Neoliberální fašismus MMF a volba zločince do prezidentského křesla. Rozešlete co nejvíce lidem

Dnes neinformovaný občan ani netuší, odkud vyleze další „kandidát“, ať má x titulů, třeba koupených ale hlavně bude dělat to, co chtějí USA…..AKTUALIZACE

14:54

NEOLIBERÁLNÍ FAŠISMUS MMF A VOLBA ZLOČINCE DO PREZIDENTSKÉHO KŘESLA. ROZEŠLETE CO NEJVÍCE LIDEM

„Tak nám pro boj o prezidentování v ČR nasadili kluci mainsteramoví Jiřího Drahoše. Chemického vědce a co čert nechtěl: Donedávna úřadujícího předsedu české asociace Římského klubu /CoR/…. a co to je ten Římský klub?

Zednářské společenství, ovládané západní „Černou šlechtou“ a přebohatými 13 iluminátskými rodinami z USA jak uvádí Michael Morris v knize „Co nesmíte vědět“ díl 1. Je zajímavé, že ve stejné partě, ale v Německu byl zakládajícím členem i Petr Robejšek, o kterém se také uvažovalo jako o kandidátovi na prezidenta. V Rakousku si tam zednáře posadili na trůn, v Německu Makrela je v Atlantik-Brucke, kde se to zednáří jen hemží a její hvězda vylétla vzhůru po návštěvě „mocných“ v Bilderbergu v r.2006, takový Hollande je rovněž v jedné přední francouzské zednářské lóži. No a nedávno v Holandsku vyhrál ten správný a správná vítačská multikulti strana. Že by Rutte nebyl u nich v houfu? Oni to mají kluci pod kontrolou a mají své připravené kádry na cokoliv. Takže Jiříku Drahoši, jdeme do toho, média budou na tvojí straně, to bude nářez! “ TROJKA – to opravdu za ty 4 minuty stojí!!!!! !!!!! !!!!! pochopíte mnohé !!

 

 

TO BUDETE TEPRVE KOUKAT JAK SI TO TI AMÍCI VYMYSLELI!!!!

TM komentuje: jen zvolte dalšího HAVLA, aby vydrancovali celé Česko naprosto dokonale a nic nám zde nezbylo. Nakonec se budeme muset vystěhovat z vlastního domu a pak z vlastní země…..

Prosím, přepošlete odkaz dalším lidem. Děkujeme.

Neinformovaný občan ani netuší, odkud se objeví kandidát na prezidenta. I když je to navenek slušný člověk, pracuje jako akademik, tak to chce velmi zpozornit.

Pro boj o hrad v ČR dosadili také:

Jiřího Drahoše, vědce, ale také – člena České asociace Římského klubu /CoR/ …….
… a co to je, ten Římský klub?!? = Zednářské společenství, ovládané západní „Černou šlechtou“ a velmi bohatými 13 iluminátskými rodinami z USA, jak uvádí Michael Morris v knize „Co nesmíte vědět“ – díl 1.

Část jejich programu:

„Zdá se, že lidé potřebují společnou motivaci v podobě společného nepřítele, aby se dokázali spojit a spolupracovat … hledání obětních beránků je taktika stará jako lidstvo samo. Když nevíte, co s domácí politikou, odveďte pozornost k hrozbám z vnějšku.

Sjednoťme národy proti vnějšímu nepříteli, buď skutečnému, nebo k tomu účelu vymyšlenému“ (s. 71). „Při hledání nového nepřítele, který nás sjednotí, nás napadlo, že se k tomuto účelu dá využít znečištění, hrozba globálního oteplování, nedostatek vody, hladomor a podobně …

Skutečným nepřítelem je však lidstvo jako takové“(s. 75).

Jiné citáty naznačují, že autoři chovají k lidskému životu jen to největší opovržení: „Země má rakovinu a tou rakovinou je lidstvo,“ píše se v knize Mankind at the Turning Point: The Second Report to The Club of Rome (autoři MESAROVIC, Mihajlo, PESTEL, Eduard; 1974; ISBN: 0-525-03945-77, s. 3).

„Musíme přestat s naší snahou léčit symptomy a přikročit k vyříznutí rakoviny. Tato operace bude vyžadovat zřejmě mnoho brutálních a bezcitných rozhodnutí“ (EHRLICH, R. Paul. The Population Bomb, Ballantine Books, 1976, ISBN: 034525337X; s. 152).

Globalisté také jako součást řešení navrhují zřízení celosvětové vlády, která by sama rozhodovala o tom, kolik se kde bude rodit dětí:

„Planetární režim by dostal zodpovědnost za rozhodování týkající se optimální velikosti jak světové, tak regionální populace. Každá země by dostala přiděleno jisté číslo v rámci svých regionálních limitů. Světová vláda by ale měla pravomoc tyto limity vynucovat“ (EHRLICH, R. Paul., HOLDREN, John. Ecoscience: population, resources, environment San Francisco : W. H. Freeman, 3, ilustrované vydání, Vydavatel W. H. Freeman, 1977, ISBN: 0716705672; s. 943).

 

ČTĚTE TAKÉ: Tak už něco velkého Evropě začalo. Klid před bouří je tady. Začíná označování baráků zločinců!

 

Docela by mne zajímalo, jak se slučuje, aby bojovník za demokracii byl členem sdružení, které demokracii odsuzuje jako přežité zřízení,“ poznamenává k tomu V. Kremlík. Je zajímavé, jak může organizace usilující o redukci lidí na zemi a považující lidstvo za rakovinu a vřed oslovit člověka, který se vydává za humanistu a obhájce lidských práv. Například V. Havla, J. Drahoše a jiné.

Cílem je, aby přežili jen ti nejbohatší.

Navenek se ale klub tváří jako nevinná organizace, která starostlivě přemýšlí (pozn. red.: čtenář si snad už všiml, že se toto uvažování děje nejen bez evangelia, ale dokonce bez Boha vůbec, na půdě čistě nitrosvětské, zvrácené) o tom, jak čelit globálním výzvám současnosti.

Římský klub je spolkem politiků, byznysmenů a dalších vlivných osobností z celého světa. Počet členů je striktně dodržován a proto je členství vysoce prestižní záležitostí.

Československá asociace Římského klubu oficiálně vznikla hned 15. července 1991 z popudu expresidenta Václava Havla.

Zajímavé ale je, že na svých osobních stránkách se V. Havel – třebaže zde vyjmenovává členství v celkem 35 organizacích či spolcích – o členství v Římském klubu nezmiňuje. Možná věděl, proč.

Členem této organizace je Jiří Drahoš.

Nedivme se, že právě od něho vyšla v roce 2015 petice, abychom přijímali tyto ilegální uprchlíky.

Je zajímavé, že ze se v Německu uvažovalo o kandidátovi na prezidenta taky ze stejné skupiny.

I v Rakousku si zednáře dosadili na trůn.

V Německu Merkelová je v Atlantik-Brucke, kde se to zednáři jen hemží a její hvězda vylétla vzhůru po návštěvě mocných Bilderbergů.

Hollande je rovněž v jedné přední francouzské zednářské lóži.

Nedávno v Holandsku vyhrál ten „správný“kandidát a také „správná“ multikultikulti strana.

Oni to mají „hoši“ všude pod kontrolou a mají své kádry připravené na cokoliv a kdekoliv.

Takže Jiří Drahoši, média budou stále na vaší straně, s tím musíme počítat.

A teď, co je ta připravovaná TROJKA, do které má být zapojen vyvolený kandidát – to opravdu za ty 4 minuty stojí – pochopíte mnohé !

Někteří lidé si stále myslí, že šéf vědecké instituce musí být vždy férový.

Jak slyšíte, p. Drahoš takový není, nebo ano? Posuďte sami.

Zaujala mě jeho odpověď na otázku, proč kandiduje. Místo toho, aby řekl, co chce změnit, jaký má program, řekl, zcela popravdě, že jeho podporovatelé si prostě přejí, aby byl zvolen a nahradil prezidenta Zemana.

Všimněte si, že v duelu (dole) p. Drahoš uráží nepřítomného p. Ovčáčka.

Ještě při dalších příležitostech jsem si všiml, že p. Drahoš rád odvádí pozornost, napadá lidi, kteří s danou věci nemají nic společného, hlavně stále útočí na současného prezidenta, až je to trapné.

Co je vrchol!

1. Na prezidentskou kampaň p. Drahoš dostal mnoho peněz ze zahraničí!!!

Copak asi po něm žádají?

2. Další peníze dostal od lidí, kteří jsou svázáni s Mosteckou uhelnou!!!

Copak požadují?

Přitom si p. Drahoš stěžuje bývalému premiérovi Sobotkovi, že se bojí, že mohou tajné služby ovlivnit, aby nebyl zvolen. To je paradox!!

 

ČTĚTE TAKÉ: Jubilejní zpráva Římského Klubu. Verdikt: „Starý svět je odsouzen k zániku. Nový svět je nevyhnutelný!“

 

Kdo všechno stojí za kandidátem Drahošem???

Vysoce postavení lidé nedávají jen tak miliony, aby nepožadovali náklonnost prezidenta. Možná těch zdrojů vyjde najevo i víc ?!? – Proto ten zájem, aby byl zvolen někdo, na koho se mohou spolehnout.

Na internetu jsem se dočetl, že miliardář p. Dědek , který neúspěšně kandidoval za Starosty, přispěl p. Drahošovi 3 mil. Ale p. Drahoš v rozhovoru mluvil o 2 milionech. To už není tak podstatné, někdo ale nemluvil pravdu. Copak asi zamýšlí pan Dědek? Strana TOP 09 a Starostové jsou největšími podporovateli p. Drahoše.

V duelu je upozorněno na vysoký plat p. Drahoše. Ve vědě se takové peníze nerozdávají.Jaké to byly odměny, které p. Drahoš dostával? A od koho?

Přikládám zajímavý duel dvou kandidátů: p. Drahoše a p. Horáčka. – stačí od 18,45 min

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/tak-kde-mate-tu-savlicku-na-sekani-do-mlhy-prvni-a-pekne-ostry-souboj-drahose-a-horacka-40887?dop-ab-variant= seq-no=2 source=hp

P. Drahoš dostal vyznamenání za zásluhy od V. Klause. Kolik máme špičkových vědců, kteří toho mnoho dokázali a vyznamenáni nebyli. Ale tito vědci dělají jen vědu a nespolupracují s politiky, podnikateli,… .

P. Drahoš dostal povolení od StB, aby mohl několikrát před rokem 1989 vycestovat na Západ. Kdopak tenkrát mohl takto vycestovat?

Ještě přikládám další odkaz, jak p. Drahoš ukradl p. Horáčkovi jeho vyjádření. Také ostuda, už se o tom dál nemluví!

https://volby.idnes.cz/prezidentske-volby-kampan-jiri-drahos-micha-horacek-socialni-site-1c5-/prezidentske-volby-2018.aspx?c=A171220_142614_domaci_bja

P. Drahoš by neměl problém přijmout 2600 migrantů.

Kladně se vyjádřil k možnosti přijmout 2 600 uprchlíků podle kvót.

Zdroj:https://zpravy.idnes.cz/diskuse-s-prezidentskym-kandidatem-jiri-drahosem-fv1-/domaci.aspx?c=A170629_175731_domaci_kop

Nyní se z toho vykrucuje. Ovšem na přímou otázku, zda by jako prezident podepsal, že si necháme přerozdělit imigranty podle kvót, neřekl , že „ne“, naopak to vyznělo, že asi „ano“. (pozn. : Jaké případné studování materiálů, jak říkal. Tady je nasnadě odpověď buď ano či ne! Podmínky a o jaké imigranty se při rozdělování jedná, je zřejmé )

Co je to za lidi, kteří šíří, že prezident Zeman má amputovanou část dolní končetiny, že za několik týdnů či měsíců zemře, že je smrtelně nemocný. Na internetu je mnoho vulgárních, podlých urážek od vlivných lidí.

Ano, není zcela zdráv. Ale hlavu má v pořádku. Někteří kandidáti s ním nemohou soupeřit ve znalostech, paměti, v politickém a ekonomickém přehledu.

Má své chyby. I já mám vůči němu několik výhrad. Ale vždy je zapotřebí zvážit, jestli nepřevažují věci pozitivní.

Především hájí zájmy občanů.

Bohužel, téměř všichni kandidáti mají kandidaturu postavenou na „popravě „Zemana. Nezáleží tolik na programu, ale na boji se současným prezidentem Zemanem !!

Nelze přehlédnout, že naše česká televize a další media ovládaná panem Bakalou a dalšími „dobráky“ i ze zahraničí, mají ve hře proti prezidentovi Zemanovi postavené především tři hlavní muže: Drahoše, Topolánka a Horáčka.

Otevřete-li si nějaký časopis, vykouknou na vás tito tři jmenovaní kandidáti. Poslední dobou všude na nás kouká především p. Drahoš. Ostatním, nejmenovaným kandidátům media nevěnují pozornost. Proč??

Jen ještě prezidentovi Zemanovi věnují velkou pozornost, ale velice zápornou.

Kandidát p. Fišer se zdá být morální člověk, možná by byl i dobrým prezidentem.

Ovšem ten bohužel nemá žádnou šanci zvítězit. Snad příště.

Uvažujme logicky, dáme-li hlas třeba p. Fišerovi, sice bude mít radost, třeba si to i zaslouží. Dostane ale jen několik málo procent.

Pokud prezident Zeman nevyhraje v 1. kole, tak se ve druhém kole spojí všichni ti, kteří chtějí prosadit p. Drahoše, p. Topolánka a p. Horáčka.

Takže vyhraje jeden z mužů, které si mafie přeje.

Pravděpodobně nejvíc jim vyhovuje p. Drahoš.

Pokud vás zajímá, kdo je Michael Morris, který napsal i knihu o Novém světovém řádu, o globálním ovládání světa bohatými, o kterém jsem se nahoře rozepsal. –

Tak několik údajů :

Michael Morris se narodil v roce 1966, je spisovatel, podnikatel, původem z Rakouska. V současnosti žije v USA. Je autorem řady textů v anglickém a německém jazyce. U nás vyšlo několik knih, ve slovenském nakladatelství, i v češtině.

Kniha: “ Co nesmíte vědět č.1″

http://www.na-septande.cz/vse/co-ne-smime-vedet-m-morris/michael-morris-co-nesmite-vedet-cast-1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

43 komentářů

 1. df napsal:

  Děkuji moc za video, to je do práce jak dělaný, nemůžu jim to pořád nějak vysvětlit a zde je to jak na talíři v pár minutách shrnuté celé.

  • Ebrlik napsal:

   Z Vás v práci musí mít radost 🙂 Je hezké vidět, jak se někteří lidé zajímají o politiku. Jen mě trochu mrzí, že čerpáte z takovýchto webových stránek, které staví právě na lidksé důvěřivosti. Neříkám, že pan Drahoš je perfektním kandidátem, ale pochybuji, že autor takto neznámého webu by se dotal k informacím toho tpu i kdyby byly pravdivé. Nabízí se tedy jiné řešení, které dává větší smysl. Vymyslel si je. Možná né schválně, třeba jim sám věří. Je to ostatně pochopitelné. Když přece jednou zvolíte do úřadu někoho, kdo tam nepatří, nechcete si přiznat, že jste chybovali. Zkuste poodstoupit a podívat se jaký je náš současný prezident optikou obejktivní kritiky a poté jaký je pan profesor Drahoš.

   Přeji hezký den a štastnou ruku u voleb

 2. Vitězslav Crha napsal:

  Dobrý den je prosím Vás velice nutné,aby kdo to umíte tento článek převedl na internetové emailové adresy,aby to oběhlo za 2 dny republiku. Je to nejrychlejší způsob,jak to dostat do povědomí lidstva. Je nejvyšší čas to takto udělat. Já to nezvládnu,protože nejsem pro počítače stvořen,pokud nebudou dřevěné. Dřevu rozumím. Díky moc za pochopení a pomoc ve zveřejnění

 3. julius napsal:

  Dragos alias Hrobejsek a podobni nasazeni trojske kone, Kdo je zvoli je totalka. Vubec nechapu jak nekdo takovy by moh kandidovat natoz byt nekym podporovan. Ale pro vasi predstavu. Najdete lano, To lano vam nic nerika. Ale nekdo nasazeny vam rekne ze znej jde udelat smyka kolem krku a vy ovcani to udelate. A vy to opravdu udelate v tom je ten kamen urazu a pak podrazite svoji vlastni zidly. To nechapu. To opravdu nechapu.

 4. Maroš napsal:

  Kauza Marek Baláž:
  Poznámka – „Nevieme, na základe čoho sme ho odsúdili, ale odsúdili sme ho PRE ISTOTU!“
  http://www.infovojna.sk/article/rozsudok-v-mene-slovenskej-republiky
  „Záväzné rozhodnutie
  Od 11. do 29. júla 2011 zasadal v Ženeve 102. Výbor OSN pre ľudské práva. Bolo na ňom prijaté rozhodnutie, záväzné pre všetky štáty, ktoré podpísali Dohovor o ľudských právach, teda aj pre nás. V spomínanom prípade sú relevantné články 9 a 10, garantujúce každému človeku vyjadrovanie svojej mienky bez ujmy aj zastávanie akéhokoľvek názoru bez donútenia. Dôležitý je však aj článok 49, podľa ktorého môže každý vyjadrovať názory na historické skutočnosti podľa vlastného úsudku.“
  „Pri ochrane práva vyjadrovať názory bez ujmy nepovoľuje pakt nijakú výnimku ani obmedzenie. Sloboda názoru pritom zahŕňa aj právo osoby zmeniť svoju mienku na základe slobodného rozhodnutia. Nijaká osoba nesmie byť vystavená porušeniu akýchkoľvek práv pre jej skutočné, vnímané alebo predpokladané názory. Je pritom jedno, či ide o postoje politické, vedecké, historické, morálne alebo náboženské. Ich hlásanie sa nesmie považovať za trestný čin. Preto akékoľvek prenasledovanie, zastrašovanie alebo stigmatizácia osoby vrátane zatknutia, držania vo väzbe, súdneho procesu alebo uväznenia pre jej názory predstavuje porušenie článku 19, odseku 1.10.
  Zakázaná je aj akákoľvek snaha donútiť, aby osoba zastávala alebo nezastávala určitý názor. Sloboda vyjadrovať svoju mienku pritom nevyhnutne zahŕňa aj slobodu nevyjadrovať ju.“

  Poznámka – toto je OSN deklarované aj PRÁVO NA MEDIÁLNE LŽI! – Qui bono?!
  „Podľa spomínaného článku 49 sú zákony, penalizujúce vyjadrovanie názorov na historické skutočnosti, nezlučiteľné s povinnosťami, ktoré pakt ukladá zmluvným stranám v spojitosti s rešpektovaním slobody názoru a prejavu. Pakt neumožňuje všeobecne zakázať vyjadrovanie mylnej mienky alebo nesprávneho výkladu udalostí, ktoré sa udiali v minulosti.“
  „Treba ešte pripomenúť, že holokaust je historická skutočnosť, vzťahuje sa teda naň Uznesenie 102. zasadnutia Výboru pre ľudské práva OSN. “
  http://www.extraplus.sk/clanok/trestnopravny-moloch

 5. J.P. napsal:

  Odpoví mi profesor Drahoš, zda je členem Římského klubu? http://www.novarepublika.cz/2018/01/jirina-holotova-odpovi-mi-profesor.html?spref=fb

 6. Maroš napsal:

  “ Tadesco.cz zase, že je iluminátem. Důvodem je,…“ . „sorry jako“ – byť VYMENOVANÝM členom akadémie znamená:
  1/ Podľa politickej situ – režimu – znamená byť viac-menej poplatným režimu = užitočným idiotom – aj na akademickej úrovni!
  2/ Byť ZVOLENÝM členom akadémie – je vyšší rang rešpektu – v profesionálnom prostredí – ale stále /trochu áno/ – nehovorí /trochu áno/ – o klanovom = „bratskom“ – slobodomurárskom prepojení.
  3/ Trochu viac o tom hovorí LIMITUJÚCI POČET ČLENOV = „prestížna záležitosť“ – logika – že pri určitom politickom pretlaku tu nie je miesto pre „demokraciu komparzistov“ – ale len pre zasvätených. Keďže prioritou je PLÁN a jeho personálne obsadenie – NIČ NIE JE NÁHODA!

 7. Jakub J. napsal:

  mno uvidíme za 14 dní jak to dopadne .. všude jsem označován za debila, že podporuji chodící mrtvolu co líže Putinovi prdelku 🙂 ale že Drahošem vymění za někoho kdo bude pro změnu lízat kundičku Her Hitler Merkelové a tím způsobí mnohem více škod .. to je vedlejší .. hlavní je, že Zeman půjde pryč 🙂

 8. Ladislav Matějka napsal:

  bla bla bla …..
  tak to prosím dokažte…..
  tm

 9. Myslící člověk napsal:

  Ježiši proč se po internetu stále rozesílají taková s prominutím hovna.
  Nikdo se nad ničím ani nezamýšlí a jen přepošle. Divím se ž server už zablokovali protože jsou to jen protikandidátní bludy.
  Celý svět vidí jaký Zeman je a jen češi jsou slepí a hluší. Jediní kdo mu fandí jsou Putin a čínská vláda.
  Pořád si tu všichni stěžují na čínské šmejské výrobky ale pak se s nimi paktují jako Zeman. A nejde tu o migranty. O těch stejně Zeman nerozhoduje. Názor na ně mají všichni stejný. Nechápu že se pořád lidé nechávají takovými nesmysli ovlivňovat. A rusko je kategorie sama o sobě…..
  Lidi začněte už konečně myslet sami za sebe!!!!!
  Tohle pošlete co nejvíce lidem!

  • Zuzana napsal:

   My myslíme sami na sebe a na svou zem. Jsme vlastenci a Slované.

  • Sally napsal:

   Vážený „myslící člověk“, kdyby každý myslel jen na sebe, tak bychom všichni dopadli velmi bledě – už bychom se nemohli považovat za homo sapiens. Jsem ráda, že nemyslí všichni jen a jen na sebe, ale i na ty druhé, kteří jsou v nouzi, né vlastní vinou v zoufalé situaci , kteří potřebují naši pomoc. Ale jde tu především o generaci našich dětí a jejich dětí . Je to naše povinnost, připravit jim lepší budoucnost, než měly gnerace před námi a konečně i naše generace. A mimochodem ( nebýt Ruska, tehdy Sov.Svazu, tak bychom tu dnes už nemuseli být a polemizovat, či dokonce plkat o nesmyslných výrocích některých lidí, potažmo politiků) . Celý svět ať si zamete před vlastním prahem, myslím, že má dost starotí sám se sebou. Teď v tuto chvíli jde přece o budoucnost a suverenitu naší republiky a do toho nám celý svět nemá co mluvit! Vážím si našeho současného prezidenta za jeho vědomosti, pragmatičnost a hlavně za loajálnost k vlasti a občanům. A proto mu klidně prominu i jeho výroky, které jsou někdy za hranou slušnosti, protože si uvědomuji, že ho k tomu donutily okolnosti…

   • Beřich napsal:

    Máš Sally pravdu všichni vidí na Zemanovy to špatné ,ale že je zastánce republiky a hlavně myslí na příští generace našich dětí,to každému asi jedno.Drahoš je jen loutka západní Evropy jak nás co nejvíce přitáhnou jako podřízené do západní Evropy ,vše v republice ještě více rozkrást a dovážet zboží za západu aby měli se oni dobře.Nejhorší ale je že to asi vyhraje díky mladé generaci lidí kteří chtějí změnu,ale kdyby se vrátili naši předci co budovali a umírali za naši zem asi by hned znovu zemřeli aby nemuseli dívat na dnešní mladou generaci tak to dopracovali a ještě dopracují.

  • Eva napsal:

   No, hlavně že jsi myslící. Tím, co píše, to dokazuješ opravdu skvěle.

 10. cubas napsal:

  Miloš Zeman byl zakladatelem a místopředsedou Československého Římského klubu
  http://forum24.cz/milos-zeman-byl-zakladatelem-a-mistopredsedou-ceskoslovenskeho-rimskeho-klubu/

 11. Karel napsal:

  FAKE NEWS

 12. Monika napsal:

  „Římský klub v Praze (ČTK): Československá asociace Římského klubu, kterou tvoří tři desítky osobností vědy, kultury a veřejného života z České a Slovenské republiky, byla včera ustavena v Praze. Čestným předsedou se stal V. Havel, předsedou prof. V. Komárek, vědeckým sekretářem Ing. J. Nekola, místopředsedy rektor University Karlovy prof. R. Palouš, děkan matematicko-fysikální fakulty University Komenského prof. B. Riečan a prognostik Ing. Zeman.“
  Lidová demokracie, Brno, 23.2.1991

  „Miloš Zeman poslancům řekl, oč v parlamentě usiluje: aby byl prosazen zákon o budoucnosti, aby vznikl parlamentní institut dodávající poslancům informace, a aby v Československu vznikla pobočka Římského klubu.“
  Martin Weiss, Respekt 19. 12. 1990

  „Miloš Zeman byl kdysi brilantní prognostik, překládal a sám osobně rozmnožoval knihu Donelly Meadowsové Meze růstu a texty tehdejšího Římského klubu v době, kdy skoro nikdo ani netušil, co je ekologie.“
  Jiřina Šiklová, MfD, 14. 3. 2013

  • Michal napsal:

   to je kamppáááňňň!!! Milovaný Miloš nikdy nic takového neřekl! A pokud ano, tak je to ne-pod-stat-né!
   Milovaný Miloš je nenahraditelný! Ve svém prasidentování překonal i velikého Klause – a to už je co říct!

  • David napsal:

   Moni – tohle, ty lidi tady, ale nechtějí slyšet :-))) Oni jsou vlastenci :-)) Bože tohle je lepší než svého času Dikobraz…

 13. Anthony napsal:

  Co říci k tomu,
  prosté Zeman znovu,
  Bůh nenechá si přepřáhnout koně v půli brodu

 14. tracking napsal:

  x fedex fedex-tracking-number.com

 1. 12.1.2018

  […] k co nejvyššímu sdílení. Jiřina Holotová se domnívá, že je členem zednářské lóže, Tadesco.cz zase, že je iluminátem. Důvodem je, že v roce 2011 další konspirační server Freeglobe […]

 2. 18.1.2018

  […] „kde, co“ už jsme psali. Cílem je samozřejmě ho pošpinit před prezidentskými volbami. Sdílí například to, že je údajně členem české odnože Římského klubu. Kromě toho, že je to […]

 3. 18.1.2018

  […] „kde, co“ už jsme psali. Cílem je samozřejmě ho pošpinit před prezidentskými volbami. Sdílí například to, že je údajně členem české odnože Římského klubu. Kromě toho, že je to […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..