Poděkování pana Pjakina za pomoc jeho rodině

…..web tadesco vybral od čtenářů, jak jste mohli vidět sami na fotografiích terminálu 55.555 Kč, které byly panu Pjakinovi na jeho adresu přeposlány. Já osobně zase moc děkuji všem čtenářům tadesca, kteří přispěli jakoukoliv částku pro pana Pjakina a jeho děti….

22:54

Danný měsíc se také tadesco zřeklo všech finančních podpor , které byly zaslány na provoz našeho webu a bylo mu vše zasláno. Ještě jednou Vám mnohokráte děkujeme za pomoc pro člověka v nouzi….

 

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 5

 1. jirik napsal:

  trojvůdce metra Alexandr Kaverin, jehož jednání po výbuchu zachránilo stovky životů, odmítl peněžitou odměnu. Řekl to novinářům televize Sankt-Petěrburg.

  Kaverin uvedl, že se doslechl o občanském sdružení, jež coby projev vděčnosti uspořádalo pro něj sbírku. Výše částky není uvedena.
  https://sptnkne.ws/ea6X

 2. jirik napsal:

  raha – Vlastníkem cyklu obrazů Slovanská epopej je Praha. Dnes to potvrdil soud, který nepravomocně zamítl žalobu příbuzného malíře Alfonse Muchy na určení vlastnictví. John Mucha tvrdil, že kulturní památka se nikdy nestala majetkem hlavního města, protože Praha nesplnila umělcovu podmínku a nevybudovala pro epopej výstavní prostory. Nepodařilo se mu však prokázat, že vlastníkem vytvořeného díla byl jeho předek, nikoliv americký mecenáš Charles Crane.
  http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/vlastnikem-cyklu-slovanska-epopej-je-praha-potvrdil-soud/1470676

 3. Vladimíra Vítová napsal:

  Vám, Tomáši, patří dík, že jste sbírku v ČR zorganizoval.

  • tomáš marný napsal:

   Milá vladimíro,
   moc děkuji za tato slova, vím jaké to je, když je člověk má tři děti, ocitne se bez manželky a je v naprosté nouzi. Pro mne to bylosamozřejmostí. Rádo se stalo…..
   tm

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *