Panu Tunovi musela nějaká mafie hodně šlápnout na kuří oko

Panu Tunovi musela nějaká mafie hodně šlápnout na kuří oko

…..no o jakou mafii se jedná snad nemusím ani psát. Kladivo na čarodějnice funguje po celá staletí. Divím se, že se někdo může tak rychle otočit a začít dělat pravý opak pořadů, které dříve dělal. Smutné, směšné a udivující zároveň. Styďte se pane TUNO. Na druhou stranu vám blahopřeji až kam jste to dotáhl a začínáte pane TUNO při jídle hodně mlaskat. Měl byste ještě začít propagovat, jak je zdravé očkování pro malé děti a sklidíte největší aplauz od ILLUMINÁTŮ a „HORNÍ SMETÁNKY“….

12:54

 

Ministr zdravotnictví chce zakročit proti vymítačům červů tvorbou nových trestných činů

Problém šarlatánů a podvodníků, kteří „léčí” pacienty se smyšlenými diagnózami, by mohl vyústit ve změnu zákona. Jak upozornil pořad internetové televize Stream A DOST!, který se tématu dlouhodobě věnuje, ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík (ČSSD) by chtěl, aby takovéto jednání bylo trestné.

 

A DOST!: Ministr chce zavírat vymítače červů a další šarlatány do vězení

zdroj: Stream.cz

Související téma:

Miloslav Ludvík

Včera 11:16

„Budu tlačit na to, aby byla definována nová skutková podstata trestného činu, a to je podvodné poskytování lékárenské nebo lékařské péče,” uvedl ministr s tím, že by to umožnilo účinnější postihování nepoctivců, kteří pacientům nezřídka tvrdí, že jejich obtíže jsou způsobeny například parazity. Lidem pak za tučnou úplatu nabízejí „léčbu” i „medikamenty”, které je vyléčí.

Celou reportáž naleznete zde: Ministr chce zavírat vymítače červů a další šarlatány do vězení

V některých případech však mohou lidé trpět skutečným závažným onemocněním, jehož léčbu však pod dojmem samozvaných šarlatánů zanedbají, což může mít i fatální důsledky.

Parazitolog František Stejskal z Nemocnice Na Bulovce připouští, že mnoho z těch, kteří nepoctivcům uvěří, by vedle dalšího potřebovalo i psychologickou péči.

Miloslav Ludvík

Ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík (ČSSD)

FOTO: Milan Malíček, Právo

„K nám přijde a řekne si: ‚Byli jsme tady vyšetřeni, nic nás to nestálo. Asi se nám tu moc nevěnovali. Když půjdeme k tomu alternativnímu léčiteli, věnuje se nám mnohem víc. My tam za to musíme zaplatit, i ty léky si musíme zaplatit, tak asi budou účinnější‘,” popsal možné myšlenkové pochody lidí, kteří míří k léčitelům a jejich zázračným medikamentům.

TIP: Všechny díly pořadu A DOST! naleznete na Stream.cz

Část lidí podle Stejskala bez ohledu na laboratorní testy věří, že mají nějaké onemocnění. Těm však podle něj nepomůže medikamentózní léčba, nýbrž dlouhodobá psychoterapie.

Zdroj (1)

10 komentářů

 1. myslel jsem, že tento člověk se udrží na úrovni, tvořil zajímavá videa….. co se dá dělat.

  Mimochodem, upřímně gratuluji k 1 000 000 návštěv! To je neuvěřitelné, ani Aluščin web nemá tolik a to už je co říct… A musím říct, že spoustu plodného obsahu se stále od vás vyskytuje na dvou bývalých prvopodstách. Obzvlášť „marného okénko“. Vřele doporučuji překopírovat sem, dokud to nesmazali.

  • tomáš marný

   Milý aťo,
   vše už je překopírované na tadescu, stačí se podívat na historii…..
   tm

 2. To je šílenec, bezcharakterní zabiják.

 3. … panu Tunovi bylo asi dobře zaplaceno, že se až tak “ zaprodal „….

  • tomáš marný

   Milá viman,
   ano jedná se lidského prostituta, kterému jsou peníze přednější než lidé. Brzy se mu to určitě vrátí. Je to duševní chudák, který se nechal koupit. Raději bych odešel a měl čisté svědomí…..
   tm

 4. alue

  Tohle je na poblití!

 5. Nič nové pod Slnkom… Takýmto týpkom a ich spoluparazitujúcim rodinám prajem jediné – poriadnu dávku ich „vlastných“ chemoterapeutík! Každý raz zožne, čo zaseje!
  Koupení – Kúpení – Bought –dokument (www.Dokumenty.TV) cz / sk
  https://www.youtube.com/watch?v=5xHqob-d3jc

  • Dovolím si poukázať na určité fatálne komunikačné chyby – toto video od 16.09.2016 v čase, keď som sem link na Koupení zavesil, malo LEN!!! – 328 zhliadnutí, čo je katastrofa vzhľadom na závažnosť témy a jej dôsledky a dôležitý moment vo videu, že systém je nastavený administratívne na čiastočné odškodňovanie – čo už na Slovensku je vyslovený problém, lebo ani to, takže korporácie vymysleli a dohodli s vládami a parlamentmi ZÁSADNE NIE SÚDNE SPORY V TEJTO VECI, PRETOŽE BY STAČILO JEDNO JEDINÉ SÚDNE ROZHODNUTIE, A TO BY AKO PRECEDENS SPUSTILO CELÚ LAVÍNU, KTORÁ BY TAKÚTO ŠTATISTICKO-EKONOMICKÚ A BEZOHĽADNÚ KALKULÁCIU S ĽUDSKÝMI ŽIVOTMI, AJ MAJETKOM DOTKNUTÝCH – VIĎ 2,1 MILIÓNA DOLÁROV NA STAROSTLIVOSŤ O POSTIHNUTÉ DIEŤA DO VEKU 18 TROKOV – ZASTAVILA!!!

   Takže otázka – kto zo 150 poslancov v SNR videl toto video?
   A prečo má toto video takú nízku návštevnosť? Odpoveď – ľudia sú už unavení sledovaním zástupných korupčníckych neriešených afér! Video s názvom – Koupení? – nemám záujem!

   Takže ľudia – autori takýchto dokumentov – poprosím – okrem dobrého úmyslu používajte aj tvorivosť a predvídavosť! – osobne sa čudujem režisérovi dokumentu, že takúto situáciu so zlým názvom spoluvytvoril, pretože stačilo do toho zakomponovať niečo o očkovaní, genocíde, zločine – a malo by to tisíce návštev!!! Moje nadávky si domyslite, chcem aby koment prešiel.
   Poprosím – šírte to, hacknite to, premenujte to!

   Poznámka – naša známa zaslúžilá šľachtiteľka hrozna, pani P., pomenovala svoju excelentnú sortu červeného, geneticky top hrozna, s cukornatosťou 26-27 st, s chuťou vína „višne v čokoláde“ – DUNAJ! No napi sa z Dunaja! Na šľaktrafenie!
   Niektorým ľuďom skrátka chýbajú buňky pre základný marketing….

 6. To není všechno,za chvíli vám žid vezme za imaginární vykonstruovaný „trestný“ čin i další Vaše osobní vlastnictví – Řidičský průkaz!!!!!!!!
  Ale sračku,žumpu,kterou nám bez souhlasu přidělili,tzv. Občanský průkaz Vám neevzmou!!!!!
  Jaká to shoda „náhod“!!!! Potřebují nás zotročené,neschopné pohybu v širším měřitku.
  To je na olovo a provazy!

PENĚŽNÍ PODPORA

Připojte se prosím k ostatním a staňte se i Vy sponzorem tadesca.

Potěší i částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení ČR: 3211078872 / 6800

Bankovní spojení SK: 2901269209 / 8330
IBAN: SK0683300000002901269209
BIC: FIOZSKBAXXX

Děkujeme.

Rubriky

Odběr článků e-mailem

Odebírejte novinky e-mailem

Dostávejte články a novinky z tadesca rovnou do Vaší emailové schránky!

Přihlášení k odběru proběhlo úspěšně!

Pin It on Pinterest

Share This