Mohlo by se vám líbit...

komentáře 3

 1. jirik napsal:

  Něco z Ukrajiny –
  Operační velitelství Doněcké lidové republiky oznámilo příchod islámského batalionu Ukrajinských ozbrojených sil do Kyjevem kontrolovaného města Mariupol.

  Islámský batalion Ukrajinských ozbrojených sil byl vyslán do Kyjevem kontrolovaného města Mariupol, řekl v sobotu zástupce velitele Operačního velitelství Doněcké lidové republiky Eduard Basurin.

  „Zjistili jsme příjezd islámského batalionu do Mairuolu v počtu 500 lidí, který bude operovat v zóně odpovědnosti 36. Samostatné brigády námořní pěchoty. Batalion je umístěn v ulici Bachčivadži. Kurátorem batalionu je velitel eskadrony Ukrajinské národní gardy major Karpenko,“ řekl Basurin.
  http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10164-na-vychodni-ukrajine-nasazen-islamsky-batalion-prokyjevskych-sil

 2. jirik napsal:

  Ruská výzbroj –

  Nejnovější odstřelovačská puška Točnosť („Přesnost“) bude přijata do výzbroje ruské armády po roce 2020, prohlásil novinářům generální ředitel Ústředního vědeckovýzkumného ústavu přesného strojírenství Dmitrij Semizorov. https://sptnkne.ws/ecWU
  —–
  Ruské letectvo získá v nejbližší době komplexy S-500. Vojenský komentátor Viktor Baraněc ve vysílání rádia Sputnik hovořil o unikátních vlastnostech perspektivního protiletadlového raketového komlexu.
  https://sptnkne.ws/edgT
  —–
  Společnost Těchmaš vybaví ruské atomové a dieselové ponorky speciálním pokrytím, které je udělá prakticky nehlučnými, uvádí tiskový úřad společnosti. https://sptnkne.ws/edhy
  —–
  Využití stíhaček čtvrté generace v oblasti působení ruské protivzdušné obrany již dávno přestalo být ekonomicky výhodné, ale ani perspektivní americké bojové stroje nemají zaručenou obranu před novými protiletadlovými systémy S-400 a S-500, domnívá se komentátor časopisu National Interest Dave Majumdar. https://sptnkne.ws/ecZX

 3. jirik napsal:

  Vzpomínka na zesnulé
  Na Českém turné zavzpomínají Alexandovci i na své kamarády a zesnulé kolegy. „Bude to konkrétně písní Žuravli. Během té písně se budou promítat na plátně fotografie všech, kteří mezi námi nejsou, to znamená těch, kteří při letecké katastrofě zahynuli,“ prozradil Vadim Ananěv.
  https://www.novinky.cz/domaci/435008-alexandrovci-v-cesku-i-pres-lonskou-tragedii-zahraji-dorazi-s-novymi-cleny.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *