Mohlo by se vám líbit...

komentáře 2

 1. jirik napsal:

  O bezpečnosti volebních přístrojů a průběhu voleb ve Venezuele

  Na napadení amerického volebního stroje stačí 90 minut
  https://www.linuxexpres.cz/novinky/na-napadeni-americkeho-volebniho-stroje-staci-90-minut

  Na letošním ročníku hackerské konference DEF CON v Las Vegas se hackeři pokoušeli ovládnout „volební stroje‟ používané k hlasování při volbách v USA. Mohli využít fyzický i vzdálený přístup. Ukázalo se, že ovládnutí strojů stačí 90 minut.

  Volební stroje trpí více zranitelnostmi. Do některých bylo možno dostat malware skrze přístupné fyzické porty, další využívaly nezabezpečné připojení k síti přes WiFi nebo zastaralý, zranitelný software, například operační systém Windows XP.

  „Bez diskuse, naše hlasovací systémy jsou slabé a zranitelné. Díky dnešní pomoci hackerské komunity jsme zjistili ještě více o tom, jak přesně,‟ říká Jake Braun, jenž testování volebních strojů připravil. „Děsivé je, že také víme, že naši zahraniční protivníci — včetně Ruska, Severní Koreje a Íránu — disponují schopnosti je také hacknout, aby podkopávali principy demokracie a ohrožovali naši národní bezpečnost.‟

  Prekvapivý moment pre Madura, jeho občianský preukaz volebný skener odmietol ako neplatný
  http://www.hlavnespravy.sk/venezuela-madurov-obciansky-preukaz-volebny-skener-odmietol-ako-neplatny/1085580
  Na videu zdieľanom tisíckami ľudí na sociálnych sietiach, Maduro priložil svoj občiansky preukaz ku skeneru, ktorému sa následne zjavilo na displeji: “Osoba neexistuje alebo občiansky preukaz bol zrušený”.

  Kurióznu situáciu odvysielala naživo štátna televízia, hoci kamery krátko po zaregistrovaní technickej poruchy vypli.
  Maduro neskôr odvolil na svoj občiansky preukaz v chudobnej východnej štvrti Caracasu po boku svojej ženy Cilie Floresovej, ktorá je zároveň jedným z 5500 kandidátov vo voľbách.

 2. Maroš napsal:

  Ad Pjakin – konečne vieme kto sme my a kto sú ONI. Konečne vieme, kto pribil Prométhea na skalu za to, že priniesol ľudstvu oheň. Konečne vieme, že totálna genocída ľudstva je reálny plán – MYSLIA TO VÁŽNE! Konečne vieme, kto brzdí náš prirodzený vývoj – vývoj ľudskosti. Konečne môžme pochopiť realitu kozmického humanoidného – RASIZMU! KONEČNE VIEME, KTO V SKUTOČNOSTI STOJÍ ZA OTROKÁRSTVOM A FAŠIZMOM – systémom, ktorý nenávidí človeka a ktorý bráni jeho všestrannému vývoju! Konečne vieme, prečo VŠETKY ópiáty a NÁBOŽENSTVÁ vznikajú na Blízkom Východe.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *