Macron překvapil

Počas francúzskych volieb sme pochopiteľne tomuto globalistickému frikulínovi nefandili, ale vzhľadom k tomu, ako sa mu teraz podarilo vytočiť duševne narušených „regresívcov“ si predsa len zaslúži menšiu pochvalu. A čo také „škandalózne“ si dovolil povedať na summite skupiny G20? Nuž, len to čo si myslí každý, kto má všetkých päť pokope: že jedným z vážnych problémov čiernej Afriky je jej vysoká pôrodnosť.

 

 

Macron vo videu hovorí, že „problémy Afriky sú civilizačné“ a po vymenovaní niektorých z nich (zlyhávajúce štáty, nedostatočný prechod k demokracii, drogy, násilný fundamentalizmus a moslimský terorizmus…) spomenul i vysokú natalitu Afričanov, ktorú treba riešiť. Išlo o úplne umiernenú a racionálnu reč, s ktorou nikto normálny nemôže mať žiaden problém. Veď o tom akým veľkým problémom je populačný rast Afriky a Ázie a aký negatívny dopad to má a bude mať i na Európu si dovolil písať i taký veľký „libtard“ ako Mesík. Je to naozaj otázka zdravého rozumu, nič viac. Napriek tomu sa Macronovi za tieto slová ušla, dnes už naozaj trestuhodne opotrebovaná, nadávka rasista. 

Je naozaj fascinujúce sledovať do akého extrému došla neomarxistická ľavica, pre ktorú je i globalistický multi-kulti neoliberál ako Macron „zlý rasista“. Je očividné, že tento typ ľudí nebude nikdy uspokojený. Základnou zásadou revolúcie totiž je, že musí neustále napredovať a nesmie sa zastaviť. A za tento nárast ľavičiarskeho fanatizmu nesú svoj podiel zodpovednosti i ľudia ako Macron, Merkelová, Juncker, Kiska a mnohí ďalší predstavitelia „najhoršej generácie“. Veru, nie nadarmo sa hovorí, že revolúcia požiera vlastné deti.

 

zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 5

 1. jirik napsal:

  Poslanců je moc a Senát je zbytečnost, vykládá Babiš voličům. Změny politického systému ale nechystá
  https://zpravy.aktualne.cz/domaci/poslancu-je-moc-a-senat-je-zbytecnost-vyklada-babis-volicum/r~c582711c66ee11e7832f0025900fea04/?utm_source=centrumHP&utm_medium=newsbox&utm_content=editor1&utm_term=position-1

  o počtu poslanců a senátorů dělal v minulosti okamura studii – výsledek byl velmi zajímavý – počet poslanců již nevím, ale senátor by byl 1 a to ještě ne celý.

 2. jirik napsal:

  To je šílené. Poslanci ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL spolu s KSČM, TOP09 a ODS ZAMÍTLI ve Sněmovně návrh našeho hnutí SPD, který zavádí trestnost ideologie, která směřuje k potlačování práv a svobod občanů a která vyvolává nenávist. V současnosti je totiž v ČR trestné jen takové hnutí, nikoliv však ideologie. Cílem bylo postihnout islámskou ideologii. A já Vás prosím o podporu SPD v říjnových parlamentních volbách, abychom měli silnější mandát toto prosadit. Co si o tom myslíte Vy? A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se lidé dozví pravdu.
  Dámy a pánové, znovu a znovu Vás naléhavě žádám, aby Sněmovna v souvislosti s neustálými teroristickými útoky v Evropě páchanými islámskými teroristy zařadila pevně jako bod programu návrh novely trestního zákona, který připravilo naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD), a který rozšiřuje trestnost propagace hnutí, které směřuje k potlačování práv a svobod občanů a které vyvolává nenávist, také na trestnost propagace takové ideologie. V současnosti je totiž v ČR trestné jen takové hnutí, nikoliv však ideologie.
  Všichni jsme otřeseni tím, jak se šíří individuální vraždění ve jménu islámu v celé Evropě. Je to jen špička ledovce, protože tu je také každodenní násilí, šikana žen a kriminalita spojená s vyznáváním a propagováním této ideologie, která nezná rovnost pohlaví, rovnost náboženství, občanskou rovnost, ani lidská práva, ani demokracii. Je to destruktivní ideologie, která ničí západní společnost a umožňuje tu mnohými vzývanou integraci a multikulturnost. My v SPD samozřejmě takové myšlenky, které prezentuje islám, odmítáme.
  Terorismus je jen metoda boje – boje za nějakou ideologii. Pokud dovolíme, aby ideologie hlásala, že neexistují žádná práva, ale jen povinnosti k Alláhovi, pak s lidmi infikovanými takovou propagandou nikdy nedosáhnete míru a souladu s demokracií.
  Nejde o plané varování – přední islamisté před měsíce prezentovali falešnou tvář islámu dokonce i na půdě Karlovy univerzity. A to vše proběhlo pod skandální záštitou rektory Univerzity Karlovy prof. Tomáš Zimy.
  Tato ideologie je milionkrát nebezpečnější než hitlerovský nacismus – v jejím jménu se vraždí a válčí nepřetržitě víc jak 13. století. Tato ideologie zničila civilizaci Řecka v Malé Asii a starobylou civilizaci v Egyptě. Římskou civilizaci nezničili Germáni, ale opět islámská okupace Středomoří vedla k pádu největšího impéria těch dob.
  Evropa následně odolávala po staletí nepřetržitým útokům muslimů ze všech stran a válka muslimů o světovou nadvládu nikdy neskončila. K dobytí Evropy muslimy se otevřeně hlásí i spojenec české vlády turecký prezident.
  Islám je ideologie války. Islámskou ideologii nelze srovnávat s křesťanstvím nebo jinými náboženstvími – zatímco Ježíš hlásá sekulární stát a nenásilí, tak korán a sunny jednoznačně přikazují boj všemi prostředky za vítězství islámu na celé planetě a hlásají, že tento boj je nekonečný.
  Dámy a pánové, svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého – a svoboda islámu končí v momentě, kdy začne popírat naši svobodu a naše práva.
  http://spd.cz/tomio-okamura-poslanci-zamitli-trestnost-islamu/

 3. Maroš napsal:

  He he! – keď naším policajtom ujdú migranti – tak si ich musíme nechať!
  https://www.aktuality.sk/clanok/504883/slovenskym-policajtom-usli-migranti-na-letisku-schwechat/

 4. jirik napsal:

  Prof. Rajko Doleček: Kritický pohled na údajnou „genocidu“ Muslimů v Srebrenici
  12. 7. 2017 17:27

  Zamyšlení profesora Rajko Dolečka nad výklady událostí v bosenské Srebrenici v červenci 1995.
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Prof-Rajko-Dolecek-Kriticky-pohled-na-udajnou-genocidu-Muslimu-v-Srebrenici-495799

 5. JerykoOo napsal:

  🙂 Však problém zvýšené porodnosti v Africe už „řeší“ pár let MR.Gates se svou „očkovací agenturou“ pry největší nezisková,humanitarní organizace na světě 🙂 Pokud tedy berete jako humanitarní akci umělou sterilizaci ,případně ovlivnění samotného růstu plodu což nakonec vede k potratu…

  problem není přelidnění problémem je že všichni chcou mít životní podmínky jako v USA,západní evropě.. a toto je nemožné, planeta to se svými zdroji neutáhne.. + ta utopická myšlenka nekonečného ekonomického růstu ta to celé jen podporuje

  Nakonec to stejně dopadne tak že se budeme muset uskromnit a taky se podělit se zeměmi které západ celé ty roky doslova vykrádal (krásným případem je třeba afrika)

  Pokud to neuděláme a budeme si chtít udržet tu „rozmazlenost“ ,xx značek jednoho a toho samého výrobku atd. tak bude jediná cesta ven pro ty co drží otěže,jen ta depopulace (ať bude jakákoliv)

  Já nevím jak vy .. ale mě děsí každá návštěva většího obchodu… tolik zbytečnosti, věci co se vyhodí a vše jen proto aby měl každý práci a měl za co kupovat ty zbytečnosti … a tak každý dál podporuje,možná nevědomky tento šílený systém…

  Indiání mají pravdu bílý muž(moderní,dneska už do toho stejně patří všechny rasy) je šílený.. obsolutně odtrženy od přírody(celku) a když se nezmění, tak to šeredně odskáče..

  my sami jsme přičinou problému ale nehceme si to připustit 🙁

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *