sú starí otrokári, ktorí lovili iné čierne národy – dodávatelia otrokov pre Západ!
  The Cannibals – 2015 Latest Nigerian Nollywood Movie

 4. jirik napsal:

  Letadla už dnes nabízejí vysokou míru automatizace, kdy po většinu času za řízení odpovídá autopilot. Na druhé straně zde oproti autonomním automobilům existují jiná rizika. V případě selhání systému může autonomní auto třeba zkusit zabrzdit a zůstat prostě stát, letadlo takovou možnost relativně bezpečného „vypnutí“ nemá.
  V modelu Boeing 787 Dreamliner už funguje automatické přistávání i start. Piloti jsou navíc dobře placení, je jich nedostatek, mohou stávkovat nebo, jak s enedávno ukázalo, dokonce s letadlem sami úmyslně havarovat. Důvodů pro jejich nahrazení tedy existuje rozhodně dostatek, má to ale (minimálně) jeden háček. Mike Sinnett, viceprezident Boeingu odpovědný za vývoj technologií, uvedl, že obdobou Turingova testu pro autopiloty by bylo, zda systém dokáže zopakovat přistání pilota Chesleyho Sullenbergera na řece Hudson v roce 2009. Druhou možností bylo zkusit s porouchaným letadlem doletět a přistát na letišti, to však podle všeho dávalo mnohem menší šance na záchranu. Sullenbergerg cestující (i sebe) zachránil díky své schopnosti improvizovat. Boeing na příští rok plánuje několik testovacích letů plně pod kontrolou autopilota, na palubě však zatím budou vývojáři, nikoliv běžní cestující.

  A oproti silniční dopravě je zde ještě jedna věc: na počet přepravených „kilometrolidí“ je letecká doprava neuvěřitelně bezpečná. Zatímco občasná nehoda autonomního automobilu je akceptovatelná, u letecké dopravy se bude požadovat spolehlivost prakticky 100 % – a to jak od cestujících, tak zřejmě i z pohledu regulátorů. Těžko tedy říct, jaký automatizace jaké dopravy bude rychlejší.

  Zdroj: Sciencemag.cz

  http://www.itbiz.cz/clanky/boeing-zacne-s-testy-autonomnich-letadel

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *