Obyvatelé na povrchu planety nemají zájem o WWIII, proto měl Trump bezpečnostní doprovod…..

…..jenom šílenci a lidé s amputovanými mozky si přejí rozpoutání WWIII. To se jim ale nepodaří. Kamión, který havaroval v Polsku měl údajně naloženy atomové rakety….

11:54

Po celou cestu byl pravděpodobně doprovázen a ochraňován jinou entitou. Vidí v Trumpovi absolutní brzdu jakýchkoliv válek, a proto ta olchrana hned od začátku…..

tm

VIDEO: Během odletu Donalda Trumpa na inauguraci bylo spatřeno UFO

Simona Knotková

Odlet Donalda Trumpa z New Yorku do Washingtonu, D.C. dokumentoval arizonský kanál FOX 10 Phoenix. Na jeho zveřejněném videu lze vidět dva neidentifikovatelné létající objekty, které se mihnou kolem letadla.

První objekt lze spatřit v čase 1:50, druhý v 2:55. Oba kolem letadla rychle proletí a stěží si lze všimnout jejich detailní podoby. Liší se od sebe ale barvou a zatímco první objekt je bílý, druhý černý.

Není to poprvé, co bylo UFO v souvislosti s Donaldem Trumpem spatřeno. Už během kampaně ve státě Iowa v březnu minulého roku se objevil podivný předmět prolétající kolem jeho soukromé helikoptéry.

Úkaz z 19. ledna si pečlivě prohlédněte v přiloženém videu.

Zdroj (1)

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 8

 1. svět bez válek a neziskovek napsal:

  Díky naši přátele a ochranci❤️

 2. jirik napsal:

  Donald Trump na svojom účte na Twitteri napísal, že ak vedenie chicagskej polície nezlepší bezpečnostnú situáciu v Chicagu, môžu sa pripraviť na návštevu Federálov, so všetkými negatívami, ktoré pre nich z toho vyplynú. Donald Trump vyjadril znepokojenie nad nárastom napätia v Chicagu, kde sa zvýšil počet útokov zo strelnou zbraňou za január 2017 o 24% a v poslednom období dosiahol alarmujúcu úroveň 228 prípadov použitia strelnej zbrane (42 mŕtvych). http://vool.cz/Ubn1s

 3. smrdutá mrtvola Václava Havla napsal:

  To černý je objekt mnohem blíž kameře, = zpravidla ptáci, muchy. Podobně jako ty antisemitský muchy, co rozbily Muskovi raketku s izraelským satelitem. Nebo alespoň tak jsem to pochopil z blekotů konspiračních psychotiků kolem toho videa.

 4. smrdutá mrtvola Václava Havla napsal:

  A to bílý, nemohlo to být jiný letadlo v dálce? Zoom je velkej.

 5. jirik napsal:

  Ruské ministerstvo obrany bude i nadále posilovat armádu v jižním vojenském okruhu vzhledem k situaci na jihovýchodě Ukrajiny a hrozbě globálního terorismu, řekl ve středu šéf ministerstva Sergej Šojgu. http://vool.cz/6sigM

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *