Neskutečná drzost Němců! Chtějí nás trestat, ale sami kvóty na tzv. uprchlíky neplní. Německý politik odhaluje pozadí

…..nic nového pod sluncem. Diktát od začátku až do trpkého konce. Nemějte obavu, už přichází….

15:54

Neskutečná drzost Němců! Chtějí nás trestat, ale sami kvóty na tzv. uprchlíky neplní. Německý politik odhaluje pozadí

Ilustrace

Evropská komise rozhodla o zahájení řízení proti České republice, Polsku a Maďarsku kvůli nepřijímání uprchlíků. Ale např. Německo a Francie své povinnosti také nesplnily.

Zástupkyně mluvčího německé vlády Ulrike Demmerová prohlásila, že kroky Evropské komise vyplývají z toho, že země střední Evropy odmítají plnit své závazky vyplývající z rozhodnutí o rozmístění uprchlíků z Řecka a Itálie.

Údaje samé Evropské komise ale ukazují, že Německo a řada dalších zemí toto rozhodnutí rovněž neplní.

Německo má přijmout v rámci programu rozmístění přijmout více než 27 tisíc lidí, ale dosud přijalo jenom 5668, tedy 20 % z celkového množství. Ještě hůře je na tom Francie, která přijala jen 17 % ze svého dílu (3478 lidí z 19 714), nebo Belgie (623 z 3 812).

Tento seznam je ale delší: Finsko přijalo 1 640 z 2 078 lidí a Bulharsko 47 z 1 302.

Rozhodnutí o přerozdělení neplní také Rakousko, které oznámilo přijetí pouze 50 lidí z Itálie. Slovensko přijalo 16 z 902.

Celkově se ze 160 tisíc imigrantů podařilo za dva roky přerozdělit jenom 20 tisíc.

Německý europoslanec Hans-Olaf Henkel prozradil, že zahájení řízení vůči státům střední Evropy je výsledkem nátlaku Německa na Evropskou komisi.

„Berlín je natolik v Evropě osamocen se svojí uprchlickou politikou, že chce vynutit na svých partnerech přijetí řešení, která jsou pro něj výhodná. Ví totiž, že jinak to nejde. A proč právě Polsko, Maďarsko a Česko? Protože to jsou země, které otevřeně a rozhodně odmítly přijetí tzv. uprchlíků v rámci kvótového systému. Ve skutečnosti se ale jiné země chovají zrovna tak,“ uvedl v rozhovoru pro portál wpolityce.pl Hans-Olaf Henkel.

Henkel dodal: „Není ani jeden stát EU, který by podporoval politiku otevřených hranic Berlína. […] Pro Merkelovou je řízení Evropské komise proti Polsku, Maďarsku a Česku možností, jak odvrátit pozornost od izolace Berlína v této věci.“

Zdroj: ndie.pl

Zdroj (1)

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 5

 1. Pavel napsal:

  Důležité je, že ji Němci milují a proto si ji znovu zvolí za kancléřku. Vše ostatní je o ničem. Ale až v Německu přijde k moci nějaký německý miliardář (jako např. Trump v USA) a přinese heslo: Německo především – tak to teprve začne ten správný šrumec. Mám pocit, že jeden takový se v Německu vyskytl před necelým stoletím. Ale asi pořád lepší heslo „Germany first“ než „Dejme naše Německo a celou Evropu mlokům“.

 2. Julius napsal:

  Podivejte ono nam to funguje tak nejak podivne. Nekdo vymyslel nejakou blbost treba to EU. Tam si reknou, ze jsou nadlide a zacnou vymejslet ptakoviny. No a ty sve chorobnoplodne nesmysly pak siri do sveta jako nejake unikum nejlepe pod vedeckym vyzkumem. Zakladem vsak je, jen to. Jak plnit sva koryta a ten neodolatelny pocit vsemocnosti. Ve skutecnosti jde jen o jedno nejprve o prachy a moc. A tak si lide uvedomte kolik je takovych v EU politiku a kolik nejakych sedych eminenci . Brzo musite zakonite prijit na to. Ze jich je drtiva mensina. A tak by bylo vhodne se zamerit na boj s touto mensinou nez bojovat s vetrnym mlynem do jehoz lopatek dale fouka presne mireny vitr. Ja chapu ze to zni jako nesmysl. Ale pokud nezastavime tyhle radoby nadlidi pak nam nepomuzou ani protesty ani kecani na webu. Cela imigrace je jen zneuziti inteligence IQ60 a nasazenim ruznych skupin jenz je vyuzivaji k boji proti evrope. S tim se fakticky moc bojovat neda. Ale da se ucinne bojovat proti par lidem i kdyz v mistech kde se mnoho lidi domniva ze existuje sorta nadrasy. Ale ono to tak proste neni. V davnych dobach byl kral prvni v rade sveho vojska. Dneska je tisice supergeneralu a hlavni kral zavreny hluboko v bunkru v horach. jen aby ho neco neofouklo. Zduvodnil si to tim, ze je to prave on co musi prezit. 😀 No neni to komicke?? Mozna by bylo nejlepsi aby si supergeneralove a tyhle novokralove proste vesly do areny a popraly mezi sebou. Az se tam utahaj alespon daj pokoj obycejnym pracujicim lidem. V zaveru bych je nahnal na pole aby vedely co to je makat v tom chemtrais smradu kde likvidujou mraky tedy prirodni dest a vnucujou nam ze jde o klimaticke zmeny. Tak at prestanou chemtraisovat a bud epokoj. Pocasi bude normalni. Vytvori se mraky a bude uplne normalne prset. Ted jsem cetl zase takovou svejkovinu jako platit za destovou vodu. Vazeni aby bylo jasno destova voda jako kazda voda, kazda para i led je soucasti kolobehu. a tak lze platit jen za jejich cisteni a privod ci odvod do cistiren. Vod ajako takova je pochopitelne zdarma a bude zdarma. protoze ty hlody o tom ze ji nekdo spotrebuje je fantasmagorie. kdo nezna zakladni skolu zemepisu a pripadne chemie pak se nemohu divit ze NEVI ze vod aspotrebovana telem ci zalitim zahrady se do obehu po drobnem zdrzeni zase proste vraci. A tak pokud natece voda jako destovka a ja tim zalejui zahradu je to uplne stejne jako kdyz voda spadne na zem a vsakne se. Cast si vezmou vzdy rostlinky at vase ci v okoli cast mozna ulpi na vasem kabatu. Ale vsechno se behem nejake chvilky znovu vraci do obehu a co kdyz neco vypijete?? No pak to zase vymocite voda je zpet v obehu. Tak doporucuji temto politikum co vymejslej tyhle psychopaticky napady at se vratejk do zakladnich skol a doplni si vzdelani. Domnivam se, ze mohu s uspechem pochybovat o jejich dokonceni zakladni dochazky.

 3. jirik napsal:

  Tohle si Češi nechají líbit? Koncern VW chce zaměstnancům Škoda Auto zmrazit mzdy na 3 roky ve chvíli, kdy automobilka dosahuje rekordních zisků! Příprava na vstup ČR do Eurozóny do 4 let, Berlín proto velí držet do té doby v Česku nízké mzdy! Co má společného pád Bohuslava Sobotky v ČSSD a proces globálního chudnutí v německém Protektorátu Čechy a Morava?
  http://aeronet.cz/news/tohle-si-cesi-nechaji-libit-koncern-vw-chce-zamestnancum-skoda-auto-zmrazit-mzdy-na-3-roky-ve-chvili-kdy-automobilka-dosahuje-rekordnich-zisku-priprava-na-vstup-cr-do-eurozony-do-4-let-berlin-veli/

 4. runner napsal:

  Jo, a takhle to dopadá, když se přijímá:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *