Mohlo by se vám líbit...

komentáře 4

 1. jirik napsal:

  Psychotronní zbraně masového užití
  V 70. letech minulého století už probíhaly na území jak SSSR, tak i USA rozsáhlé pokusy s psychologickými manipulacemi s vědomím velkých mas lidí. Elektronická zařízení, která následně dostala pojmenování „psy-generátory“ umístěná v uzavřených objektech uprostřed měst při pokusech vyzařovala vysokofrekvenční impulsy. V utajené statistice se pak vyhodnocovaly získané údaje o výkyvech v chování lidí – sebevraždy, trestné činy, jiné neadekvátní chování občanů.
  Jeden takový pokus v SSSR se poněkud vymkl kontrole. Došlo k němu o silvestrovské noci v roce 1979 v Moskvě. Pokusu předcházely informace, které získala KGB o přípravách tajných služeb Západu na nepřátelské akce na území Sovětského svazu v souvislosti s konáním letních olympijských her v Moskvě. Úkol zněl: národ je třeba stmelit a naladit vlastenecky.
  Všechno ale dopadlo jinak. Po odeznění novoročního projevu se stalo něco nečekaného – celá Moskva zhasla. Podle dodatečné oficiální verze došlo k havárii v přenosové síti. Ale o patnáct let později vyplula z archívů úplně jiná verze – chyba ve výpočtech při testování tajné instalace prototypu psy-generátoru hromadného působení. Podle nepotvrzených zpráv bylo tehdy v jedné budově v centru Moskvy nainstalováno zařízení se zvláštním cílem: po novoročním přípitku mělo svým působením vytáhnout lidi do ulic a nechat je „v euforii procítit hluboké uspokojení z politiky strany a vlády“. Zvláštní, i když… z dnešního pohledu docela pochopitelný cíl! Experimentátoři však nedocenili obrovskou spotřebu energie. A tak Moskva, místo co by v této výjimečné noci zářila tisíci světel, se ponořila do tmy a chladu a euforie z hlubokého uspokojení z politiky strany a vlády byla asi to poslední, co Moskvané tehdy pocítili.
  Rozměry těchto generátorů se časem velmi rychle zmenšovaly, takže již v roce 1986 se mohly ocitnout na oběžné dráze kolem Země a ovlivňovat tak lidi na obrovských plochách. Na druhé straně však byl takový zminimalizovaný přenosný aparát – co by demonstrace možností – bez problémů pronesen přes policejní kordon přímo do televizního centra v běžném kufříku.
  Jiný mechanismus, tentokrát americké výroby, mnohem později použil v Gruzii Michail Saakašvili, ovšem už nikoli jen k pokusným účelům, ale k rozehnání masových demonstrací proti své politice. Gruzínská policie tehdy ve Tbilisi použila speciální akustický systém, což způsobilo paniku mezi lidmi. Některé fotografie zachytily na policejních džípech nainstalovaná zařízení ve tvaru šestiúhelníku. Princip činnosti je založen na výkonném směrovém akustickém pulsu, mnohonásobně překračujícím práh bolesti. Člověk v jeho směru pocítí velmi ostrou bolest v uších, což působí nekontrolovatelnou paniku.
  Použití generátorů jako zbraně již demonstrovali i Američané, kteří využívají záření s frekvencí 95 gigahertz k rychlému rozptýlení davu. Takové zařízení umístěné na armádních nákladních autech dostalo označení „Systém aktivního blokování“. Pentagon jej kvalifikoval jako nesmrtící dočasně paralyzující zbraň. Při krátké expozici nezpůsobí zranění, je však pravdou, že ti, kdo se ocitnou v jeho zóně účinnosti, cítí silnou bolest.
  Jedno velké zařízení se mělo objevit i na území ČR. Jurij Malin, (bývalý konzultant Federální služby ochrany RF), k tomu řekl:

  „Diskutovala se výstavba dvou stanic údajně protiraketové obrany v Polsku a České republice. Pro mě jako pro profesionála je jasné, že to, že jde o ochranu před raketovým útokem – je pohádka pro děti. Hlavním účelem těchto stanic mělo být masové působení frekvenčně modulovanými signály speciální formy na obyvatelstvo východní Evropy a částečně Ruska. Vzpomeňte – hlavní myšlenkou Hvězdných válek nebylo umístit chemický laser na oběžné dráze za účelem znemožnění startů kosmických a balistických raket, ale kvůli působení na určité území rozbaleným laserovým paprskem se speciálně modulovaným signálem, který by měl dopad na psychiku lidí.“

  Psychický stav člověka silně ovlivňují také různé chemické látky – umělé psychostimulanty.
  http://myslenkyocemkoli.blogspot.cz/2017/07/psychotronni-zbrane-4.html

 2. jirik napsal:

  Státní duma RF ratifikovala dohodu o rozmístění ruských vojenských kosmických sil (VKS) v Sýrii. Zůstanou tam téměř 50 let. Dokument byl v lednu 2017 podepsán v Damašku. Dohoda obsahuje základní ustanovení, týkající se umístění skupiny VKS RF, majetku a jsou také podrobně zaznamenány otázky fungování. Podle dokumentu bude vnější ochranu objektů MTZ a jiných v Sýrii provádět syrská strana.Vnitřní bezpečnost, protivzdušnou obranu a dodržování právního řádu v místech rozmístění zajistí ruští vojáci. Smlouva bude platit 49 let. Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová
  http://www.novarepublika.cz/2017/07/vks-rf-zustanou-v-syrii-50-let.html
  https://www.pravda.ru/news/world/14-07-2017/1341923-syria-0/?from=email_subscribe

 3. jirik napsal:

  Mocenské duo „M&M“ předložilo nákres Nové Evropy. Společné ministerstvo financí, povinná minimální mzda i pro cizince, vývoj nových evropských zbraní a společné dluhopisy. Rothschildům už nebudou dlužit jednotlivé země, dlužit bude EU jako jeden celek! A proč Macron porušil protokol na G20?
  http://aeronet.cz/news/mocenske-duo-mm-predlozilo-nakres-nove-evropy-spolecne-ministerstvo-financi-povinna-minimalni-mzda-i-pro-cizince-vyvoj-novych-evropskych-zbrani-a-spolecne-dluhopisy/
  ——-
  Soud v Mnichově zrušil změny stanov Sudetoněmeckého landsmančaftu, kterými se původně sdružení vzdávalo majetkových nároků v ČR. Lisabon a německé zákony neošéfuješ. První nároky lze čekat u evropských soudů už příští rok. Herman, Bělobrádek a jejich drazí krajané!
  http://aeronet.cz/news/soud-v-mnichove-zrusil-zmeny-stanov-sudetonemeckeho-landsmancaftu-kterymi-se-puvodne-sdruzeni-vzdavalo-majetkovych-naroku-v-cr-lisabon-a-nemecke-zakony-neosefujes-prvni-naroky-lze-cekat-brzy/

 4. jirik napsal:

  Šest případů za týden, a za necelých čtrnáct dní – už deset. Výzvědná letadla NATO skoro nepřetržitě létají u hranic RF. Vstříc jim samozřejmě vzlétají ruské letouny. Brusel je pobouřen. To pobouření je přirozeně předstírané.

  Méně než za dva poslední týdny vzlétali ruští vojenští letci desetkrát, aby zachytili výzvědná letadla NATO. Podobné operace jsou celkem běžnou záležitostí. Rozvědka se vždy prováděla a provádí se. Všemi proti všem. A bojová letadla vzlétala a vzlétají. Třeba jen aby ukázala svou přítomnost. Anebo v některých případech, aby zahnala nezvané hosty. Letouny NATO ostatně neporušovaly ruské hranice. Intenzita jejich letů se však až příliš znatelně zvýšila. Zřejmě hledají trhliny v západních hranicích Ruska. A vyvolávají jednoduchou, standardní reakci.
  https://sptnkne.ws/eUxe

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *