My před 2000 lety – Původní kultura, zvyky a obřady Slovanů

Autor knihy Nečas dokládá, že tzv. stěhování národů je konstrukt vymyšlený Němci teprve před 200 lety, který naši historici pod vlivem (či spíše nátlaku a manipulace) Němců převzali. Ještě do roku 1800, i sami Němci tvrdili, že Německo bylo osídleno Slovany, a že Římany uváděny germánský kmen Suevové, byl slovanský.

Z čehož plyne, že Slované byli skutečně původními obyvateli střední Evropy. Nacionalizace v Německu v 19. století však tyto poznatky převrátila naruby. Knihy, které dosvědčují falzifikaci slovanských dějin ve prospěch „západní civilizace“ je málo. U nás spíše staršího vydání na rozdíl od Slováků, kteří tyto knihy vydávají i nyní. Prozrazují a dokazují soustavnou manipulaci se slovanskými dějinami za posledních 200 až 300 let.

Je potřeba se dozvědět Pravdu o našich národních dějinách a teprve pak zjistíme, jak jsou slavné. Naši Předci se mnohokráte ubránili prozápadním snahám podmanit svobodné slovanské území a vnutit jim nový parazitický systém – ne kulturu, avšak civilizaci. Úpadek ze svobodného rodového zřízení do otrokářského feudálního systému je toho dalším důkazem.

Následující ukázky z knihy jsou k zamyšlení a i motivací si ji půjčit a přečíst.

Metod Nečas - My před 2000 lety (úryvek Suevové)Metod Nečas - My před 2000 lety (úryvek Venedi)

Kniha je ke stažení zdarma na Metod Nečas – My před 2000 lety.

 

zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 9

 1. jirik napsal:

  Kdo shání bukviční staroslovienský font, zkuste proštárat tyto odkazy –
  hlavní odkaz – http://vool.cz/rOSbF
  http://tapenik.ru/shrifti_retro.html
  http://fonts.by/pages/slavonic.php

  • Maroš napsal:

   Jirik – diki za ochotu, ale cyrilika je práve tá vatikánom účelovo oklieštená bukvica, plus je tu zmes s latinkou – bukvica je duchovné písmo – toto nie je ono . Bukvica nieje ani azbuka – len azbuka sa na ňu podobá.

   • jirik napsal:

    Obrazové písmo slovienov od lauberta má celkem 49 bukvic, jak to namačkat na klasickou klávesnici bude trochu obtížné a to nepočítám pomocné znaky event. znaky na numerickou klávesnici, která by musela mít víc jak devět tlačítek (znaky pro desítky a stovky)
    To co je v odkazech má mezi 31 a 42 bukvicami.
    Pro použití na počítači by byla nejvhodnější virtuální klávesnice s 49 obrázkovými tlačítky, cca 20 pomocných kláves pro tzv. titlá, a zbývají tlačítka pro numerickou část – jednotky, desítky, stovky,..

 2. .lak napsal:

  Jistěže se táhnou zájmy skupin skrze milénia a záměrně atomizovaní jedinci jsou bezesporu zastřeně užívaní jako otroci když o své roli v instalovaných formátech nic neví a stávají se obětmi „vyvolených s naprostou ztrátou morálky i odpovědnosti jen se zištnými zhovadilými zájmy feudalizace poddaných.
  https://www.youtube.com/watch?v=-FsPoGh8K2w

 3. Petra napsal:

  Když už se tu odhalují ty dějiny, ( sice to není o slovanech) ale je to zajímavá přednáška o původu člověka. Konal se pravěk nebo nekonal https://www.youtube.com/watch?v=ldQkdMY6_cQ

 4. Jana napsal:

  Tu je článok na túto tému, možno autor čerpal z podobných zdrojov..
  http://www.tajnedejiny.sgo.sk/?p=1466
  Prípadne celé pdf sa volá: Sloveni – najgermánskejší Germáni … (V prehliadači sa to dá ľahko nájsť)

  • Jana napsal:

   Úryvok…
   V slove „german“ sa zdanlivo „nemeckou“ javí koncovka „–man“, ktorá na prvý pohľad zdanlivo nie je slovanského pôvodu. Tu však je potrebné jednoznačne rozlišovať, čo v prípade slova Herman/German tvorí koncovku, pretože jadrom slova je Herm/Germ (Hrm/Grm) v zmysle hrom/grom a skutočnou koncovkou je iba „–an“.

 5. jirik napsal:

  Videokurz o staroslovienských bukvicách – 6 dílů po 2 hodinách cca 12 hodin celkem…..
  se slovenskými titulky – nutno zapnout
  http://www.nwoo.org/2017/07/27/andrej-ivasko-staroslovienska-bukvica/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *