Na Prostějovsku padaly kroupy velikosti slepičího vejce, lijáky zatopily sklepy. Zbraň proti meteoterorismu je jednoduchá a levná

Na Prostějovsku padaly kroupy velikosti slepičího vejce, lijáky zatopily sklepy. Zbraň proti meteoterorismu je jednoduchá a levná

…..kolik roků musím ještě lidi nabádat a neustále dokola opakovat, že všechno máte i vy ve Vašich rukou a můžete zabránit těm nejhorším scénářům. Stačí skutečně pouze octovat ze zvlhčovačů vzduchu a bouřky se místu, kde se octuje, vyhnou…..

22:27

Musíme si skutečně nechat klimateroristy zničit kompletní úrodu, lesy, stromy, domy, majetek a mnoho jiného????? Už Vám na ničem nezáleží???? Pokud ano, začněte všichni mohutně octovat a bojovat úspěšně proti chemtrailování a následným katastrofickým bouřkám a tornádům. Sjednoťme se a začněme okamžitě jednat. Nevymlouvejte se, že nemáte čas. Máte. Do osvěžovače vzduchu nalijete 1,5 litru 8% octu a necháte běžet na okení římse, či pod střechou vedne i v noci. Zaručuji Vám, že se nejhorší bouřky těmto místům vyhnou. Vše jsem popisoval kdysi na webu o octování a také na orgonetu, jak celý systém funguje. Přečíst si to můžete právě tam. http://octovani.webnode.cz/

Také na následující stránce máte podrobný popis: http://orgo-net.blogspot.cz/2011/05/jak-na-privalove-srazky-zkuste-octovat.html

Následující videa jsou z minulého měsíce ale dnes to na Prostějovsku vypadalo podobně.

Rožďalovice kroupy jak vejce -16.15 hodin, 28.06. 2017

A zde ukázka z května, kdy nám ničili úrodu…..

A zde je ukázka, jaké kroupy jsou schopni klimateroristi vyrobit:

Na Prostějovsku padaly kroupy velikosti slepičího vejce, lijáky zatopily sklepy

Kroupy velké jako menší slepičí vejce, přívalové deště, zatopené sklepy a silnice, popadané stromy. Tak vypadá situace v Olomouckém kraji, který zasáhly v pondělí večer silné bouřky.

Silná bouřka a padající kroupy u Prostějova

 

Dnes 19:48 – Olomouc
(Aktualizováno: 21:40 )

Kroupy jako menší slepičí vejce decimovaly v pondělí večer Prostějov a přilehlou obec Mostkovice. „Kroupy tam rozbily střechu,” uvedla mluvčí olomouckých krajských hasičů Vladimíra Hacsiková.

Radarové snímky z pondělního odpoledne, silné bouřky zasáhly Prostějovsko a Olomoucko

V kempu v Mostkovicích při bouřce spadl strom mezi stany a další podle Hascikové hrozí pádem. „Nikdo nebyl naštěstí zraněn,“ podotkla mluvčí.

 

Bouřka v Prostějově

„Vodu to brát nestačilo, na Kostelecké ulici v Prostějově stála voda půl metru u kruhového objezdu,“ popisovali lidé.

Prostějovsko po silné bouřce

Prostějovsko po silné bouřce

Ačkoliv se bouře přesunula na Olomouc, v Prostějově stále vydatně prší. Hasiči chystají protipovodňové hráze. „Na dvě místa na Prostějovsku se budou převážet pytle s pískem, ze kterých budou hasiči stavět provizorní hráze. Jsou to Krasice (Krasický rybník) a Smržice,“ řekla mluvčí.

Na mnoha místech voda zaplavila silnice, hasiči odčerpávají vodu ze sklepů. „Podle prvotních odhadů hasiči zasahují asi u šesti desítek událostí. Jde převážně o čerpání vody ve sklepech, kotelnách a níže položených místnostech rodinných domů. V terénu je aktuálně dvacet jednotek hasičů z celého Prostějovska, které se snaží odstranit následky bouřek,“ uvedla Hacsiková.

Odstraňovali také spadlé stromy na komunikacích. „Za necelou hodinu evidujeme asi dvě desítky výjezdů hasičů kvůli dešti a další stále přibývají,“ dodala mluvčí. 

 

Zdroj (1)

 

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PENĚŽNÍ PODPORA

Připojte se prosím k ostatním a staňte se i Vy sponzorem tadesca.

Potěší i částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení ČR: 3211078872 / 6800

Bankovní spojení SK: 2901269209 / 8330
IBAN: SK0683300000002901269209
BIC: FIOZSKBAXXX

Děkujeme.

Rubriky

Odběr článků e-mailem

Odebírejte novinky e-mailem

Dostávejte články a novinky z tadesca rovnou do Vaší emailové schránky!

Přihlášení k odběru proběhlo úspěšně!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento článek se svými přáteli!

Pokud se vám tento článek líbil, sdílejte jej se svými přáteli!