Mohlo by se vám líbit...

komentářů 9

 1. jirik napsal:

  Český prezident Miloš Zeman vyslovil jistotu, že v budoucnu vstoupí Evropská unie do Ruska. Prohlásil to v interview pro Český rozhlas.

  „V dlouhodobé perspektivě se Rusko stane členem Evropské unie. Když se vám to ale nelíbí, pak se dá říct, že Evropská unie vstoupí do Ruska“, řekl Zeman.

  Hlava státu se vyslovila pro co nejrychlejší obnovení partnerských obchodních a hospodářských vztahů mezi Českou republikou a Ruskem.

  „Nechci žádné dárky. Chtěl bych jen, aby existovaly standardní ekonomické podmínky, včetně rozmísťování investic a obchodní výměny“, zdůraznil český prezident.
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/20150423305986/

 2. dit napsal:

  Americké ministerstvo zahraničných vecí varovalo v pondelok svojich občanov pred letnými cestami do Európy, čo zdôvodnilo pretrvávajúcou hrozbou teroristických útokov
  zdroj
  http://www.pluska.sk/spravy/zo-zahranicia/varovanie-pred-teroristickymi-utokmi-letnu-dovolenku-europe-si-radsej-premyslite.html?utm_source=Pluska-2014&utm_medium=produkt-box&utm_campaign=vb2014

 3. jirik napsal:

  „Macron slibuje přistěhovalcům 500 euro, jako kdyby jich už nebylo dost v Evropě, povzbudí tak další, aby sem přišli, to je kolosální hloupost,“ uvedl v pořadu Janusz Korwin-Mikke, šéf politické strany Svoboda.

  „Jsem nadšený přívrženec Marine Le Penové,“ přiznává Korwin-Mikke.

  „Marine Le Penová má jistou výhodu, že se chce vrátit k tradiční francouzské politice, antiněmecké. Je to velké plus,“ zdůraznil Korwin-Mikke.
  http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/korwin-mikke-macron-slibuje-migrantum-500-euro-to-je-blazen/

 4. dit napsal:

  Zdravím,

  29. dubna 2017, 18:37 — Autor: EuroZprávy.cz / ČTK
  Teplice/Praha – V rámci operace XALO bylo v úterý v Česku zadrženo šest lidí, kteří dle policie převáželi nelegální vietnamské migranty ze Srbska do Německa. Gang může skončit ve vězení až na osm let…více zdroj

  http://krimi.eurozpravy.cz/188518-policie-dopadla-v-cesku-sest-paseraku-prevazeli-migranty-do-nemecka/

 5. jirik napsal:

  Dublin landlord argues with African tenants after a fire damaged his property
  Dublinský pronajímatel diskutuje s africkými nájemníky poté, co požár poškodil jeho majetek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *