Převzato z jednoho „gsichtového“ profilu

…..situace v těchto dnech pomalu eskaluje a lidé se začínají bát ve své vlastní zemi. Co se ještě musí stát, než zakročí armáda a policie? Změna vlády, zabití mnoha lidí? Občanská válka????

08:54

V Německu je asi pěkný bordel:

Převzato:
„Všechny zdravím z Berlína ve kterém vypukají pouliční nepokoje. Nemohli jsme se dostat k hotelu, cesty uzavírá německá Policie a armáda. Ulice jsou plné Turků s vlajkami kteří skandují zhruba „řekneš a půjdeme za Tebou“ řekneš a my je zabijeme“. Uprostřed ulice kudy jsme projížděli stáli Turci a bránili v průjezdu. Pokud jste chtěl projet musel jste z okénka potvrdit, že jim fandíte. Opel Corsa a jeho řídič před námi odmítl a byl vytazen z auta a profackován. Já si nehrál na hrdinu s dítětem na zadních sedačkách a využil pouličního boje Turci versus řidič versus policie a objel je po chodníku.
Multikulturní báchorky o integraci Turků do německé společnosti končí právě na dlažbě berlínských ulic.. Policie ty co z auta fotí nebo troubí na souhlas zastavuje a vytahuje z aut takže fotit žena moc nemohla.“

S*

Fotka uživatele We Are Here At Home .com.
Zdroj (1)

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 8

 1. jirik napsal:

  Odkaz dorazil emailem – (co na to tm???)
  Pentagram v Sýrii http://bod-zlomu.blogspot.cz/2016/04/pentagram-v-syrii.html

  Prosím sdílejte – urgentně důležitá meditace
  http://bod-zlomu.blogspot.cz/2016/04/prosim-sdilejte-urgentne-dulezita.html

 2. jirik napsal:

  REPORTÁŽ Třicítka členů KSČM a jejich sympatizantů z Domažlicka a Klatovska se zúčastnila tradičního Velikonočního mírového pochodu v bavorském Ansbachu. Již po několikráte tak podpořili organizátory, kteří zde usilují o zrušení americké vrtulníkové základny v nedalekém Katterbachu. Vůbec poprvé v historii akce se tentokrát demonstraci před základnou pokusila omezit americká vojenská policie.
  http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Cesti-komuniste-vyrazili-do-Bavorska-navstivit-americke-vojaky-Bylo-u-toho-veselo-mame-FOTO-484052
  —–
  Připomíná to trochu způsob, jakým Andrej Babiš bohatl v petrochemii; jde ovšem o Stanislava Grosse a energetiku – a v příběhu se Babišovo jméno objevuje. Dva roky po smrti expremiéra Grosse zkoumal magazín Reportér jeho aktivity v byznysu. Našel po něm stopy ve dvou úspěšných společnostech, jejichž hodnota může ještě rapidně stoupnout, pokud nakonec vláda rozhodne o dostavbě jaderných elektráren.
  http://reportermagazin.cz/a/iic38/multimilionar-gross#I2mgojezrXZXmydO.99
  —–
  Nás nezastaví! Jde o naši vlast. Otec české rodiny, který se vzbouřil proti multikulturalismu, měl být umlčen. Přesto dále hovoří
  http://vool.cz/PnI0M
  Nedávno jsme spolu dělali rozhovor ohledně vašich protestů kvůli přednáškám o islámu ve škole vaší dcery, která se jich nakonec nezúčastnila. Byl jste označován za extremistu a podobně, ale z rodičů jste nebyl jediný. Jak se situace vyvíjí od našeho rozhovoru?

  Díky celé kauze se o problém „multikulturní ideologie na školách“ začíná zajímat čím dál více nejen rodičů dětí školou povinných, ale i politici. Vznikla kolem mne skupina asi 15 schopných lidí, kterým tento stav není lhostejný. Dostáváme spoustu podpůrných zpráv, ale rodiče nám začínají i posílat zkušenosti a případy, které se dějí na školách jejich ratolestí. Tyto případy se snažíme zpracovávat. Bohužel určitým rizikem v tomto směru je i spousta fakult (hlavně v Brně, Praze a Olomouci) se sociálním zaměřením. Většina jejich absolventů jsou pak hotoví „multikulturně“ naprogramovaní jedinci.

 3. .lak napsal:

  Ti idioti si asi stále myslí když to bude s přivandrovalci 1:1 že pořád bude německo. Vlastní vykastrovali zdehonestovali vyždímali pro mulťáky a teď asi zírají trubky. Naše krásné rčení je jeden za 18 druhý bez dvou za dvacet, ovšem z dárečků nikdy nic dobrého nebylo a z pasťáků zpravidla přecházeli plynule do kriminálů a pokud vůbec něco kdy tvořili byl to děs a teď to chtějí multikulturalizovat je jasné že úzká elita zaretardovala naprosto neuvěřitelným způsobem i se svými pochopy podlokajníky zpravidla v rolích kapitalistíků i politiků podlokajníků. Potroublejch.

 4. jirik napsal:

  Star tv zverejnila na svojom youtube profile video, v ktorom skupina moslimov za pokriku “Alláhu akbar” zaútočila na kresťanov sláviacich Veľkú noc v španielskom meste Sevilla. Útočiaci moslimovia zranili desiatky ľudí a ničili kresťanské symboly. Moslimovia boli vyzbrojení železnými tyčami a s nimi zaútočili na procesiu kresťanov – toto je dnešná multikultúrna Európa a prejav budúcnosti v Európe s moslimskou nadvládou. Incident sa mal odohrať 14. apríla, na Veľký piatok. Správu o tom priniesli viaceré svetové médiá, medzi nimi aj Daily Mail
  http://www.hlavnespravy.sk/skupina-muslimov-zautocila-zeleznymi-tycami-na-procesiu-krestanov-v-spanielsku/971066

  • honzík napsal:

   hele jiríku, my si to najdeme i sami, nemusíš sem cpát link z pseudoalterwebu. tzv. hlavnespravy.sk jsou obyčejným mejnstrímem, kde se naoko pár článků vyvěsí jako konspiweb, a další jsou upravené články ze SITA, a TASR. Všimni si, že tam není nic podepsanýho, a vespod je jasně prohlášení s odvolánim na -TASR, prostě lidi jsou slepí….

 5. jentak napsal:

  co jsem našla v diskuzi:
  – POSLEDNÍ PROSLOV SVÝM VĚRNÝM KŘESŤANŮM „Pomněte, že vaše malicherné spory jsou hloupé! Všichni křesťané, a i když můžeme mít na některé záležitosti svaté matky církve rozdílné názory, máme jednu společnou povinnost a tou je hájit Kristovu pravdu před machometány!! Jedině tehdy, pokud se země kolem Dunaje spojí, odoláte Turkům. Jestliže však vy, Čechové, Moravané a Rakušané, opustíte uherské panstvo a lid, nebo pokud vy, Uhři, se budete chovat pyšně a zle ke svým sousedům, pak tvrdím, že Uhry ovládnou Turci a udělají z nich baštu, odkud budou dál sužovat křesťanstvo. Pokud tohle připustíte, budete trpět všichni. Všichni jak jste tady, bez rozdílu! Stoupenci Alláha jsou největším nepřítelem naší víry. Tohle věděl už můj otec slavný císař Karel. A jeho jménem i svým vás prosím, braňte se společně proti Turkům. Zapomeňte na své spory a stůjte věrně bok po boku. Nedejte se oklamat Poláky či hanebnými Němci. Ne oni, ale vy máte odpovědnost za to, aby konečně v mých zemích zavládl klid mír a pořádek. „ Císař Zikmund – poslední proslov k příslušníkům svého dvora, Znojmo 6. 12. 1437, tři dny před smrtí.

 6. jirik napsal:

  Tomio Okamura: Turecký islamismus ohrožuje Evropu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *