No a máme to tady. Místo aby lidem otevíral oči a hovořili o věcech kterým rozumí, otáčí na podpadku a jde proti lidem. Kdopak mu stoupl na bolavé kuří oko

…..nemusíme se dvakrát ptát. Nejpravděpodobněji to byla bílá mafie, která si mohla pana Tunu koupit. Rád jsem se díval na jeho pořady, ale tímto značně přestřelil a já s ním končím. Je vidět, že neví o čem vůbec „mele“. Povídat, se zde nedá ani říci. Mele a plácá vlastní játra, protože je mu celá problematika naprosto cizí….

00:05

Rozhodně nemám zájem obhajovat některé údajné léčitele, kteří vše dělají jenom kvůli byznysu. Ale metoda, do které se pustil, je trnem v oku bílé mafii a ta se snaží všemožným způsobem zmíněné odvětví panem TUNOU zdiskreditovat.

Homeopatie funguje a hlavně je bez vedlejších účinků. Zabývá se jí mnoho lékařů. Nasazují ji tam, kde klasická alopatická léčba nepomohla. Proč dokonce v lékárnách prodávají homeopatika? Joalis  a  pan Jonáš má patenty a je to uznávaná metoda! Proč právě dnešní film od pana TUNY, který zachází až do krajnosti?????

Dodám jen jedno: pořad, lépe řečeno celá série pořadů je koupena nějakou společností. Ptám se.

PROČ PANE TŮMO, KDYŽ CHCETE HÁJIT ZÁJMY LIDÍ A JEJICH ZDRAVÍ, SE NEPUSTÍTE V POŘADECH PRÁVĚ DO CHEMTRAILŮ A SYPÁNÍ JEDŮ NA HLAVY LIDÍ VČETNĚ MORGELONŮ A JINÝCH SVINSTEV???? Na to už asi nemáte „koule“, že ano. Asi by to nebylo tak dokonale placeno. Ale u lidí, pro které jste doposud bojoval, byste byl hrdinou a mužem číslo 1…..

Tohle už není legrace. Podvodníci, kteří zabíjejí

https://www.stream.cz/adost/10016607-tohle-uz-neni-legrace-podvodnici-kteri-zabijeji

Pane TUNA, neučte orla lítat…..

V diskuzi pod videem je jasně vidět kdo vede primát. Mnoho trolů a koupených tlachačů „Údajné pravdy“. Tak to se jim povedlo. Pan tůma zapomněl, nebo o tom vůbec nic neví, že v Německu, Švýcarsku, Rakousku a na Slovensku jsou metody které kritizuje,  hodně používané homeopatickými lékaři. Dobrré ráno pane TUNO…..

tm číst diskuzi pod videem je zbytečné, mnoho trolů mimo pár rozumných lidí, kteří jsou neustále ubíjeni LIDMI S ÚDAJNÝMI TITULY. Je jenom otázkou času, kdy se možná pan TUNA pustí do alternativních webů a začne je pranýřovat s doporučením, aby jejich „pisálky zabásly“….

Jeden z komentářů:

Petr Mahler

Ubohé, neodborné, nedostačující, zavádějící
p. Tuna nemá žádné rysy odborníka: podrážděný, agresivní a zaujatý „nájemný“ novinář. Vůbec nebudu komentovat jeho vzezření a styl oblékání pro své „profi“ vysílání 🙂
Nebyla žádná příprava o tématu, 100 letém trvajícím výzkumu léčby frekvenční terapií, především v USA a obrovskou historií kazuistik za tu dobu…zaujatá reportáž. Psi štěkají, ale karavana jede dál 🙂
PS: pořád nevím, jak těm stovkám měsíčně vyléčeným lidem biorezonancí a frekvenční léčbou vysvětlit, že to vlastně byl podvod a jsou stále nemocní :))

 

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 25

 1. Sys napsal:

  Pro TM: rozčilil Vás pan TUNA natolik, že mu nemůžete přijít na jméno 🙂

  • tomáš marný napsal:

   Milá sys,
   rozhodně mě pan TŮMA nemůže rozčílit. Já se nerozčiluji. Je mi jen líto lidí, kteří si koupili přístroje od Joalisu, snaží se pomáhat jiným lidem, chodili na drahá školení, investovali čas a přijde nějaký blbec, který jim to rozkope, protože se stal přes noc „známým“. Vždyť on neví vůbec o čem hovoří ale hlavně že si zase farma přišla na své….
   tm

   • smrdutá mrtvola Václava Havla napsal:

    Ale vždyť podobní blbci tomu dělají jen reklamu a nakonec to pomůžou ještě rozšířit. Čím víc lidí o tom ví, tím víc se rozhodne pro použití. Horší by byl zákaz od mafie skrz Ministerstvo zdravotnictví.

   • Sys napsal:

    Z mé strany to bylo jen rejpnutí ohledně příjmení. Ale není to to podstatné, oč tu běží.

 2. Sys napsal:

  Alarmující pozvánka Babiše, profláknutí kandidáta na prezidenta Drahoše z AV a přemístění university financované největším manipulátorem světa Sorosem z Maďarska do ČR:
  http://aeronet.cz/news/sorosova-univerzita-sionistickych-studii-v-madarsku-konci-babis-s-drahosem-nabizi-skole-prestehovani-do-prahy-centrum-svetoveho-zidovstva-opet-v-hlavni-roli/

 3. Marie napsal:

  tomáši díky, taky jsem poslouchala a při nákupech se řídila jeho pořady.

  Prosba. Od léta 2014 jste sliboval článek k Bovisům. Pak se toho ujala Aluška, zkončila také. Teď je ten nápor extrémní podle německého měřícího týmu a lidé jsou unavení, nemocní, podle mého okolí moc lidí postihuje mrtvice.

  • tomáš marný napsal:

   Milá maruško,
   slíbil jsem toho více, ale určitě jste si všimla i vy, že se čas nadměrně zkrátil. Je za den méně než 15 hodin z času, který jsme měli dříve. Slíbil jsem také, že napíši článek o času. Vzhledem k tomu, že tento web dělám jenom okrajově, tak mi na psaní článků mnoho času nezbývá.
   Máte naprostou pravdu s tím, že jsou lidé unaveni, nemocní a umírají nejen na mrtvice, ale hlavně na plicní embólie. Z 90% za to může právě „dokonalé chemtrailování“ celé společnosti. Lidé s méně odolným organismem odpadávají. Opakuji znovu, je nutné dýchat sůl, a ráno si dávat na ředění krve lžičku jablečného octu(polévkovou) asi do dvou deci vody a vypít to. Nebo pít vodu z okurek. Hodně to pomáhá. Dnes lidé díky té chemii ve vzduchu a vdechováním mají hodně hustou krev, což vede k zvýšení tlaku a jiným problémům. Je nutné také dělat jaterní očisty!!!!! dle návodu.
   Něco určitě milá maruško napíši, jak jsem slíbil, ale ten čas!!!!!
   tm

 4. irile napsal:

  Mám na to pro určité skupiny lidi co tvrdí, že je něco kravina odpověď :
  ,,Když TY nevíš, to neznamená, že to neexistuje!“
  Tedy, když někdo zná problematiku urciteho druhu a prijde ovce,která má omezeny informační pristup ,tak to pak takto ve společnosti vypadá!
  Tento pristroj znám a byla jsem také s ním vyšetřena.Doktorům to však neříkám!
  Léčeni bylin pomohlo …
  Můj čas je příliš vzácný , než s nim plýtvat v čekárně u doktora …

 5. smrdutá mrtvola Václava Havla napsal:

  Nic zvláštního, u hmoťáků je tohle normální. Ani nemusí být nikým koupený.

  —-
  http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/17041-chovanec-se-postavil-proti-obrne-prav-drzitelu-zbrani-a-to-bylo-reci-.aspx

 6. jirik napsal:

  Čínské léčitelství jako zákonem uznaný zdravotnický obor? Lékaři protestují

  Možné uzákonění povolání terapeuta a specialisty tradiční čínské medicíny, které by mohla obsahovat novela zákona o vzdělávání zdravotníků, se pranic nezamlouvá České lékařské komoře (ČLK), jejíž vědecká rada tradiční čínskou medicínu označuje za „pouhé léčitelství”.
  https://www.novinky.cz/domaci/434236-cinske-lecitelstvi-jako-zakonem-uznany-zdravotnicky-obor-lekari-protestuji.html

 7. tauri napsal:

  Ahoj,
  nu nevím, zda se nechal koupit..Spíš mi příjde, že se nechal zblbnout kamarády z „branže“.
  Nikdo si nevšiml, jeho účesu? To, že začal sportovat na maratony..? Už to je nějaká změna a to, jak se nechal ostříhat a dělá najednou věci jinak značí obrovský tlak ovcí. Tenhle moderní účes ať každý pochopí, co znamená. Kobyla kope a s sebou vezme ještě pár lidí, co asi byli nerozhodní..
  Ano čas se obrovsky zrychluje..dříve jsem měl času vice i na řešení věcí uvnitř. Nyní cítím, že nestíhám vše pořešit i když vím, jak na to, ale zkrátka není čas na příjmutí věci srdcem, abych to pochopil uvnitř..

 8. sibolet napsal:

  Žeru občas i babišovo odpadové hospodářství,např.SELSKÉ MLÉKO OLMA,kde prodavači upřesnuji,že chci litr bílé brzdové kapaliny..U vietnamcu jsem si koupil soupravičku světově mizerné manikury,kde jsem si ohnul jeden ten bazmek a vyškrabuji si tak precizně zubní kámen..Takže jsem se vykašlal i na prevenci u zubaře..KDO SE BOJÍ,sere broky a je VĚČNĚ u lékaře.. https://www.youtube.com/watch?v=2iOEKhAaQ-M

  • tomáš marný napsal:

   Milý sibolet,
   na zuby používejte raději, než nesmyslně čistit zuby pastou, 3% peroxid vodíku, zkalcifikuje to Vaše zuby a hlavně odstraní kazy. Dát do úst asi 0,5 dcl a nechat v ústech za stáleho přemísťování asi 5 minut. Potom vyplivnout a to dělat ráno a večer, nejlépe i v poledne. A máte vystaráno…..
   tm

   • sycho napsal:

    Dobry den Tomasi,
    zajimal by me mechanismus, jakym muze peroxid vodiku kalcifikovat zuby, vzdyt zadny vapnik v nem neni :).

    PS.: nechci rypat, jsem opravdu zvedavy…

    • tomáš marný napsal:

     Milý sycho,
     nemám čas vysvětlovat mechanismus, ale je to tak. Zeptejte se prosím soukromě alue, té se také kalcifikoval zub a kaz se ztratil…..
     tm

     • Jindra napsal:

      Hm, mamka si zničila peroxidem sklovinu, takže radši to riskovat nebudu.

     • tomáš marný napsal:

      Milý jindro,
      tak to jsem ještě neslyšel a používalo to mnoho lidí….
      tm

     • jirik napsal:

      Upozornění!Bělení zubů peroxidem vodíku ve směsi jedlé sody by měl být používán s opatrností a s požadovanými intervaly, v souladu s doporučeními.Nadměrné užívání může způsobit poškození skloviny zubů a dráždí dásně.
      http://healthtipsing.com/cs/pages/45495

     • tomáš marný napsal:

      Milý jirko,
      bělení zubů se může dělat pouze a jenom s čistým 3% H2O2 a nikdy ve směsi se sodou bicarbonou!!!!! Potom tento efekt nenastává, naopak se zuby kalcifikují…..
      tm

   • smrdutá mrtvola Václava Havla napsal:

    Až na to, že peroxid poškozuje sklovinu – je z ní průsvitný křehký sklo.

 9. Bary napsal:

  Moji příbuzní bydlící v Německu absolvují čistící metody a alternativní léčitelství již dlouho. Docela mne „rozhodilo“ že jim dost úkonů těchto terapií zdravotní pokladna proplácí. Snažím se také o to, abych se léčil pomocí bylinek a cvičení, ale u doktora se nezmiňuji a “ mlčím jak partyzán“. Hlavně u internistky bych byl určitě znemožněn. Obvodní lékař pro to má pochopení. Tedy ten „náš“

 10. Maroš napsal:

  Myslím, že by ste si mali všetci konečne uvedomiť, ako funguje tzv. „marketing“ NWO – doslova sa bojuje o každé percento! – každý zlomok percenta! Každá jedna ľudská činnosť a motivácia sú podrobne analyzované, aj vo vzťahu k iným činnostiam. Ten matematický model – „ako manipulovať všehomírom“ je úplne totožný s princípom kumulovaných stávok – t. j. – že PERCENTO/POČET/ PRAVDEPODOBNOSTÍ sa medzi sebou násobí!!! Lenže! – pokiaľ väčšina ľudí nemá pojem o tom, ako desatinné miesta ovplyvnia celkový výsledok, tak pravdepodobnosť = 0,25 sa im zdá mizivá, krát 0,15, krát 0,45… atď., a nevnímajú, kam sa tá JEDNA CELÁ môže vytratiť. Takže – ak niečo negatívne má vplyv na výsledok = 0,1, a niečo iné má na rovnaký výsledok – 0,001, tak tieto faktory sa navzájom násobia, a výsledkom je presný opak toho, čo je inak pozitívne pre hráča v stávkovej kancelárii – že tam sa čísla – nad nulou! – kumulujú v prospech výšky výhry!
  Ergo – ak nejaký zmrd dokáže dobrú prácu iného dehonestovať len svojím koeficientom 0,1 – tak ju znehodnotí na desatinu hodnoty. Ak sa v takomto procese stretnú až dvaja zmrdi – s koeficientom 01 – ich výsledkom bude geometrické-parametrické znehodnotenie podľa princípu = 0,1×0,1=0,01, teda – „LEN“ dvaja najatí zmrdi znehodnotia čosi – STONÁSOBNE!!!

  Analogicky v biologických procesoch – stretnú sa dvaja – samček a samička nosáčika – a tí po nakladení desiatok až stoviek oplodnených vajíčok, zničia už podstatnú časť úrody pšenice uloženej v sile….

  Ergo! – treba likvidovať každý element s potenciálom vytvárania aj tej najmenšej škody – pretože tieto potenciály sa nie že kumulujú – ony sa NÁSOBIA!!!

 11. Jarka napsal:

  No tento pořad pana Tuny mě taky vytočil. Posílala jsem to na mejla Alue. Je videt za koho kope.

  • Pavel napsal:

   Mne to také vytočilo. Dokonce tak, že jsem poslal dva mejlíky panu Sklenákovi – předsedovi poslaneckého klubu ČSSD. Ptal jsem se ho, jestli se v ČSSD všichni už zbláznili, nebo jestli prostě chtějí jako strana odejít z politiky. Je to podobné jako před posledními volbami, kdy tenkrát ten magor Mládek si dovolil prohlásit o podstatné části občanů (živnostníci), že to jsou podvodníci a příživníci. To bylo tenkrát na přesdržku a oni z něj udělají dokonce ministra hospodářství. Je to výsměch voličům, ale nic by se nemělo přehánět. Oni v říjnu zjistí, že jsou pitomci, ale to již nebudou nic znamenat na české politické scéně. Bohužel, ale „koblížkáři“ podle CVVM nezřízeně rostou – naprosto nechápu. „TM“ začínám mít pocit, že jako národ jsme totálně zblbli, jinak si to neumím vysvětlit. No co už, umřeme jednou s pocitem, že opustit tohle zblblé stádo je úleva.

   • Pavel napsal:

    Doplňuji data – nějak jsem až po přečtení mého příspěvku zjistil, že jsem nenapsal proč a o čem byly mé meily panu Sklenákovi. Kvůli návrhu ministra zdravotnictví pana Ludvíka, aby bylo léčitelství používající frekvence postaveno mimo zákon. A fakt mne to vytočilo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *