Mohlo by se vám líbit...

komentáře 4

 1. jirik napsal:

  Neschválené akce proběhly v několika ruských městech. V Moskvě se akce účastnilo asi 250 lidí, k narušení veřejného pořádku nedošlo, uvedla tisková služba Hlavní správy MV Ruska pro hlavní město.

  Hnutí Otevřené Rusko, které založil Michail Chodorkovskij, dříve informovalo, že v některých městech 29. dubna uspořádá akci. V Moskvě orgány akci schválily, ale změnily počáteční bod trasy ze Slovanského náměstí na Prospekt Sacharova, který pojme více lidí. Organizátoři se soudně pokusili prosadit svoji variantu, ale žádost byla zamítnuta. Policie varovala, že bude-li akce uspořádána na Slovanském náměstí, bude považována za nelegální. VIDEA UVNITŘ
  https://sptnkne.ws/ep3418306
  ——-
  Со дна реки Дон достали американский танк
  Publikováno 29. 4. 2017
  Российские военные подняли со дна реки Дон в Воронежской области американский танк «Стюарт», который поставлялся в СССР по ленд-лизу во время Великой Отечественной войны. Об этом сообщили в Экспедиционном центре Минобороны России.

 2. Soto napsal:

  Mám dobrou zprávu. Všiml jsem si, že se Pjakinovi zase zvedají uši. 🙂

 3. jirik napsal:

  «Вопрос — Ответ» от 01 мая 2017 г. (rusky,cca 39 minut)
  https://fct-altai.ru/qa/video/vopros-otvet-ot-01-maya-2017-g

 4. jirik napsal:

  Americký Národní fond na podporu demokracie (NED) v roce 2016 ruským aktivistům vyčlenil více jak 10 milionů dolarů na realizaci 108 projektů na území Ruska. Bylo to zjištěno ze zprávy fondu.

  Uvádí se, že 53 tisíc dolarů bylo odesláno na podporu protikorupčního webu, jehož název není zveřejněn.
  https://sptnkne.ws/er7W
  —-
  Ministerstvo zdravotnictví zaznamenalo snížení spotřeby alkoholu v Rusku v roce 2016, píše list Izvestija.

  Obyvatel Ruska vypil v loňském roce v průměru o 0,2 litru absolutního alkoholu méně, než v roce 2015. Toto snížení se rovná 0,5 litru vodky nebo 5 litrům piva.
  https://sptnkne.ws/er7Y
  —–
  Ruská stíhačka páté generace T-50 nyní může ničit lodě, uvádí média. Vojenský expert Andrej Golovatjuk v přenosu rádia Sputnik promluvil o jedinečnosti rakety Ch-35UE, která bude součástí výbavy stíhačky.

  Podle člena prezidia Všeruské organizace Důstojníci Ruska, plukovníka v záloze Andree Golovatjuka je T-50 považován za jednoho z perspektivních nosičů nejnovější rakety Ch-35UE, která je univerzální.
  https://sptnkne.ws/er7Z

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *