Nigel Farage: Juncker je naprostý idiot. Idiot, jinak ho nelze nazvat

…..myslícím lidem se něco podobného nemusí ani říkat. Podívejte se ale, kolik „moudrých hlav a lidí“ ho naprosto žere. Neustále se ptám. Až kam musí celá extrémně napjatá situace dojít, aby se konečně od slov přikročilo k činům….

22:54

Nigel Farage: Juncker je naprostý idiot. Idiot, jinak ho nelze nazvat

 

Dva velmi známí Britové, vlivná novinářka Katie Hopkins a někdejší šéf UKIP Nigel Farage, se pustili do předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera. Hopkins se vysmála Junckerovým výhrůžkám stran Brexitu a Farage jej rovnou nazval „naprostým idiotem“ za jeho slova adresovaná Donaldu Trumpovi.

Nigel Farage: Juncker je naprostý idiot. Idiot, jinak ho nelze nazvat
Foto: Archiv vydavatele Vaše věc
Popisek: Juncker
Jean-Claude Juncker na konci minulého týdne zle vyčinil Donaldu Trumpovi za jeho neskrývanou radost nad Brexitem a jeho výzvu, aby Velkou Británii následovaly i další členské státy EU. Šéf Evropské komise vzkázal americkému prezidentovi, aby se staral sám o sebe a nepletl se do záležitostí Evropské unie. „Jestli bude takhle pokračovat i nadále, tak já osobně zase začnu podporovat nezávislost Ohia a Texasu,“ uvedl rozzlobený Juncker.Zatímco od svých kolegů v Bruselu za svá ostrá slova sklidil jistě potlesk, někdejší šéf euroskeptické strany UKIP Nigel Farage Junckerovi za jeho slova pořádně naložil. „Juncker je naprostý idiot a Evropská unie ztratila veškerou svoji důvěryhodnost. Jak může porovnávat Spojené státy s jejich společnou kulturou a jazykem se ‚Spojenými státy evropskými‘, které chtějí on a jeho kolegové vybudovat a násilím vnutit ostatním národům,“ konstatoval Farage pro Fox News.

„Brexit se prostě udál a Trump jej podporoval. A teď tenhle idiot, kterého nemohu nazvat jinými slovy, tvrdí, že bude podporovat samostatnost Ohia. Myslím, že tím Juncker ve Spojených státech skončil. Udělal ze sebe skutečně neuvěřitelného hlupáka. On zjevně nechápe rozdíl mezi projektem, který byl vytvořen dobrovolně, a projektem, které je diktován shora. Pokud má podle Junckera tohle být diplomacie, tak by se měl nad sebou zamyslet,“ prohlásil Farage pro Fox News.Servítky si na adresu Junckera nebrala ani britská konzervativní novinářka Katie Hopkins, která se často kriticky vyjadřuje k ideologii multikulturalismu a muslimským přistěhovalcům. Do šéfa Evropské komise se však Hopkins pustila kvůli jeho údajným výhrůžkám Velké Británii před započetím rozhovorů o odchodu země z EU. „Měli bychom na to jít tvrdě a rozhodně neplatit žádné peníze ještě předtím, než zjistíme, jak bude vypadat budoucí vzájemná smlouva.“

„Evropská unie by si měla konečně připustit, že my prostě odcházíme. Pokud jste si, pane Junckere, nevšiml, my jsme zabouchli dveře. Takže teď mluvíte jen do zavřených dveří,“ uvedla Hopkins, a reagovala tak na požadavek Bruselu, aby Velká Británie zaplatila 52 miliard eur za údajně neuhrazené závazky a Španělsko mohlo vetovat jakoukoli budoucí dohodu mezi Londýnem a Bruselem. „Chcete nám vyhrožovat, Junckere? Myslíte si, že vám spadne do klína Gibraltar?“ usadila britská novinářka šéfa Evropské komise.

Zdroj (1)

Mohlo by se vám líbit...

komentáře 3

 1. Soto napsal:

  To je maso jako sviňa. To že Trump nepodal makrele ruku a novináře zaúkoloval ,aby poslali hezký obrazek do BRD , bylo jasným signalem do celé EU , že ji má zcela nepokrytě u prdele. Je to tak jasné , že to Pjakin prostě bagatelizoval a dál nepitval.
  V čem jediném za poslední rok, co se spletl Pjakin, tak v tom že brexit je jen kamuflaz a za 100 dní otočí. Zřejmě nechtěl křičet hurá, když se ještě nepřeskočilo. I náš sám samotný santa Klausů tvrdí, že Evropu zachrání jen to, když se Eu rozpadne. Tak i strýc z Ameriky nám říká, opusťte EU.

 2. jirik napsal:

  VIDEO: Co doopravdy řekl Rex Tillerson na zasedání NATO v Bruselu? CNN opět rozšířila do mainstreamu i alternativy hoax o Krymu. Pentagon chce zastavit Berlín, ale už je asi pozdě! [CZ Titulky]
  http://vool.cz/6l1t9

 3. jirik napsal:

  Bank of America zverejnila štúdiu “Deň po eure” od Athanasiosa Vamvakidisa o tom, ako by to vyzeralo s národnými menami po rozpade eura
  http://www.hlavnespravy.sk/co-sa-stane-s-narodnymi-menami-po-rozpade-eura/954568

  Šestnásť členských krajín vrátane Slovenska oznámilo dnes trom hlavným inštitúciám Európskej únie – Európskej komisii, Európskej rade a Európskemu parlamentu – svoj zámer vytvoriť Európsku prokuratúru (EPPO).
  http://www.hlavnespravy.sk/sestnast-krajin-eu-oficialne-oznamilo-zamer-vytvorit-europsku-prokuraturu/955030
  Oficiálne oznámenie podpísalo 16 z 28 súčasných členských krajín EÚ: Belgicko, Bulharsko, Cyprus, Česko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Chorvátsko, Litva, Luxembursko, Nemecko, Portugalsko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko a Španielsko. Ostatné členské štáty (s výnimkou Británie, ktorá sa chystá na ukončenie členstva) sa môžu rozhodnúť pre spoluprácu v tejto oblasti kedykoľvek pred alebo po prijatí nariadenia o vzniku EPPO.

  Okamžik, kdy došlo k explozi na karnevalu na pařížském předměstí Villepinte, byl natočen na video. Na YouTube ho umístil uživatel E.G93.

  Na záběrech je vidět, jak člověk s pochodní v ruce zapaluje strašáka, zhotoveného z hořlavých materiálů, poté se ozve rána, jsou slyšet panické křiky v davu lidí. „Rozhodl jsem se natočit video v tom nejpříznivějším okamžiku,“ zdůraznil v komentářích jeho autor. Zraněno bylo celkem 19 lidí, stav čtyř z nich je těžký. Podle předběžné verze nebyl příčinou výbuchu teroristický čin. VIDEO UVNITŘ
  http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10130-na-internetu-se-objevilo-video-exploze-na-karnevalu-v-parizi-po-ktere-bylo-zraneno-19-osob

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *