Nostradamova předpověď pro současné dny

…..během několika dní se ukáže, jestli měl Nostradamos a Sybyla pravdu. V kotli stoupá tlak a veškerá veřejnost v USA a nejen tam je napjata, co bude dál….

05:54

 

 

Bylo by dobré si poslechnout proroctví Sybylino. Mrazí z toho až na zádech, když víte, že vše co řekla pro minulost, se dodnes přesně splnilo. Velmi zarážející je fakt, který vyslovila o válce, která přijde do Evropy v moment, kdy by to nikdo nečekal.

Proroctvi Sybylino 2014 : a leta nasledující..

 

A zde je šokující proroctví z roku 1973, které se z velké části také naplnilo, nechci domyslet dále…..

 

 

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 5

 1. stenly919 napsal:

  Tipuji, že k ničemu nedojde, v tomhle věřím pjakinovi, který říkal, že třetí světová by byla možná jen v případě, že by do ní dobrovolně šlo i rusko, ale dokud tam budou u moci lidé jako putin, tak k tomu nedojde. Ty vojáky, co sem američané posílají jsou v tak malém počtu, že by je během pár dnů rusové rozmázli jako komára a co se týká evropských armád, tak ty nejsou až tak zkoordinované, takže by šli taky rychle do kopru. A to mluvím jen o předpokladu, že by rusové nepoužívali svoje tajná esa a válčili jen konvečními zbraněmi A navíc, to s těma armádama je jen divadlo pro lidi.

 2. ProrokProroku napsal:

  presne tak navic proroctvi ukazuje pouze jednu moznou variantu udalosti vzdy zalezi na rozhodnuti lidi takze pokud proroctvi vemou jako varovani muzou zmenit udalosti tak aby se mu vyhnuli takze pokud napr rusko tyhle proroctvi zna muze cinit kroky tak aby nevysli

 3. smrdutá mrtvola Václava Havla napsal:

  Klid, američtí čopráci budou bránit mír vlastním špekem.

 4. Pepa napsal:

  Prorocké kázání – David Wilkerson Praha 2003 https://www.youtube.com/watch?v=VCOJKFicJWk

 5. prskavec napsal:

  Opět strašení,od r.1987 všechna starší předpovědí jasnovidců již neplati.Lidstvo změnilo události.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *