Oficiálně potvrzeno: Zrušení práva na soukromé vlastnictví, všechny obce jsou povinny přijímat ilegální migranty

…..nemuseli jsme dlouho čekat a máte potvrzenou zprávu o vyvlastňování majetku. Přijde do celé EU….
12:54
poblázněná myš  tm komentuje: varoval jsem lidi zavčas a strhl se na webu proti mým výrokům a důkazům od lidí, kteří „skutečně vědí,“ celkem dosti velké tornádo a poprask. Údajně to je prý hoax. Směji se tomu. Lidé komentují něco a někoho, o kom nic nevědí a věří nějakým pomlouvačným sms a mejlíkům, kde si toho jeho strůjci hodně navymýšlejí. Po přečtení níže uvedenéhop článku Vám vytuhne asi úsměv na rtech. Nečekám, že se mi někdo omluví za nesmyslné pomlouvání, že to, co jsem napsal o vyvlastňování majetku a pozemků, je hoax. Lidé by měli psát o tom, čemu rozumí a o čem vědí. Já to věděl od roku 2010, že to přijde. A přišlo…..
tm

ITÁLIE: Poslední dar ministra vnitra Alfano: nový národní plán pro “hoštění” : alespoň 3 imigranti na tisíc obyvatel. Prefekti mají zelenou a mohou rovněž zabavit domy a byty v soukromém vlastnictví

Angelino Alfano.jpgAngelino Alfano (ANSA)

Italský Ministr vnitra jen čekal až skončí referendum, aby se zabránilo, že by tato zpráva mohla negativně ovlivnit výsledek hlasování, ale už měl vše nachystané. „Jsme připraveni zbořit hradby a barikády. Oběžníky jsou již napsány, prefekti upozorněni. Není již přijatelné, aby některé obce na sebe brali váhu nouzového stavu, zatímco mnoho dalších si myje ruce“, napsal deník Repubblica s odvoláním na zdroje ministerstva vnitra. Je připraven nový národní i distribuční plán imigrantů, který si klade za cíl donutit k “hoštění” 5400 starostů, kteří doposud řekli na plánovánou invazi NE !!! Ve středu se rozletí ministerské oběžníky, které stanoví povinnost pro všechny obce “hostit” alespoň 3 migranty na každých 1000 obyvatel !!!

Takže se potvrzuje a stává se oficiálním zrušení soukromého vlastnictví: prefekti pro nedostupnost veřejných zařízení pro imigranty, budou moci zabavit soukromý majetek.

Ministr Alfano, po dohodě s odstupující vládou, se ve skutečnosti rozhodl ignorovat protesty občanů a odpor místních správců, kterým není dovoleno, aby mohli rozhodnovat o tak důležité otázce ve svých vlastních obcích. V příštích dnech začne fungovat zavedení nuceného příjmu imigrantů. Prefekti jsou zmocněni vést výběrové řízení a zabavení nemovitostí.

Již jsem psala o zabavení soukromého hotelu u Roviga a věděla jsem o jednom dalším u Verony. To nastalo po jednotlivých zvláštních příkazech. Ted ́ už se na to prefekti ptát nemusí a mohou zabavit jakýkoliv vhodný soukromý majetek oficiálně … nejen hotely, ale i byty či domy.

http://pilloni.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=567584

poblázněná myš.jpg tm komentuje: lidé probuďte se konečně a uvažujte svým vlastním mozkem, vybírejte si zprávy a zkuste tyto zprávy navzájem kombinovat!!!!!

Zdroj:

http://svobodnenoviny.eu/zruseni-prava-na-soukrome-vlastnictvivsechny-obce-jsou-povinny-prijimat-ilegalni-migranty/

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 22

 1. jirik napsal:

  V Nemecku žijú tisícky “ríšskych občanov”, ktorí neuznávajú súčasnú Spolkovú republiku http://vool.cz/Zvn9n

 2. II:II napsal:

  inu, dobre, tak ted to vime, ze nas mohou vyhodit z vlastniho domu….a co dal pane Marny?…to budete porad psat nebo treba prijdete s nejakym resenim…co nam doporucujete?…jsme pro vas jen take hloupe ovce tak nas vedte. Pokud rikate A, prijdte i s resenim B. Zalozite nejakou stranu? Jak se semkneme? Co udelame pro zmenu, aby se ty hruzy nedely? Vase data jsou fajn, ale co sakra dale??? Ocekavam od vas jako od zasveceneho cloveka vice nez strasidelne, i kdyz pravdive informace.

  Tedy co…?

  • smrdutá mrtvola Václava Havla napsal:

   Tys toho za posledních 7 let moc nepochopil, že ne?
   Když to TM vysvětluje pomalu každý rok…

 3. Uwe Trauntenberg napsal:

  jsem pro přidám se -je třeba se organizovat – dark net – dáme to

 4. Zuzana napsal:

  Jediná šance – volte SPD Okamuru ! Na další novou stranu je už pozdě.

  • Vedista napsal:

   kdy lidi pochopi ze hazeni letacku do urny nefunguje chapete ze vsichni co se dostanou do vysoke politiky tak jsou nakazeni a nebudou makat pro lid ale pro cizi zajmy a vse pojede ve stejnych kolejich dal demokracie je pouha iluze svobody pro tupany co si mysli ze rozhoduji samozrejme spd je mala strana ktera se jevi neinfikovane ale je tam jen pro to aby lidem davala falesnou nadeji ze muzou vyhrat a oni dale cekali na dalsi a dalsi volby a nakonec skonci v urne drive sami nez se cokoli zmeni takze uz to pochopte zadny spasitel zadny super hrdina ani zadny zazrak vudce a ani demokraticke volby nic nezmeni vse je jen pouze ve vasich rukou nic vic nic min nikdo za vas nic neudela….ale bouzjel vic jak 90% spolecnosti je uz tak zpracovanych ze veri tomuhle tupemu systemu ze si mysli ze se problem vyresi volbami a diskuzemi na internetu… takze uz sem nad spolecnosti zlomil hul a venuju se pouze svemu osobnimu duchovnimu pokroku takze az umru bud na stari nebo na kataklyzmu ci obcanskou valku tak snad dosahnu toho abych se v tehle zasrane dure plne dementu uz nikdy neinkarnoval

   • smrdutá mrtvola Václava Havla napsal:

    😀 A ještě nesnášíš pohled do zrcadla…
    O naší vysjelé civilizaci se sice taky vyjadřuji jako o „planetě opic“, ale (nejen duchovňácká) ignorace voleb je evidentní průser. Kdyby lidi, co mají lepší přehled a nejsou vypatlaní fanatici, nešli volit, měli bysme za prezidenta Šajzenberga, amíci Hitlery a uklízeč bordelu Putin nikde. Tzn. třetí světová jako na talíři. Mohl bych pokračovat dál a dál… Kdo nechodí volit a vymlouvá se, je ignorant a i díky němu jde evropa/svět do prdele.

    • Vedista napsal:

     volby jsou podvod co na tom nechapete vzdy dopadnou tak jak chteji aby dopadli trump se mel stat prezidentem tak jako zeman a ti co je povazuji za nejakou vyhru no skoda mluvit 🙂

     • pavelka napsal:

      hele Vedisto, že procenta se kradou, to je fakt. Ale třeba, když budete volit Dělnickou stranu, mohla by mít i rovných 18%, (jako Kotleba na Slovensku), i když po okradení jim zůstane 8%, na vstup to stačí, ne? kotlebu taky okradli, ale je v parlamentu. Tomio je OK, ale co ti kolem něho?

  • ah.a napsal:

   Souhlas. SPD a Tomio. Posledni sance.

 5. Aleš V. napsal:

  Pořád nechápete, že Vám nikdo nepomůže? Policie tu dávno není na ochranu nás občanů. Nově na nás Angela může kdykoli poslat své vlastní pořádkové jednotky, kdykoli, kdekoli na území ČR! Vodní děla s pendreky a slzákem budou jen tak pro zábavu. Ti policisté budou mít ostré a ze zákona mají nyní právo kohokoli odpravit na místě. Bez otázek.
  Pořád to někdo nechápe?
  Žádní politici tam nebudou, až Vás přijedou vyhodit z domu na ulici. Budete tam jen Vy a vaše rodina.
  U někoho připravenějšího možná on, jeho neprůstřelná vesta, zbraň v ruce a mysl odhodlaná to těm hajzlům nedat zadarmo. Stále věřím, že nás bude víc než jich

 6. Anna napsal:

  Milý tm, reaguji na komentář v úvodu článku.
  Ty znáš své zdroje, které cituješ….
  ale my čtenáři je neznáme, nevíme o koho jde, není to uvedeno, nemáme možnost si tedy ověřit, jsou li důvěryhodné.
  Sám bys měl ocenit, že slepě nevěříme něčemu, co nemáme ověřeno z více zdrojů…
  Zde si, myslím, protiřečíš.
  Je přiřozené ověřovat zdroje informací, než jsme ochotni uvěřit nepravděpodobnému. V tomto případě ověření není možné, protože zdroj není konkrétně uveden.

  Anna

 7. FL napsal:

  EU právě schválila bezvízový styk s Ukrajinou a Gruzií.
  „Na slovenský hranicích čeká 50 milionů lidí, kteří od nynějška budou moci volně cestovat do zemí EU. Spolu s nimi i několik set tisíc migrantů, kteří čekají v uprchlických táborech na Ukrajině, aby využily tuto příležitost a po získání falešného Ukrajinského pasu se dostali do EU. “
  http://www.hlavnespravy.sk/krajniak-kalinak-v-bruseli-schvalil-bezvizovy-styk-s-ukrajinou-napriek-tomu-ze-ho-brannobezpecnostny-vybor-odmietol-je-to-zrada-narodnych-zaujmov/871791

 8. Dan napsal:

  Předpoklad je takový,že u nás to zvednou na deset na tisíc obyvatel,aby naši „Zlatí boši“ v politice mohli vlézt Eu do zadku

 9. stenly919 napsal:

  No tak sem se právě díval na vysílání orteka a tam se od tohodle všeho distancuje

  Právníci na svobodném rádiu toto prý popřeli..

  je neuvěřitelné, kolik je věřících lidí v tom, že tady funguje vše jak má(až na pár rozuměj drobností) a že nic nám nehrozí

  kdyžtak si poslechněte přímo orteka

  • Jan Žižka napsal:

   Možná o tom pánové z tzv.svobodných médií,ale už dlouho pozoruju,
   že často slouží spíš teroristům a gangsterům SATANA,než národu……….
   TO,DOKAZUJE I FAKT,ŽE JE JEŠTĚ NEZABLOKOVALI,jako blokují i tzv.nezávislá média mě.

  • ketty napsal:

   Jj právě jsem k tomu dodala komentář pod článek tadesco.cz/zacatek-noveho-webu-zacneme-s-udernym-tematem/ o Lisabonské smlouvě. Je naivní si myslet, že to co zavádí pomalu v Itálii se nás netýká, vzhledem k tomu, že ji Klaus nakonec podepsal.

 10. lukas44 napsal:

  Zdravím tm a ostatní, k oněm pozemkům, chtěl bych se zeptat, jak postupovat, když je vlastníkem bytu město a obyvatel bytu platí nájem?! Díky za odpověď.

 11. mentzer's boy napsal:

  Nemám strach,vykopu je z baráku.

  Pavel