Podivné maso od Babiše? V noci svítilo, tvrdí fotograf

Podivné maso od Babiše? V noci svítilo, tvrdí fotograf

…..P OTRAVINY, které nám obyčejným občanům neustále nabízejí na konzumaci jsou kvalitně „OBOHACENÉ“ různými ÉČKY a dalšími jedy, které nejsou vůbec na seznamu listin. Viz výzkumy ve Švýcarsku v laboratořích, kam jsem potraviny dovezl. Tohle už nemá skutečně obdoby. Aby měl člověk strach jít do obchodu a cokoliv si koupit. TRÁVÍ NÁS JAKO KRYSY. Psal jsem o tom mnohokráte…..

21:54

Stačí si přečíst TAJNÁ SMLOUVA a uvidíte, že jedou naprosto přesně podle plánu. Tak dobrou chuť…..

Podivné maso od Babiše? V noci svítilo, tvrdí fotograf

archiv
FOTO: archiv

Kvalita potravin z firem Andreje Babiše je velmi často problematická. Nyní se ale stal nový, kuriózní případ – maso světélkovalo.

„Abyste získali sytě modře světélkující kuřecí maso, nemusíte jezdit do Černobylu, Fukušimy anebo do chemicky zamořených oblastí a odchytávat tam divoká kuřata. Stačí zajít do Alberta a koupit si Vodňanské kuře v akci:) Ráno jsem se s kočkami právě o jedno takové kuřátko podělil a večer na mě vysvitlo toto! Netřeba se však obávat. Předně ušetřím za proud a nemusím dnes svítit (což je ekologicky šetrné) a za druhé se dle internetu jedná o světélkující bakterii Pseudomonas, která není zdraví škodlivá. Moc tomu nevěřím a raději se budu svítícímu masu ve svých jídlech vyhýbat,“ uvedl na sociální síti fotograf Michal Kroužel.

Pseudomonas (též pseudomonáda) je rod gramnegativních bakterií ze skupiny Gammaproteobacteria. V přírodě jsou velice hojné a díky své přizpůsobivosti osídlují velmi rozmanitá stanoviště. Některé druhy způsobují i onemocnění rostlin a živočichů včetně člověka; nejnebezpečnějším původcem lidských onemocnění mezi nimi je Pseudomonas aeruginosa.

Zdroj (1)

Naprosto nevěřím tomu, že se jedná o baktérii, je to určitě něco jiného. tm

A co taková baktérie způsobuje?

Přestože tato bakterie disponuje širokou řadou virulentních faktorů, vyvolává infekci jen při snížení lokální nebo celkové odolnosti organismu (u zdravého člověka ve zvláště kontaminovaném prostředí může dojít ke kolonizaci, avšak nevznikne onemocnění). Podmínkami vzniku onemocnění jsou defekty fagocytózy, rozsáhlé popáleniny, maligní procesy (hlavně leukémie), podávání cytostatik, imunosupresiv, kortikoidů, dlouhodobé podávání antibiotik, které umožní osídlení rezistentními pseudomonádami, těžké operativní výkony, dlouhodobé zavedení cévních katetrů nebo katetrů do močových cest, diabetes. Závažná je infekce u nemocných cystickou librozou, kdy dýchací cesty jsou kolonizovány mukoidními kmeny s vysokou produkcí proteolytických enzymů. Nemocní umírají na pneumonii bez příznaků septikémi. Ohroženi jsou také novorozenci, zvláště nedonošení (enterokolitida, sepse a meningitida). Z povrchové kolonizace může vzniknout systémové onemocnění. Proteolytické enzymy pseudomonád ohrožují poraněné oko. Infekce pak může končit ztrátou oka a slepotou. Kmeny vyvolávající nemocniční infekce jsou obvykle vysoce virulentní a rezistentní na antibiotika.

4 komentáře

 1. Tak před pár dny tu byla svítící tlačenka, teďkom tu máme svítící maso od firmy bureš, pardon baiše. Sem zvědav, co tu bude příště, modlím se, aby to nebylo svítící pivo, to mě fakt dožralo

  Odpovědět
 2. Fluorescenčné baktérie sa dajú vypestovať tak, že sa kúsok mäsa zabalí na niekoľko dní do octovej handry a tá sa potom položí na starý suchý, ale nesplesniveý kus mäkkého dreva – zaočkované drevo musí byť udržiavané potom vo vlhkosti – povedzme na jeseň v záhrade.

  Odpovědět
 3. Kvůli africkému moru musejí chovatelé porazit domácí prasata

  Veterináři ve středu vydali nová mimořádná opatření v souvislosti s africkým morem prasat na Zlínsku ve snaze zabránit šíření choroby, hlavně do chovů domácích prasat. Ve vysoce rizikové oblasti nákazy ohraničené ohradníky musejí chovatelé do 1. prosince porazit veškerá domácí prasata
  https://www.novinky.cz/domaci/454412-kvuli-africkemu-moru-museji-chovatele-porazit-domaci-prasata.html
  Chovatelé v celém okrese Zlín nově musejí veterinářům hlásit veškeré úhyny domácích prasat, která budou následně vyšetřena na přítomnost nákazy. Chovatelé navíc budou moci přemisťovat veškerá zvířata z čeledi prasatovitých, až když jim krajská veterinární správa vydá osvědčení. Prasata určená k přemístění budou muset být během 15 dnů před přemístěním vyšetřena na africký mor prasat. Výjimka z tohoto nařízení platí pro prasata pocházející z registrovaných chovů.

  Odpovědět

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PENĚŽNÍ PODPORA

Připojte se prosím k ostatním a staňte se i Vy sponzorem tadesca.

Potěší i částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení ČR: 3211078872 / 6800

Bankovní spojení SK: 2901269209 / 8330
IBAN: SK0683300000002901269209
BIC: FIOZSKBAXXX

Děkujeme.

Rubriky

Odběr článků e-mailem

Odebírejte novinky e-mailem

Dostávejte články a novinky z tadesca rovnou do Vaší emailové schránky!

Přihlášení k odběru proběhlo úspěšně!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento článek se svými přáteli!

Pokud se vám tento článek líbil, sdílejte jej se svými přáteli!