Není vyloučno zkoušení podprahových dat i na zvířatech

Není vyloučno zkoušení podprahových dat i na zvířatech

…..v minulosti jsme psali o pokusech nejen na lidech ale i na zvířatech. A právě zde je možný důvod následujícího katastrofického scénáře, který se odehrál ve Švýcarsku…..

11:54

Stádo krav ve Švýcarsku hromadně skočilo ze skály. Farmáři netuší proč

Švýcarští farmáři si lámou hlavu nad případem, který se jeví jako hromadná sebevražda krav. Třináct kusů ze stáda v kantonu Valais na jihu země překonalo bariéru a skočilo či spadlo z útesu. Dvanáct krav po pádu z padesátimetrové výšky uhynulo, třináctá byla se zraněními převezena na veterinární kliniku do Bernu.

Ilustrační foto

 Ilustrační foto

Dnes 2:30 – Bern

„Krávy překonaly několikanásobnou bariéru pastviny a vydaly se po hřebenu, pak skočily do prázdna, jako by je tam něco vehnalo,“ řekl listu La Nouvelliste prezident místní farmářské pojišťovací společnosti Norbert Terrettaz. Zvířata patřila několika majitelům a celková škoda na stádu podle Terrettazu dosáhla výše 20 tisíc franků. To odpovídá částce přibližně 484 tisíc korun.

Jedním z možných vysvětlení je teorie, že by je mohla k útesu dohnat nějaká šelma, například vlk. Háček je v tom, že krávy mají při hrozícím nebezpečí „tendenci se rozutéct a nejdou na smrt jako stádo ovcí”, připomněl Terrettaz. Namísto toho ale všechny prošly pastvinou kolem čtyř jaků a vydaly se k hřebenu. Žádné zranění způsobené šelmou na sobě neměly a farmáři doufají, že mohl jejich počínání někdo vidět a mohl by je vysvětlit.

Podobný incident se už ve Švýcarsku stal v roce 2009. Tehdy za nevyjasněných informací v obci Lauterbrunnen skočilo ze skály osmadvacet krav a býků. Dobytek po pádu z několikasetmetrové výšky uhynul a těla musela vytahovat helikoptéra. Oblastí se tehdy přehnaly bouřky a farmáři se domnívali, že se zvířata vyděsila právě kvůli nim. Jasná odpověď na to, co se tehdy stalo, se ale nikdy nenašla.

Zdroj (1)

2 komentáře

  1. Takže i zvířata by měly nosit šungitový klobouk…..

  2. Vďaka za tento príspevok – mali by sme si – tí, ktorí vieme – stále uvedomovať – že manipulácia prostredníctvom noosféry =nformačné pole= biointernet=modálna rezonancia, je REALITA, ktorá sa dotýka všetkých živých bytostí na tejto planéte!

PENĚŽNÍ PODPORA

Připojte se prosím k ostatním a staňte se i Vy sponzorem tadesca.

Potěší i částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení ČR: 3211078872 / 6800

Bankovní spojení SK: 2901269209 / 8330
IBAN: SK0683300000002901269209
BIC: FIOZSKBAXXX

Děkujeme.

Rubriky

Odběr článků e-mailem

Odebírejte novinky e-mailem

Dostávejte články a novinky z tadesca rovnou do Vaší emailové schránky!

Přihlášení k odběru proběhlo úspěšně!

Pin It on Pinterest

Share This