Panika v Miláně. Ozbrojený Afričan ohrožoval kolemjdoucí. Policie musela střílet

…..jak je vidět, všichni mírumilovní uprchlíci nás mají rádi a nejlépe se odvděčují nožem….

16:54

 

Panika v Miláně. Ozbrojený Afričan ohrožoval kolemjdoucí. Policie musela střílet.

Itálie: Okamžiky strachu v Miláně. Nelegální imigrant z Afriky dnes ráno ohrožoval s velkými noži kolemjdoucí. Muž byl zatčen, ale nešlo ho zadržet pomocí pepřového spreje, takže policisté byli nuceni střílet na nohy.

Po Stockholmu panika v Miláně: okamžitá reakce policie

Obyvatelé v ulici Monza zažili strach, když jeden ozbrojený Afričan začal ohrožovat přítomné.

Imigrant z Afriky se potuloval v Miláně bez dokladů. Ohrožoval s noži kolemjdoucí. Několik lidí uvedlo, že se zdálo jakoby „zešílel“ !!! Vyhrožoval také policii, která zasáhla po hádce v jednom Kebabu. Muž byl zatčen, ale nešlo ho zadržet pomocí pepřového spreje, takže policisté byli nuceni střílet na nohy. Byl převezen do nemocnice San Raffaele, není v ohrožení života.

Zásah policie u imigranta z Afriky v momentě střelby (laRepubblica)

Video imigranta s nožema z blízka:

http://milano.repubblica.it/cronaca/2017/04/08/news/milano_arrestato_coltelli_polizia-162478137/?ref=RHPPLF-BH-I0-C8-P4-S1.8-T1

Video natočené z okna vyššího patra:

http://www.ilgiornale.it/video/cronache/panico-strada-viale-monza-1383806.html

Zraněný muž byl pod vlivem kokainu, marihuany a opiátů.Ten muž neměl žádné dokumenty, a nebyl identifikován … Podle první rekonstrukce to začalo hádkou s dalšími dvěma lidmi, pravděpodobně egyptské národnosti, kteří pak odešli. Okolo 7 hodin ráno přišel dovnitř a posléze vyšel ven z Kebabu (je otevřený 24 hodin) a začal křičet chaotickým způsobem slova jako „bastardo“, mávaje přitom noži jako řezník.

Milánský kvestor, Marcello Cardona, prohlásil:

„Každý detail tohoto konkrétního zásahu dnes dopoledne bude podtržen a zvýrazněn, tato epizoda nám umožnila analyzovat koncept reakčního času, což je velmi důležité v důsledku toho, co se stalo ve Stockholmu včera. Dnes, během několika minut, subjekt byl neutralizován a my měli jistotu, že se nejedná o teroristický čin. Je-li zde tato osoba nelegáně, jsem dal instrukce, že nesmí zůstat v Itálii. Jsem přesvědčen, že ten, kdo páchá trestnou činnost, ten by zde neměl být, stejně tak si myslím, že je když je příjímání děláno inteligentním a organizovaným způsobem, má to velký význam pro bezpečnost.”

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/milano-minaccia-i-passanti-coi-coltelli-polizia-spara-e-1383802.html

http://milano.repubblica.it/cronaca/2017/04/08/news/milano_arrestato_coltelli_polizia-162478137/?ref=RHPPLF-BH-I0-C8-P4-S1.8-T1

Zdroj (1)

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 7

 1. jirik napsal:

  Okamura řádil –
  Česká televize v inzerátu shání děti ve věku čtyř až sedmi let z Prahy a blízkého okolí. Ne však ledajaké- požadavek na komparsisty je vypsán podle rasových kritérií. Děti by měly být, vietnamské, černošské, nebo arabské. „Děti by měly rozumět česky a měly by být schopny říct jednoduchou větu ze scénáře – česky,“ píše se v inzerátu. Podle Okamury tak veřejnoprávní televize předvádí nově rasismus a xenofobii vůči českým dětem.
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ceska-televize-shani-na-nataceni-deti-Ale-nesmi-byt-bile-jen-mensiny-Dozvedel-se-to-Tomio-Okamura-a-spustil-483200
  .—–
  Tomio Okamura: Politické kšefty
  https://www.youtube.com/watch?v=Lj2OwSW1Hlw
  ——-
  Tomio Okamura: Rozhovor pro sobotní Právo
  http://spd.cz/tomio-okamura-rozhovor-pro-sobotni-pravo/

 2. Jarek* napsal:

  Doufám, že se nepletu v tom, že policie střílela do lidí okolo, aby toho migranta zbytečně nestresovali. Jinak si nedovedu představit, že by policie se zachovala tak rasisticky a pozvanému hostu chtěla ublížit.

 3. jirik napsal:

  Počas najbližších 3 rokov bude 15 vedcov podrobne analyzovať dôveru bežných ľudí v Európsku úniu. Na program je vyčlenených 3,87 miliónov eur a zapojení budú aj českí vedci
  http://www.hlavnespravy.sk/brusel-da-takmer-4-miliony-eur-na-vyskumny-program-ktoreho-ulohou-je-zistit-zmysel-eu/964618
  ——-
  Mladí Somálčania, ktorí boli umiestnení v Mecklenbursku-Predpomoransku, sa začali z nedostatku herných konzolí a vreckového búriť, pričom zdemolovali kuchyňu a obytné časti ubytovacieho zariadenia plateného z daní nemeckých občanov. Informuje o tom Breitbart.
  http://www.hlavnespravy.sk/detski-migranti-vycinali-kvoli-nedostatku-hernych-konzoli-maleho-vreckoveho/965024
  —-
  Kresťania v austrálskom Sydney boli poučení, aby ukrývali svoje kríže pod oblečenie po tom, čo arabsky hovoriaci gang za výkrikov “J***ť Ježiša!” zaútočil na pár vo vlaku, zatiaľ čo policajti sa pozerali na incident z “bezpečnej vzdialenosti” a neurobili nič
  http://vool.cz/At4rr

 4. jirik napsal:

  Osobné automobily a iné vozidlá “sa premenili na smrtiace zbrane” a mali by byť preto vykázané z miest, aby sa zastavili útoky ako ten v Štokholme, píše Eva Franchellová v príspevku do novín Aftonbladet
  Podľa nej je teda “potrebné autá jednoducho vylúčiť z mestských centier a miest, kde sa zhromažďujú ľudia, aby boli chránení v budúcnosti”. Vozidlá sa totiž dajú “ľahko ukradnúť, a tak nič nezastaví postup teroristov”.

  “Je to jednoducho nerozumné, že veľké auto môže byť vedené priamo do jednej z najrušnejších ulíc v Štokholme v piatok popoludní tesne pred Veľkou nocou,” vyjadruje sa k spáchanému činu. Ide o obľúbenú destináciu pre turistov, a tak centrum musí byť “bezpečné prostredie” a je možné obísť historické stredoveké jadro švédskeho hlavného mesta.

  Týmto by sa podľa Franchellovej vyriešila aj dopravná situácia v meste: “Väčšina problémov s mobilitou a mestskou hromadnou dopravou by bola takto vyriešená, a dodávky do obchodov a reštaurácií by sa mohli uskutočniť v čase, keď ľudia nie sú na ulici.”

  Myšlienka zníženia počtu automobilov vo švédskych mestách bola podporená aj minulý mesiac ministrom životného prostredia Švédska, ktorý argumentoval zmenšením emisií oxidu uhličitého.
  http://www.hlavnespravy.sk/noviny-aftonbladet-po-teroristickom-utoku-vo-svedsku-je-treba-v-mestach-zakazat-auta/966290

 5. jirik napsal:

  Autobus fotbalistů Dortmundu zasáhly cestou na stadión tři exploze
  Autobus fotbalistů německého klubu Borussia Dortmund v úterý krátce po 19. hodině cestou na čtvrtfinále Ligy mistrů s Monakem poškodily tři exploze. Výbuchy měly podle prvních informací nastat na ulici Wittbräucker, asi 10 kilometrů od stadiónu v Dortmundu. Jeden hráč byl zraněn.
  http://vool.cz/9jU3S

  Výbušniny v křoví

  Podle policie byly výbušniny ukryté v křoví u silnice. „Musíme vyčkat, kam nás vyšetřování zavede,” uvedla policejní mluvčí Nina Vogtová. Policie zatím neví, o jakou výbušninu šlo. Upřesnila ale, že bylo zařízení odpáleno mobilem.

  Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/462295/vybuch-autobusu-dortmundu-bomby-odpalili-mobilem-utocili-islamiste.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *