Ozbrojení policisté evakuují cestující z londýnského metra poté, co byla hlášena zpráva o „výbuchu“

Armed police evacuate passengers, sweep London metro after reports of ‘bang’ (VIDEOS)

Londýnská policie a záchranná služba reagovaly na zprávu o „podezřelém“ člověku  a „výbuchu“ v metru urychlenou evakuací cestujících ze stanice Old Street.

Úřady však nic podezřelého najít nedokázaly. Proto nedošlo ani k žádnému zatčení, uvedla ve svém prohlášení metropolitní policie.

„Několik lidí následně nahlásilo, že slyšeli výbuch. Nenašla se žádná střelná zbraň ani žádný jiný objekt,“ sděluje prohlášení. „V této fázi nebylo nalezeno nic podezřelého.“

„Nebyla hlášena žádná zranění,“ dodává policie.

Jak ukazují fotografie a videa svědků na sociálních dítích, na místo byly nasazeny desítky policejních a ambulantních vozů.

Překlad: raja, Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

komentáře 3

 1. jirik napsal:

  Armáda zastřelila na nádraží v Marseille útočníka s nožem, ubodal nejméně dva lidi
  Francouzská armáda zastřelila v neděli odpoledne na hlavním vlakovém nádraží v Marseille na jihovýchodě Francie útočníka s nožem. Podle místních médií zabil nejméně dva lidi. Motiv ani identita pachatele zatím není známa, podle místních médií před svým zneškodněním vzýval Alláha.
  http://www.novinky.cz/zahranicni/450626-armada-zastrelila-na-nadrazi-v-marseille-utocnika-s-nozem-ubodal-nejmene-dva-lidi.html
  —-
  V kanadském Edmontonu najel vůz do lidí, policie mluví o terorismu
  Kanadská policie od sobotního večera vyšetřuje případ, kdy došlo ke střetu auta s lidmi. Místní úřady tento čin vyšetřují jako možný teroristický útok. Píše o tom BBC i další média.
  https://www.novinky.cz/zahranicni/450618-v-kanadskem-edmontonu-najel-vuz-do-lidi-policie-mluvi-o-terorismu.html
  —-
  Referendum o nezávislosti Katalánska má přes 300 zraněných
  Střety mezi stoupenci nepovoleného plebiscitu a policií během referenda o nezávislosti Katalánska na Španělsku si vyžádaly 337 zraněných, tvrdí regionální vláda. Zraněné hlásí také policie. Španělská vicepremiérka Soraya Saénzová de Santamaría prohlásila, že zásah policie byl přiměřený a profesionální.
  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/450625-referendum-o-nezavislosti-katalanska-ma-pres-300-zranenych.html

 2. jirik napsal:

  Veškerá světová média jsou 95% lživá a ve zbytku účelově zkreslená, takže nemá moc smysl proti všeobecnému lhaní nějak bojovat. Ale mám chvíli času a nedalo mi to; český čtenář si zaslouží více souvislostí, než je mu právě česky nabízeno, a protože zrovna můžu, pomůžu.
  Je jasné, že v Las Vegas byla zorganizována další falešná vlajka. Sám bych byl spíše přívržencem myšlenky, že se jedná o naprostý hoax/podvod, při němž nezemřeli lidé, ale vše bylo sehráno bezpečnostními složkami, krizovými herci a vytvořeno mediálně. Typické falšované a hrané fotografie probíhající médii tomu dle mých zkušeností nasvědčují, mohl bych je rozebírat, jako jsem to činíval, ale zatím nebudu…
  Následující článek přináší však pádné důvody, proč si myslet, že tam lidé skutečně zemřeli, a další velmi zajímavé souvislosti.
  Jak to bylo přesně, to se nikdy nedovíme, možná něco mezi tím … „střelce“ rozhodně odpravili, jestli ne fyzicky, tak z něj udělali „jiného člověka“, ale že by se s tím zase tak párali… ale dost úvah, stačilo.
  Koho to zajímá blíže, může si ledacos vygooglit, co už různí youtubeři vykoumali… každopádně, to celé je pořádná fligna, jak říkáme my Brňáci z Budějovic.
  Orgonet
  http://orgo-net.blogspot.cz/2017/10/strelba-do-davu-v-las-vegas-falesna.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *