Německá justice soudí podle islámského práva. Ubodání ženy k smrti není vražda

Napřed ji ubodal, následně vyhodil z okna, a nakonec „pro jistotu“ ještě čtyřikrát podřízl hrdlo. Tedy klasická radikálně-islámská „vražda ze cti“, ale německý soudce to kvalifikoval jako „zabití“.

Jen další ukázka multikulturní nerovnosti lidí před zákonem. Kdyby to provedl nemuslim, třeba Čech, etnický Němec nebo Japonec, šel by patrně „za katr“ na doživotí, ale soudce měl asi až přílišné „pochopení“ pro zvyky některých muslimsko-fundamentalistických komunit, takže to budí silný dojem, že muslimská víra je v Německu „glejtem na mírnější tresty“, zejména u těžkých zločinů typu vražd a znásilnění.

A jak je již tradicí, většina českých médií hlavního proudu mlčí, takže se naplňuje jeden z jevů popisovaných v románu Podvolení, tzv. „mediální blackout“, kdy se tyto a další nepohodlné informace jednoduše zamlčí a nezbývá, než se spolehnout na média alternativní, nezávislé na zájmech mocných.

Citace

Vůbec si to nedovedu vysvětlit. Podle našich zákonů je vražda jasně definována. Bez ohledu na to, jaké náboženství vrah vyznává,“ cituje Bild šéfa CDU spolkové země Braniborsko. Svůj šok neskrývá ani ministr spravedlnosti této spolkové země Winfried Bausback z CSU. „Náboženství a kulturní zvyklosti pachatele, které jsou v rozporu s našimi zákony, by neměly být důvodem pro snížení trestu.“

Víc už snad ani není co dodat, snad jen přání, aby český národ nikdy nedopustil podobnou justiční zvůli, a stalo-li by se to přece, tak aby takový soudce okamžitě jako soudce skončil a dostal doživotní zákaz znovu „soudcovat.

zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 6

 1. Maroš napsal:

  „Zabil som princeznú Dianu,“ ohromil všetkých umierajúci agent MI5

 2. jirik napsal:

  Japonská politika imigrace v praxi: Za minulý rok úřady zamítly 99% žádostí o azyl

  20.6.17
  Japonsko:

  Japonsko přijalo za rok 2016 pouze 28 migrantů, Za rok 2015 to pak bylo o jednoho uprchlíka méně, 27.

  Japonsko tak razí úplně jinou strategii, pokud jde o (ne)přijímání migrantů na rozdíl od evropských zemích. Tvrdý postoj Země vycházejícího slunce má za důsledek fakt, že Japonsko nemá téměř žádné problémy spojené s negativními migračními efkety, jako je například zvýšená kriminalita.
  http://zvedavec.org/vezkratce/14432/
  http://www.securitymagazin.cz/zpravy/japonska-politika-imigrace-v-praxi-za-minuly-rok-zamitlo-99-zadosti-o-azyl-1404056396.html

 3. jirik napsal:

  Takto jim to Tomio „dával“ na seznamu v superdebatě!

 4. .lak napsal:

  Tak když nepomůže burka na bití do modročerna nebo dokonce fialoví. Jo sladká tajemství. A nejhorší asi bude když si zvykne, koho by to nerozčililo když čeká dvasedmdesát panen, no.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *