Poslední varování Giovanni Sartoriho

…..bylo by dobré si také následující řádky uvědomit a zařídit se dle nich….

06:54

Giovanni Sartori – princ v sociálních vědách

92letý Giovanni Sartori, jeden z největších politologů a sociologů přítomnosti zemřel. Profesor nejprestižnějších amerických universit Stanford, Yale, Harvard aj. Byl Kissingerovým přítelem, Obama byl jeho žákem, respektoval ho i Ronald Reagan o němž řekl: „Neměl vysoké vzdělání, ale úžasný politický talent a výjimečný praktický rozum“. V nedávném hovoru s il Giornale o islámu.
Profesore, čelíme islámské invazi?
Invazní vlna z islámských zemí se musí zarazit, islám nelze integrovat do evropské tradice. Říkám to řadu desetiletí.
Jste pravičák..
Levice, pravice, nezajímá mě to. Důležitý je smysl pro realitu. Studuji ty věci celý život. Snažím se pochopit politické, ekonomické a etické mechanismy, které řídí vztahy islámu a Evropy, abych mohl navrhnout řešení té katastrofy, které čelíme.
Jaká katastrofa?
Tvrzení, že lze mírovým způsobem integrovat obrovskou komunitu muslimů, věrnou teokratickému monoteismu, která odmítá akceptovat separaci politické a náboženské moci – katastrofální iluze. Tato nesmyslná fantazie povede k válkám čím dál tím otevřenějším a současnějším.
Proč?
Islám po třicetileté přítomnosti v západní Evropě odhalil pravou tvář. Jeho adepti jsou ochotni se vyhodit do povětří, a to pomocí nejmodernějších technologií. Islám se nevyvíjí, jde o teokratický monoteismus formovaný v 7. století, zcela nekompatibilní se západním monoteismem. Po vítězství Vídně v roce 1683 se tato realita ignorovala a čelíme jí s novou silou dnes.
Nelze kohabitovat?
Ne, západní společnosti jsou založeny na suverenitě lidu, islám na suverenitě Alláha.
Integrace muslimů do naší společnosti není možná?
Od roku 630 nezná historie jeden případ muslimské integrace do nemuslimské společnosti. Podívejte se na Indii nebo Indonézii.
Ve svých zemích muslimové žijí pod suverenitou Alláha bez problému, zatímco na západě..
Muslimský imigrant na západě se stále ztotožňuje s tímto principem a odmítá západní etické a politické principy, nemůže se integrovat. V Anglii nebo Francii je třetí generace muslimů ještě fanatičtější a víc násilná než ty předchozí.

A multikulturalismus?
Co je to vůbec multikulturalismus? Nesmysl, nic takového neexistuje. Levice, která s tím termínem operuje o islámu nic neví. Jejím diskursem je ignorantství. Číňané jsou Číňany několik tisíc let a perfektně v našich městech kohabitují i se svými zvyky a tradicemi. Podobně Evropané židovského původu. Nikdy ne muslimové. V soukromém životě ať si věří čemu chtějí, ale politicky musí akceptovat naše zákony a lidovou suverenitu, jinak nemají na západě co pohledávat.
Jestli někdo z levičáků uslyší vaše úvahy, prohlásí vás za xenofoba.
Celá levice je skandál. Jsou zbabělí a ztratili původní ideologii, aby zůstali „progresívními“ zaštítili se hanebností typu „hranice všem otevřené“.
Co dělat?
Respektovat zákony a pravidla. Imigrace do Evropy již dál není únosnou. Každý migrant musí mít vízum, dokumenty, jasnou identitu. Ilegálové musí být odsunuti zpátky do svých zemí. Ti kteří zůstanou nemohou dostat volební právo, jinak muslimové vytvoří nebo ovládnou politické strany a v důsledku jejich vysoké porodnosti budeme ztraceni, během pár desetiletí to tu všechno ovládnou. Staneme se menšinou ve státě ovládnutého šarií. Žil jsem třicet let v USA, měl jsem všechna práva kromě volebního a nevadilo mi to.
A co masívní transfer imigrantů po lodích?
Každá urgentní situace má své etapy. Jsme v poslední etapě: válečné. Jsme napadáni a aby bylo jasno musíme se bránit všemi zbraněmi, které máme k dispozici – letadly, torpédovat je atd.
Co to říkáte?
Říkám, že jsme ve válce kdy druhá strany nerespektuje teritoriální vody. Pošleme letadla k libyjským břehům, potopme lodi v přístavech. Je to jediná reálná možnost jak je odradit od invaze do Evropy. Po dvou, třech útocích přestanou.
Pro některé intelektuály je západ vždy viníkem.
Jsou stupidní, sebedestruktivní. Inkvizice byla tragedií, ale toto fanatické období západ před staletími překonal. Ne tak islám. Není schopen evoluce. Je to svět bez pohybu, nikdy nevstoupil do industriálního věku, ani ty nebohatší muslimské země. Mají obrovské bohatství v ropě, ale nic nejsou schopni vyrobit, všechno musí dovážet. Symbolem jejich civilizace je bazar.
Podle některých teoretiků mezi civilizační kontakt obohacuje?
Pokud existuje vzájemný respekt a vůle k soužití. Jinak nemůže jít o obohacení, ale o válku, kde nejmocnější zbraní je demografie, totálně v jejich prospěch.
A Evropa?
Už neexistuje. Nikdy jsem neviděl stupidnější instituci než je Evropská unie. Favorizuje masovou imigraci, devastuje evropské ekonomie a celou Evropu to dovede do nezaměstnanosti a chudoby.
Evropa podle vašich představ?
Konfederační, složená jen z původních sedmi zemí. Aktuální EU složená z 28 zemí a 28 jazyků je nesmyslem, nic neví o islámu a je totálně neschopná obrany, je směšná a nezodpovědná.
Jak to s islámem v Evropě skončí?
Máme lidské bomby, islámské mučedníky – svědčí to o tom, že se blíží vyvrcholení.

Zdroj (1)

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 6

 1. .lak napsal:

  A Evropa?
  Už neexistuje. Nikdy jsem neviděl stupidnější instituci než je Evropská unie.

  To je dobrá definice.
  A dám odkaz k tématu, pár komentářů tam mám. Osobně vidím příčinu tragédie zde ve školství, kdy dodnes skřípu zuby když si vzpomenu na výtečníky drilů a vlastně vytvořili příčiny bezbrannosti kultu síly. To je takový etalon nekompromisnosti a rezonátor stagnace, což je v čase jasný úpadek a zabedněnost z principu odmítnutí jiných možností než zatlučení sluhů v tom.
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10773-orban-evropa-suverenita-soros-zdi-islamizace-evropa

 2. Nula napsal:

  k článku Jen pro uvědomění 1 som priložil do diskusie otázku :
  „ahojte:) Čo myslíte, môže vedomie ovplyvniť degenerát DNA, alebo len program mysle ?“
  Mám silný pocit, a ďalej študujem hľadaním argumentov, že európa je už raz transmutovaná zmiešanými vzťahmi. Je možné, že degenerát DNA neumožní otvoriť vedomie vo vnímanie duchovnej a hmotnej podstaty ako celok…., čo vedie masove spoločnosť do vnímania len hmotnej podstaty a na základe, ktorého sa potom tvoria vojny – hnusne povedané očisťuje sa/mixuje priestor impregnovaním inej spoločnosti ?

 3. GrandTour napsal:

  Naozaj zábavné tvrdenie pána Sartoriho,ale jeho to už asi netrápi a netrápilo by ho to asi ani keby ešte žil,veď podla všetkého sa venoval podobnej demagógii celý svoj profesionálny život,alebo sa proste len nič nenaučil.
  Ja som sa od detstva venoval profesionálne futbalu a rekreačne šachu,no môžem povedať že dodnes čerpám zo skúseností čo mi dali. Velmi zovšeobecnene by som to pre pochopenie opísal asi takto: ak chcete obohrať hráča súpera,musíte zaujať jeho pozornosť pohybom ktorým naozaj uverí že chcete urobiť,ale v skutočnosti je to len odpútavací manéver pred tým čo máte v úmysle spraviť naozaj. To o čo vám ide je posunúť sa svojím manévrom bližšie k cielu a umožniť tak svojim spoluhráčom/figúrkam pokračovať v podobných manévroch a úspešne celý tento proces zavŕšiť gólom či dať mat!
  A presne toto isté sa odohráva vo svete a na našej planéte už pekne dlho. Rovnako v EU a politici sú figúrky/hráči, ludia sú platiaci diváci. Celá záležitosť s utečencami a Islámom je len falošný pohyb opačným smerom,na odvrátenie zraku divákov ako súpera/protihráča a zároveň diváka. To o čo tu ide opačnej strane vypozorujete vždy ako následok tohoto falošného manévru a pri dostatku schopností a skúseností,budete vedieť ako to chce súper zahrať a s kým. Okrem toho ak už aspoň z časti patríte k tým,ktorým sa podarilo začať krotiť svoj Matrix a prevziať riadenie svojho života do svojich rúk,nebudete sa musieť spoliehať len na takéto návody,lebo vedenie je tu vždy pre tých ktorý sú ochotný načúvať a prímať bez predsudkov,inak neuvidia a nebudú počuť,aj keby hlavou do toho narážali a ohluchli hlasitosťou počutého. Veď vždy majú možnosť odskúšať si pravdivosť a reálnosť znamení priamo v praxi. Potom človek pochopí aké je to všetko zrazu jednoduché a nebude chápať ako mohol byť tak slepý,lebo to bude radosť ktorá dá jeho životu další rozmer a pochopí dokonalosť tvorivých síl a to že nikdy nebol sám.

  Ospravedlnujem sa ked som sa trochu viac nechal uniesť …

 4. Rys napsal:

  Díky za tento komentář, jsem rád, že nejsem sám, kdo za celou tou migrační šaškárnou vidí nějaký krycí manévr. A toho, co mají ke skrývání je spousta. Akorát nevím co mají za lubem teď. Jestli něco tušíte, rád bych se na to připravil… Rys

  • GrandTour napsal:

   Toho čo majú za lubom,je viac,ovela viac ako len nejaký jednoduchý manéver. Ich akcie sú vopred pripravené a koordinované. Majú nachystané kádre od tých obyčajných výtržníkov až po prezidentov štátov či bánk. Prakticky si vždy najprv dôkladne pripravia úplne všetko potrebné k úspešnému zvládnutiu operácie. Na tieto účely používajú častokrát našich najbližších spolupracovníkov,priatelov či rodinu. Človek si chce zachovať určitý životný štandard,tak radšej robí to čo sa od neho očakáva a je pre to ochotný dať v šanc aj priatelstvá,vzťahy v rodine a iné veci,len aby prežil.
   Ludia chcú proti niečomu a niekomu bojovať,ale je to presne,ako by išli hrať ten fotbal či šach so zaviazanými očami a navyše nepoznajú pravidlá,nemajú natrénované a už vôbec nepoznajú schopnosti a možnosti súpera. Táto hra sa bez náležitej prípravy nedá hrť a už vôbec nie vyhrať. Treba začať spoznaním súpera,od A po Z. Inak dostaneme takú priúčku,ktorá odradí nie len nás,ale aj iných od akéhokolvek odporu.
   Ak by som sa mal vyjadriť za seba ako to vidím,tak to čo plánujú nie je to správne slovo. Plánovali dlé veky a pomaly uťahovali slučku,teraz pristupujú k realizácii všetkého čo si na nás prichystali.Každý útok bude vedený iným spôsobom a inými prostriedkami. Prakticky sú na love mamuta/ov. Mamut je už zahnaný do pasce a pomaly ho chcú pred tým než ho začnú bodať oštepmi zbaviť akejkolvek možnosti pohybu a obrany. Samozrejme že mnohé z tých útokov sa budú opakovať s podobnými postupmi a tu je práve naša šanca učit sa a pochopit čo a ako robia. Potom sa snažit nám dostupnými prostriedkami s nadobudnutým poznaním situácie v predstihu pred nimi vykonať také opatrenia,ktoré im zabránia vykonať celú akciu tak ako si ju naplánovali,alebo sa aspoň snažit o jej narušenie. Teda v podstate spočiatku ked s nimi nevieme hrať rovnú hru aspoň túto hru súperovi kazit. Nemáme už veľa času,ale na to sa treba pozerať až ako na poslednú vec. Čas sa narodí vo chvíli ked bude predpoklad že máme budúcnosť. Oni toho času však majú ovela menej. Oni „MUSIA“ vyhrať. Nám stačí neprehrať a máme to v suchu. No bude to ťažšie ako čokolvek čo si vieme predstavit. Ako keby vás niekto postavil do ringu s Tysonom a povedal vám,nemusíš vyhrať,ale nesmieš prehrať! „To bude pánové jízda“.

 5. Juraj napsal:

  Veľmi zaujímavá myšlienka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *