Mohlo by se vám líbit...

komentářů 5

 1. orwella.g napsal:

  Zdravím všechny!
  Panu TM přeji zdárné provozování nových stránek a dávám do pozornosti prohlášení Viktora Orbána.
  Zde je: https://www.youtube.com/embed/cQf9U4TQa4c

 2. jirik napsal:

  Přestaňte si hrát na nějakou suverenitu, vzkazují generálové z NATO včetně toho našeho Petra Pavla. Připravujeme se přece na válku s Ruskem, takže armády musí mít možnost křižovat kontinent jak se jim zlíbí. Vytvořme takzvaný vojenský Schengen! Odstraňme hranice pro volný pohyb amerických i německých vojsk!

  Nejprve se tyto úvahy začaly objevovat nenápadně v bruselských kuloárech, dnes už o nich hovoří otevřeně i špičky NATO. Aniž se o tom vláda s veřejností radí (to lze jen pomocí voleb), vznik vojenského Schengenu mají představitelé NATO údajně projednat na summitu v Bruselu v příštím roce.
  http://vool.cz/iM3TG

 3. jirik napsal:

  Francúzsky televízny kanál France 2, priniesol v hlavných večerných správach reportáž o situácii v tzv. no-go zónach, kde moslimskí obyvatelia nastolili svoje vlastné pravidlá. Tieto oblasti sa vo Francúzsku nazývajú “územia stratené pre Republiku,“ a neplatia na nich zákony a tradície Francúzska.
  http://vool.cz/5INce
  —-
  Jožo Ráž: Rusko nepovažujem za hrozbu, ale za istotu http://vool.cz/GGk5d

 4. jirik napsal:

  Britský politik a iniciátor Brexitu Nigel Farage vystoupil 30.11.2016 na konferenci o médiích v Kodani. Představitelům mainstreamových médií vysvětlil, proč ztrácejí důvěru, diváky a čtenáře. Podle N. Farage je hlavním problémem médií jejich odtrženost od reality. 4-minutové video – CC slovenské titulky