Nigel Farage opět exceloval. Vyjádřil se k parlamentu EU, že jednají mafiánskými praktikami

…..je to úžasný člověk, který se nebojí do očí říci lidem pravdu, kterou nechtějí slyšet. Měl velice zajímavý proslov. Protože je v angličtině, přeložil jsem Vám jenom ty nejdůležitější věty. Stojí za to!!!!

08:54

Nigel Farage sdělil EU gangsterům při projevu v evropském parlamentu, že dluží Velké Británii miliardy pfund. Dále je nazval mafií, nato byl přerušen předsedou parlamentu, že se má chovat slušně a nepoužívat takové výrazy. Natož mu Farage odpověděl, že ho plně chápe….. Proto odvolal slovo MAFIE a použil pro EU náhradní výraz GANGSTEŘI. A právě tak s námi také jednáte. Jste pomstychtiví a poslední špína…..

Zbytek je nepodstatný….

 

 

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 6

 1. jirik napsal:

  Demonstranti kritizují veřejnoprávní média, která podle nich vycházejí vstříc nově zvolenému prezidentovi Aleksandaru Vučićovi.
  Článek

  Třetí den po sobě pokračují několikatisícové protesty v srbském hlavním městě Bělehradě. Především mladí lidé protestují proti nově zvolenému prezidentovi Aleksandaru Vučićovi, který podle nich zmanipuloval volby a vytváří v zemi diktaturu.

  Bývalý srbský premiér Vučić ovládl hned první kolo nedělních prezidentských voleb. Získal nadpoloviční většinu 55 procent hlasů a nechal za sebou s odstupem téměř 40 procent opozičního kandidáta Sašu Jankoviće.
  https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/konec-s-diktaturou-srbove-uz-treti-den-protestuji-proti-novemu-prezidentovi-29756?dop-ab-variant=&seq-no=3&source=hp

 2. jirik napsal:

  Bruselská kráva nám eura dává. A co až přestane dojit?
  https://zpravy.tiscali.cz/bruselska-krava-nam-eura-dava-a-co-az-prestane-dojit-295598
  Rozpočtové příjmy státu v loňském roce převýšily výdaje. Stejné to bylo v letošním prvním kvartálu. V obou případech by se však po odečtení evropských peněz budžet beznadějně propadl do mínusu.

  Z webu ministerstva financí vyplývá, že na konci letošního března byl na rozpočtovém účtu přebytek 4,7 miliardy korun. Pokud si ale od tohoto čísla odečtete bilanci evropských peněz, zjistíte, že bez nich by rozpočet byl v mínusu 4,6 miliardy.

 3. jirik napsal:

  Známy nemecký výrobca kozmetiky Nivea musel stiahnuť svoj reklamný slogan “Biela je čistota” (“White is purity”) po intenzívnom odpore zo strany používateľov sociálnych médií, pretože má podľa mnohých náznaky rasizmu
  http://www.hlavnespravy.sk/nivea-sa-ospravedlnila-za-svoj-reklamny-slogan-biela-je-cistota-kvoli-staznostiam-pre-rasizmus/958672

  • jarka napsal:

   Tohle už je debilita nejvyššího stupně…všem slunkám a sluncům se to vrátí i s úroky až potáhnou do aláhova a je logický, že bílá je čistota a černá je špína…a to že stará od stronickýho po revoluci dělala recesi na prášek na praní Ariel a jmenoval se Árijec si už nepamatuje ??? https://www.youtube.com/watch?v=Cwd9tPD1Tlc

 4. jirik napsal:

  Přednáška Ilony Švihlíkové o mzdách, platech a důchodech v ČR 1hodina 20 minut
  https://www.youtube.com/watch?v=G2YflI6yom8
  Publikováno 6. 4. 2017

  Přednáška Doc., Ing. Ilony Švihlíkové, Ph.D. na téma Proč mají Češi nižší platy, mzdy a důchody, než občané v okolních státech.

 5. jirik napsal:

  Po hlasování Evropského parlamentu o zavedení bezvízového režimu pro Ukrajince způsobil velký zájem občanů této země, že web pro vydávání cestovních pasů tento nápor nevydržel a přestal fungovat, informuje ve čtvrtek Novoje vremja.
  https://sptnkne.ws/easx

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *