Mohlo by se vám líbit...

komentářů 6

 1. jirik napsal:

  Exploze v metru Petrohradu FOTOGALERIE
  https://sptnkne.ws/dYAZ

 2. Maroš napsal:

  Bližšie informácie k dnešnému výbuchu v petrohradskom metre – 10 mŕtvych, 50 zranených
  Взрыв в питерском метро: много погибших и раненых | НОВОСТИ
  https://www.youtube.com/watch?v=a8knNYPdsJg
  Priamy živý prenos spravodajstva zo situácie
  НАСТОЯЩЕЕ ВРЕМЯ. ПРЯМОЙ ЭФИР

 3. jirik napsal:

  Rusa, jemuž původně připisovali útok v Petrohradě, vyhodili z práce

  Rus Iljas Nikitin přišel o práci kvůli pondělnímu teroristickému útoku spáchaném v Petrohradě, i když s ním neměl nic společného — kromě toho, že se jeho fotografie objevila v pondělí ve sdělovacích prostředcích jako první podoba domnělého útočníka. O jeho problémech ve středu informoval server Islam News.
  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/434309-rusa-jemuz-puvodne-pripisovali-utok-v-petrohrade-vyhodili-z-prace.html
  Server Islam News napsal, že mu ve středu jeho zaměstnavatel z Nižněvartovsku řekl, že ho na základě požadavku místních vyšetřovatelů propouští.

 4. jirik napsal:

  Muž utrpěl zranění při výbuchu v Rostovu na Donu, sdělil RIA Novosti zdroj z místních pořádkových orgánů.

  „Muž zvedl podezřelý předmět, který explodoval, má utržené prsty na ruce a zranění břicha. Byl hospitalizován,“ sdělil spolubesedník agentury.
  https://sptnkne.ws/dZZ5
  „Podle předběžných zpráv k explozi došlo během úklidu, uklizeč utrpěl zranění,“ vysvětlil a dodal, že policie obklíčila místo činu.

  Vyučování bylo zrušeno, děti do budovy nepouštějí.
  —–
  Americký prezident Donald Trump prohlásil, že se nehodlá dělit o své vojenské plány. Tak odpověděl na otázku, jestli má v úmyslu projednávat své vojenské plány v Sýrii s Vladimirem Putinem.

  „Nikdy nemluvím o tom, co dělám ve vojenské sféře. Byl jsem proti takovému přístupu mnoho let. Prostě nic takového nedělám,“ odpověděl Trump v interview pro list The New York Times, když odpovídal na příslušnou otázku.
  https://sptnkne.ws/eac2

  V Petrohradu zlikvidovali nálož v obytném domě

  V ruském Petrohradu ve čtvrtek evakuovali obytný dům kvůli nálezu podezřelého předmětu. Uvedla to agentura Interfax s odvoláním na petrohradské oddělení tajné služby FSB. Jak se ukázalo, šlo o výbušné zařízení. Ministerstvo vnitra uvedlo, že nálož byla prozkoumána a následně zneškodněna.
  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/434360-v-petrohradu-zlikvidovali-naloz-v-obytnem-dome.html

 5. jirik napsal:

  Moskva trvá na tom, aby se vyšetřování incidentu v syrském Idlíbu konalo v rámci Organizace pro zákaz chemických zbraní (OPCW), která by tam měla poslat své odborníky, prohlásil náměstek šéfa ruské diplomacie Sergej Rjabkov.

  „Trváme na tom, aby bylo nestranné vyšetřování provedeno v rámci OPCW. Tato organizace má k podobným účelům veškerý nezbytný instrumentář v podobě speciálních misí, které tam musí být vyslány a přímo na místě musí tito odborníci zjistit, co se tam vlastně stalo, musí shromáždit důkazy, odebrat vzorky.

  Jsme proti vyšetřování na dálku prostřednictvím shromažďování nějakých informací, šířených těmi neblaze proslulými „bílými přilbami, které se naprosto zdiskreditovaly, které inscenují potřebné scénky v zájmu dosažení geopolitických cílů,“ řekl Rjabkov.
  https://sptnkne.ws/eamB

 6. jirik napsal:

  Mítink pod názvem „Spolu proti terorismu“ probíhá na Manéžném náměstí. Další vzpomínkové akce probíhají 6. dubna také v Astrachani, Belgorodě, Vladivostoku, Kazani, Keměrovo, Krasnodaru, Tambově, Ťumeni, Petrohradě, a v dalších městech a obcích. Další vzpomínkové akce jsou v desítkách ruských měst naplánovány na sobotu 8. dubna.
  https://sptnkne.ws/eaqk

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *