Otřesné případy týrání drobných zvířat na českém Youtube / VIDEO

Po menší pauze pokračuji dál s morčoseriálem, tentokrát jsem se zaměřila na ožehavé téma a to je způsob jakým se zejména malé děti chovají k drobným zvířátkům. Do kompilace jsem schválně nedávala drasťáky, krváky a krmení hadů živou potravou, aby bylo video koukatelné a člověk si z něj odnesl i něco jiného než šok, vztek a pocit bezmoci. Jediný opravdu fungující způsob jak tomuto předcházet, je vzdělávat veřejnost o správném chovu a varovat děti, které se k případům týrání nejčastěji nachomýtnou. Právě děti mají největší moc tomu zabránit a týraným zvířátkům pomoci, protože rodiče to nejhorší většinou nevidí.
.
Někteří lidé a hlavně malé děti si z drobných zvířat dělají hračky. Nejen že s nimi zacházejí jako kdyby to byli jenom plyšáci, ale ještě mají tu drzost si své počínání nahrávat na video a sdílet veřejně na Youtube. Týrání zvířat je však trestný čin, který nesmí být přehlížen a ignorován veřejností. Nezáleží na tom, jestli je zvíře malé nebo velké, všechna si zaslouží humánní zacházení. Pokud jste svědky týrání zvířete, trvejte na nápravě. Zde najdete také pokyny a formulář, kde můžete týrání nahlásit: http://www.kozmokra.cz/podezreni-na-tyrani-zvirat-115
.
Otřesné případy týrání drobných zvířat na českém Youtube
https://www.youtube.com/watch?v=7UF6_B7OTBY
.

Mohlo by se vám líbit...

komentáře 2

  1. julius napsal:

    Tak s tím souhlasím týrání zvírat nesnásim. Ovsem je tu nekolik veci. Jednak tyrani zvirat, pak vychova zvirat jako psu coz nepovazuji v urcitem rezimu za tyrani stejne tak jako u konu na behu. Ty zviratka s toho maji radost. Ale bohuzel pak tyrani za ucelem vyzkumu A to je horsi nez deticky . nechtejte vedet co vse bylo na tech ubohych zviratkach zkouseno a jak umiraji. Byt to jsou bile mysky. Mozna smrdi. mozna se rychle rozmnozuji stejne jako klralici. Ale mamem pravo na nich neco zkouset??? Nemame. A stejne tak nema Makrela pravo zkouset na lidech nejake prijimani negramotnych doktoru inzenyru apodobnych.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *