Obrazy řeknou víc než tisíce slov. Zde jsou za leden 2017…..

…..pokud byste měli zájem se dozvědět, odkud jste pravděpodobně dostali chřipku, dívejte se dobře hned na začátku krátkého filmu. Asi pochopíte, že se nejedná o konspirace….

07:54

„Geoinženýři“ jsou moderní vrazi dnešní doby, kterým je zcela ukradena planeta Země a jejich vlastní rodiny a děti. Jsou to vlastně vůbec lidé???? A když nejsou, odkud přišli. Nejsou to animusáci a androidi????? Mnoho otázek a málo odpovědí.

 

 

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 8

 1. tauri napsal:

  Zdravím, ještě doplním:
  „Země a měsíc z Marsu“ Asi blbě nasvětlená maketa koule 😀
  http://procproto.cz/veda-a-technika/astronomie/nasa-zverejnila-snimek-jak-vypada-zeme-videna-z-marsu/

  Nová fotka „Země“ z NASA
  https://www.nasa.gov/feature/goddard/2017/goes-16-sends-first-images-to-earth

 2. Maroš napsal:

  „Keď mám skapať ja – musíte skapať aj vy?!“ Žeby chemtrails chránili Slovensko a poťažmo aj celý svet – pred rakovinou kože? Tak to ma nepresvedčí nikto!
  https://www.cas.sk/clanok/503411/hned-ako-ho-citatel-zbadal-vedel-ze-to-je-on-prezident-kiska-na-onkologii/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-cas_short&utm_content=clanok2&utm_campaign=HP-new2#

 3. zdeněk napsal:

  Nepřidali tam něco co ovlivňuje střeva? Po tom co jsem dostal chřipku na začátku roku tak mám problémy jak s tenkým tak s tlustým střevem.

 4. smrdutá mrtvola Václava Havla napsal:

  Spíš si všimnu, když je obloha čistá, než že je zajebaná od chrchlails…

 5. jirik napsal:

  Inspektor dopravní policie zachránil mladou ženu z auta, které spadlo do řeky v centru Moskvy. Agentuře RIA Novosti to oznámila mluvčí ministerstva vnitra Irina Volková.
  K události došlo včera večer na Rostovském nábřeží v Moskvě. V důsledku dopravní nehody se do řeky dostalo auto značky Subaru Forester, které je registrováno v Rjazaňské oblasti. Za volantem byla mladá řidička.
  Podle mluvčí ministerstva vnitra jakmile se inspektoři dopravní policie dostali na místo nehody, jeden z nich událost okamžitě nahlásil záchranným službám města. Aniž by čekal na příjezd záchranářů policista, skočil do vody a vytáhl ženu z auta. http://sptnkne.ws/dwDc1518170
  VIDEO – https://www.youtube.com/watch?v=cwv-pmRpwl8

 6. Maroš napsal:

  Teším sa – tu je to z prvej ruky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *