Pád Evropy se blíží a mnozí to nechtějí pochopit. Podívejte se na starý Řím. Poslední tanec na Titaniku

…..EU rozbila začínaje od rodin, společnosti, klidné soužití obyvatel až po firmy, koncerny a kulturní majetek kompletně všechno. Co vše si necháme ještě líbit?????

06:54

Pád Evropy za dveřmi? Internetem se šíří tento nebezpečný text…

Evropu nečeká příjmená budoucnost. Naopak dějiny tradiční Evropy připomínají historii Říma. Včetně rozkvětu a tragického pádu. Mnozí lidé se domnívají, že současná Evropa kopíruje dějiny starého Říma. Nejprve rozkvět, pak rozežranost, hedonismus a cynismus a nakonec pád. Tak skončil Řím a stejně tak prý skončí i Evropa. Na internetu se šíří 20 bodů, které ukazují, jak skončil Řím a jak skončí prý i Evropa. Zde je nabízíme, pokud vás napadá, že podobnost mezi starým Římem a současnou Evropou je odůvodněná, tak tento text sdílejte.

1. Valná většina obyvatel preferuje zábavu před prací.

2. Tradiční role otců jako živitelů rodiny je zpochybňována, množí se rozvrácené vztahy a svobodně žijící matky bez otců.

3. Senioři jsou zanedbávání. Lidé pečují o domácí mazlíčky více než o svoje staré rodiče.

4. Literatura a umění se stávají bezduchým. Vytváří se planá zábava za každou cenu.

5. Takzvaná umělecká díla jsou ošklivá, nevkusná, nic neříkající, ale přesto za ně bohatí zaplatí horentní sumy.

6. Čestná vojenská služba vlasti je odmítána, zpochybňována vysmívána a posléze zákonem zrušena. Armádu tvoří nájemní žoldneři.

7. Lidé pilně pracující jsou zesměšňováni a jako vzor se staví prázdní pokrytci, populisté, pochybní umělci a takzvané celebrity.

7. Daňové zatížení obyvatelstva stále roste a stát přerozděluje neúměrně vysoké částky. Lidé se nebojí nepracovat, protože stát se o ně vždy nějak postará.

8. Úroveň vzdělání rapidně klesá.

9. Státní dluh roste do nikdy nesplatitelné výše.

10. Přestává se vyrábět a pěstovat, protože výroba doma je moc drahá a potraviny a výrobky se dovážejí ze satelitních zemí.

11. Kdo se dostal do pozice, kde může ze státního krást, většinou tak činí. Postižitelnost těchto zločinů je velmi malá.

12. Početí a výchova dětí je vnímáno jako obtěžující a dětí se rodí stále méně.

13. Léty osvědčené mechanizmy, chránící poctivé před podvodníky, náhle selhávají.

14. Veřejné funkce se stávají předmětem kořisti zisku. Udělují se za úplatky, a kdo je získal, chce z nich kořistit, aby se mu vložený úplatek několikanásobně vrátil.

15. Staletími předků prověřené hodnoty – jako je čest, smysl pro povinnost, zodpovědnost, nadšení pro práci, pro dobročinnost, zápal pro věci veřejné, jsou vysmívány a zesměšňovány.

16. Šíří se cynismus.

17. Šíří se plýtvání, nestřídmost, znevažování znalostí, dovednosti a poctivé práce.

18. Do země přichází velké množství cizinců.

19. Politici nadbíhají i luze, která si vynucuje zábavu a státní podpory (chléb a hry)

20. Občané stále na všechno nadávají.

 

Zdroj (1)

 

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 9

 1. jirik napsal:

  Aljaška by dnes mohla být rozvinutějším regionem, pokud by byla pod vedením Moskvy; Moskva by se možná zaměřila na rozvoj poloostrova z pohledu zajištění národní bezpečnosti, jestli by na konci 19. století Aljašku neprodala, oznámil RIA Novosti poradce pro arktickou politiku vlády státu Aljaška Craig Flyner.
  http://sptnkne.ws/dWxS

  ps: tak to vypadá, že Aljaška začíná hlásit návrat domů – tedy do Ruska……

 2. jirik napsal:

  Německá tisková rada – nezávislý, průmyslově řízený orgán – tvrdí, že informace o etnické příslušnosti dané osoby by neměla být zveřejňována, „pokud to není opodstatněno veřejným zájmem“. Tato formulace, která byla ve středu odsouhlasena, nahrazuje předchozí znění, že takovéto údaje by měly být publikovány pouze tehdy, je-li tam spojitost mezi etnickou příslušností nebo náboženským vyznáním osoby a zločinem.
  http://zvedavec.org/komentare/2017/03/7223-nemecko-mediim-narizeno-nezverejnovat-etnickou-prislusnost-zlocincu.htm

 3. iku napsal:

  Obsah tohoto článku lze spojit s tím, jak jehovisti hlásají snad už od 80.let v této republice, že žijeme v posledních dnech. Nikdy se mě nechtělo věřit něčemu takovému.

 4. jirik napsal:

  V Nemecku hľadajú štatistov pre vykonanie hier počas cvičenia americkej armády. Kandidát musí mať “dobré znalosti ruského jazyka”, aby mohol hrať farmára či vlastníka obchodu. Znalosť nemčiny a angličtiny je povinná
  http://www.hlavnespravy.sk/skuska-invazie-na-vychod-nemecko-hlada-rusky-hovoriacich-statistov-pre-cvicenie-americkej-armady/950352

 5. Vítek K. napsal:

  Ukrajina prohrála spor s Ruskem u Londýnského soudu a musí mu zaplatit 3 mld. USD. Ruské ministerstvo financí označilo rozhodnutí Vrchního soudu v Londýně jako konečné a závazné. Ukrajina musí uhradit dluhy z eurobondů Moskvy za tři miliardy dolarů, podle tiskové zprávy zveřejněné na internetových stránkách ministerstva. https://ria.ru/world/20170329/1491059942.html

 6. jirik napsal:

  Elity Európskej únie čoraz viac nahrávajú ľuďom, ktorí sa snažia o vystúpenie svojich krajín z EÚ. Brusel vyšiel na svetlo sveta s ďalším “skvelým” zákonom , ktorý bude viesť k úplnej strate súkromia obyvateľov tohto Európskeho spolku. Policajti budú môcť čítať súkromné správy ľudí na internete
  http://www.hlavnespravy.sk/europska-unia-chysta-novy-zakon-policajti-budu-moct-citat-sukromne-spravy-ludi-na-internete/952518
  —-
  Známy fyzik Louis Del Monte, bývalý vedúci oddelenia mikroelektroniky na IBM, autor technológií pre Honeywell a Samsung, autor výskumov v oblasti umelého intelektu, vydal tento rok na jar novú knihu “Nanozbrane: rastúca hrozba pre ľudstvo” (“Nanoweapons: a growing threat to humanity”)
  http://www.hlavnespravy.sk/del-monte-nanozbrane-su-hrozbou-pre-ludstvo/952972

 7. jirik napsal:

  Celý rad krajín EÚ začal boj proti Poľsku a Maďarsku: buď prijmú kvótu prisťahovalcov, alebo budú čeliť vyhadzovu z rozpadajúceho bloku
  http://www.hlavnespravy.sk/eu-nastavuje-ultimatum-brusel-hovori-ze-polsko-madarsko-bud-prijmu-vacsi-pocet-imigrantov-alebo-opustia-blok/955850

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *