Proto už nepotřebují lidi očipovat! Očipovaní už dávno jste, jsou všichni. JEN PRO SILNÉ NERVY

…..jedná se o překlad jednoho videa, které bylo v zápětí ze stránek you tube odebráno a nikde se už neobjevilo. Byl jsem v tu dobu v zahraničí, a proto jsem rychle přeložil a poslal na zveřejnění do Česka. Naštěstí zůstaly aspoň písemné záznamy….

07:54

Dnes v roce 2017 víme, že se jim některé věci vymkly z ruky a nefungují tak jak předpokládali, ale…..

ZVEŘEJNĚNO 20.12.2013 na osudu Video bylo do 24 hodin staženo.

Částečný překlad nejdůležitějších dat…..

….nejzávažnějšího a úděsného videa snad všech dob. Nemá obdoby. Pro ty, kteří neumějí německy. Pro velkou důležitost jsem si udělal čas a přeložil ty nejdůležitější části hovořeného slova z dnešního dne z filmu.  Není to doslovný překlad ale části z poslechnutého popsány. Nejedná se o sci-fi, ale hodně tvrdou realitu dnešní doby. Jednou větou řečeno, z lidí udělají loutky nebo zombie, jak chcete, ovládané z řídícího centra.

PROTO UŽ NEPOTŘEBUJÍ LIDI OČIPOVAT!!!!!
Očipovaní už dávno jste, jsou všichni!!!!

Překlad:
Je pár věcí, které bych rád dal do protokolu a obeznámil Vás se situací. Geoinženýrství, vojenská technologie, aerosoly se stronciem titanátem a hliníkové oxidy, používané taky v tajných službách. Rozstřikované hmoty, které vycházejí z letadel mají obsah nanočástic. U rostlin jsou vyvolané reakce pomocí biofotónů, které jsou jednoduše dokazatelné. U lidských bytostí to začíná být velice zajímavé. Literatura u „humánní medicíny“ se nedá o popisovaném nikde najít. Nanotechnologií jsou označkované proteiny a DNA. Vyvíjí se qantové přenosy mezi strojem a lidskou bytostí pomocí světla (pomocí fotonů). Jsou to přechody mezi strojem a lidskou bytostí. Částice pro tento účel padají z nebe. Je dobré vědět, že se tyto umělé stroje, snaží uskutečnit tyto přechody, které se taky nazývají morgelony.
Morgelony jsou živé technologie ve Vašem těle, jsou to živoucí optická přenosová vlákna, které se ve vašem těle rozprostírají, rostou a mají za úkol pomocí světla, začít komunikovat ve Vašem těle pomocí „schnitstelle“ – rozhraní mezi elektronikou a Vaším světelným tělem. Zvenčí je mohou organizace pomocí elektromagnetického pole číst a kontrolovat.

 
tm: Potom také ovládat lidské tělo-aby bylo jasné o co se jedná.

 
Pomocí fotonů vyslaných do Vašich těl je možné komunikovat s DNA a to v obou směrech. Fotony se promění v elektromagnetický signál a řídí pak Vaše tělo. Tělo je přijímá, jako kdyby umělé fotony byly Vaše vlastní. Ještě horší je, že v DNA se hromadí data pomocí fotonů a ty jsou potom v kvantech proměněny v elektromagnetický signál, který je pak z Vašeho těla vyzářen ven. Hraje to velice důležitou úlohu při pozorování Vaší bytosti a kontroly Vaší bytosti. Morgelony, které zaručují tuhle komunikaci, jsou zasaženy veškeré rostliny v celé přírodě a hlavně lidé. Ne někteří lidé, ale na světě už není člověka, kterému by v cévách neproudily morgelony. Morgelony u lidí, které rostou z jejich těla přes kůži na povrch, se  vyznačují určitou ochranou. Organismus vypěstoval obranu proti tomuto vetřelci. Tělo je vytlačuje z organismu ven. Zde je to nápadné. Nakaženi – infikováni – jsme všichni. Kompletní lidstvo má v těle tato optická vlákna. Lidé mohou být pomocí rádiových vln ovládáni. Světelné lidské bytosti mohou být okamžitě těmito světelnými impulzy ovládáni.

 
tm: ovládací mechanizmy jsou zbraně proti lidem a jsou to antény mobilních telefonů. Viz film ze Švýcarska, který jsem zveřejnil před několika týdny.

 
Ovládáním člověka zmizí veškeré Vaše intuice, myšlení a spiritualita, Vaše schopnost organizovat, sám se organizovat.  Je to jednoduchá metoda ( no asi jak pro koho), lidstvo držet u podlahy, u dna.

 
tm: udělat ze všech zombie a blbečky a hlupáky.

 

 

 
ZLIKVIDUJÍ VÁM TOTÁLNĚ IMUNITNÍ SYSTÉM, ZPŮSOBÍ AUTOIMUNITIVNÍ ONEMOCNĚNÍ, DEGENERATIVNÍ ZMĚNY VE VAŠEM TĚLE.
Při práci s rešerší jsem měl mnoho děsivých momentů, už při vysvětlování základní roviny a abstraktních dějů. Bylo to v podání vojenského experta. Pomocí této technologie se dají u lidí VYVOLAT plošně jakékoliv epidemie. Tepelné vyzařování z lidského těla je v podstatě fotonové vyzařování, bioaktivita. Tělo vyzařuje fotony. Je to infrazáření. Je zapříčiněno DNA. Pomocí biofotonů jsou ovlivňována každá individua navzájem. Je tedy smysluplné soustředit mnoho lidí (vojáků) na jedno místo.  (Mimo jiné velká města taky spadají do tohoto koridoru). Tento sytém umožňuje absolutní kontrolní systém celé biologie lidského těla.
Firmy, které se zabývají použitím biotechnologie, je celá řada. Je to třeba firma MITRE v USA a mnoho dalších. Jsou sponzorovány soukromými osobami, které jsou tajeny.

 
tm: je asi jasné, o koho se jedná…..

 
Dokonce na svých stránkách tyhle dubiózní firmy přiznávají, že politici a vlády každé země jsou zneužity na financování jejich výzkumu.
Jedna z dalších firem, která zneužívá vědu proti lidstvu je německá firma Picoqante v Berlíně, která má mnoho patentů ohledně barviv. Mají monopolní pozici. Mají zveřejněno 3.000 projektů ohledně jejich techniky a barevných pigmentů. Když člověk prochází jejich stránky, tak si připadá jako při čtení kroniky ďábelského pekla. Je zde mimo mnoho jiného taky napojení člověka na stroje. Je to transhumanistická agenda. Je to jiná forma fašismu a špice pyramidy. Myšlenka je stará 150 let.
K tomuto konglomerátu firem patří taky BEN LAPS, Která se zabývá technologiemi spojením stroje s člověkem pomocí světla. Je to tak neuvěřitelné, protože tyhle konglomeráty spolu hovoří zcela otevřeně a na internetu je možné tahle data získat. Jsou to ďábelské technologie. Celý konglomerát jsou psychopaté, kteří by měli být okamžitě uvězněni a u psychiatra léčeni.
Setkání představitele ve videu a zástupce jednoho ze tří jmenovaných firem bylo zajímavé tím, že mu bylo řečeno, my nepotřebujeme nikoho, kdo nás bude ochraňovat před teroristy, ale před takovým člověkem jako jsi ty.

 
tm: děsivé a hrůzostrašné.

 
Hovoří a verbují lidi na konference zcela otevřeně. Mikrobiologie patří přímo pod tajné služby. Celosvětové konference těchto zločineckých firem se pořádají po celém světě.
Né všechno se zde dá pro veřejnost publikovat. Je to horší, než si můžete v těch nejčernějších myšlenkách představit. Převzetí lidské světelné bytosti mají už nadosah pomocí technologií spojení člověk a stroj. V mikrobiologii, která jim pomohla tohoto dosáhnout, byli zneužiti pacienti bez jejich svolení. Pokusy probíhají neustále. Morgelon, nanomašiny v lidském těle jsou všeho původem.  Je to tak děsivé a hrůzostrašné, že mu mnoho lidí, kteří o tomto systému mají vědění, řeklo, že to vůbec není lidské. A tohle jsem slyšel už od mnoha lidí.

 
tm: bodejť by bylo, když tuhle technologii dodali reptiliáni. Dobrý den.

 
Tohle je tedy morgelonská technologie. Existuje jedna vražedná frekvence, v modrém poli. Je to frekvence, kdy se MORGELONS začínají panicky šířit v lidském těle. Viděl jsem petriho misku, kde se čtyři vlákena morgelonu při použití téhle frekvence, do rána tak rozšířilo, že miska těchto vláken přetekla. Je to exekutivní frekvence, která popraví každého člověka. Začíná to krvácením z nosu, uší a řitního otvoru. Proces (poprava) probíhá cirka 10 měsíců, není to najednou do druhého dne. Vojsko má ale technologii, která při použití likviduje lidi během několika minut. Byla použita a vyzkoušena vojskem, kdy stovky ptáků, kteří jsou samozřejmě taky nakaženi, padali za letu z nebe mrtví na zem. Masové umírání velryb, netopýrů a jiných zvířat bylo způsobeno právě touhle vražednou technologií za použití morgelonů. Jakékoliv vojsko je možné zlikvidovat během několika 10 minut. Tohle posouvá planetu do úplně jiného bodu boje.


Globalisté vytvořili společnost UNO, která by se neměla podceňovat. Pravdu o UNO si můžete přečíst na internetu o jejím vytvoření. Jenom noviny píší něco úplně jiného. UNO má vždy vytvořit „mírumilovné řešení“ a prodávat jen to nejlepší v roušce beránčím. Převlečeného BAFOMETA. Komunikace těchto zařízení je řízena pod vlajkou UNO. 3 bloky, NSA, CIA, AIRFORCE, americká armáda, NATO je pod značkou Partnerschif vom peace, a na jižním polokouli je nová organizace antartika treading. Je to špička pyramidy.

 
tm: vítám Vás v pokusné králikárně zvané planeta země.

 

 

Překlad jsem poslal do Čr aby ho někdo poopravil s diakritikou a pak zveřejnil. Děkuji za pochopení.

Psal se rok 2013

Dnes víme, jakým způsobem je možné čipování a nemoc z velké části eliminovat. Je to námět na další článek, který v dalších dnech zveřejníme…..

tm

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 17

 1. jandera napsal:

  Dobře napasané ikdyž ne novinka. Je to taková „důchodová reforma + eliminace potížistů“, jak nezatěžovat státní/firemní rozpočet plně aktivní má být až v roce 2025.
  Oficiálně představená nová oblačnost krásná mřížka tj. Cirrus homogenitus obr. 11

  http://www.in-pocasi.cz/clanky/teorie/nova-oblaka-12.4.2017/

 2. Geo napsal:

  PŘEVZATO…
  Dobrý ráno … Něco k pobavení ???
  RÁNO MI BRNKNUL ABÚ BAKR AL BAGHDADI ZE SYRIE A MOC SE SMÁL…
  Povídá mi: Vy Evropané opravdu musíte být padlí na palici. Ty volby ve Francii mě fakt pobavily. Moji agenti a spolupracovníci tam obden mlátí lidi, znásilňují holky, kradou v sámoškách, terorizují důchodce a občas vjedou do lidí ukradeným náklaďákem. A vy nás pořád máte rádi!! Stavíte nám mešity, upravujete svoje školní osnovy, dáváte nám pauzu na modlení a obstaráváte halal jídlo. To mi hlava nebere…
  Kdyby se o něco pokusili vaši lidé v Saudské Arábii – to by se divili! My bychom je rozpárali mečem rovnou na ulici. Stačí, když k nám přijedou ty blbky ze Švédského parlamentu. Jsou tak ,podělané, že si radši omotají hlavu šátkem – a my z toho máme legraci.
  A teď ty volby… no to to je prča. Ti ustrašení Frantíci dávají přednost tomu posránkovi Makarónovi, nebo jak se jmenuje, a varují před Le Penovou, která by nám chtěla natrhnout prdel… Ti politici v Belgii, Francii, Švédsku, Rakousku, Německu a nebo třeba v Holandsku, to musí být totální idioti. Oni pořád ještě nepochopili, že se s vámi nechceme kamarádit, ale hodláme vám zakroutit krkem. No, zaplať Alláh…

  • Martina napsal:

   To je k problematice margelonů asi jako že co? Nebo nějaký macho výkřik a la „a mě je všecno jasný, JÁ všechno vím a vy všichni kolem jste JEN idioti!?“ Protože toto ukazuje – zrcadí – váš způsob pseudopřemýšlení, kdy ani ne na špičku svého vlastního nosu…si nevidíte, ale chcete si hrát (blbě hrát: role není vhodná pro vás!) na chytrýho?!!!!?

 3. Vlad din Transilvania napsal:

  A já vím jak na to, aby tomu tak nebylo, heč! 🙂

 4. IP napsal:

  Myšlenková kontrola a chemtrails – Harald Kautz Vella: https://www.youtube.com/watch?v=5ZLeHlUm3pc
  bohužel asi jediné video s českými titulky, jinak anglicky a německy mnoho videí s tímto „crazy scientist“, který popisuje uvedené …
  https://www.youtube.com/results?search_query=kautz+vella
  např.: Harald Kautz Vella – Der Geoengineering Komplex – Transhumanismus:
  https://www.youtube.com/watch?v=ZbTYlG1Vnss

  Shrnuto jednou větou: H+ fakt hnus!

 5. zdenek540 napsal:

  Tak to se těším na článek o eliminaci. 🙂

 6. renata napsal:

  ..že by koloidní stříbro? Jsou to taky nanočástice,ale na opačné straně fronty..

 7. Pedro napsal:

  Takže i tajné služby jsou do určité míry zločinci proti lidstvu zajímalo by mě jak jsou na tom naše BIS a jestli taky hrají takovou špinavou hru proti lidem?

 8. pépé napsal:

  neMocní tohoto světa, kteří jsou ovládáni http://files.vesmirna-pravda.eu/200001594-577a758cbc/Mocn%C3%AD%20a%20mocn%C4%9Bj%C5%A1%C3%AD%205.jpg PRÁVĚ ZAVRŠUJÍ SVÉ SNAHY A PŘIPRAVUJÍ VŠEM ČIPOVOU PAST!JEŠTĚŘI Z PEKEL ROZJÍŽDĚJÍ MOCNOU ČIPOVOU TOTALITU A ZOTROČENÍ VŠECH LIDÍ!!!! POZOR !!!TITO NEGATIVNÍ MIMOZEMŠŤANÉ VÁS KAŽDÝ DEN SLEDUJÍ a RAFINOVANĚ OVLÁDAJÍ!http://files.vesmirna-energie5.webnode.cz/200001599-74f7576ea6/101.Je%C5%A1t%C4%9B%C5%99i%20z%20pekel%20v%C3%A1s%20neust%C3%A1le%20sleduj%C3%AD.jpg JSOU MOCNÍ VE SVÉ ZÁKEŘNOSTI, NENÁVISTI A TOUZE OVLÁDNOUT VEŠKERÉ LIDSTVO A DOBÝT STVOŘITELE PRVOTNÍHO! http://files.vesmirna-energie5.webnode.cz/200001600-286aa2a5c9/%C5%AFnos%20mimozem%C5%A1%C5%A5any%20zl%C3%BDmi%202.jpg

 9. Maroš napsal:

  Tak na túto vetu som čakal dlho!:
  “ Pomocí fotonů vyslaných do Vašich těl je možné komunikovat s DNA a to v obou směrech. Fotony se promění v elektromagnetický signál a řídí pak Vaše tělo. Tělo je přijímá, jako kdyby umělé fotony byly Vaše vlastní.“

  „CUKOR JE BIELY JED!“ – táto podvodná potravinová doktrína je v pozadí:
  1/ Cielenej otravy populácie náhradou cukru za ASPARTAN!!! – v light kolách a iných nápojoch, cukrovinkách, pečive, oblátkach, čokoládach, mäsových výrobkoch atď. – vrátane chlastu!
  2/ Fotón je korpuskula, a ako taká – nie je fotón ako fotón!
  3/ Cukor – veľmi zjednodušene – vzniká v rastlinnom tele v procese fotosyntézy pri syntéze – fotónov-svetla s konkrétnou nanodĺžkou, H2O a CO2, pričom sa vylúči kyslík – O2
  Bližšie toto video, zapnúť titulky:
  Photosynthesis
  https://www.youtube.com/watch?v=-rsYk4eCKnA
  4/ Človek pri trávení cukrov cukor v konečnej fáze rozloží opäť na vodu a CO2, pričom nezíska len tzv. termickú energiu, ale najmä – tie isté fotóny, ktoré rastlina použila na väzbu vody a CO2, aby tento cukor vytvorila!
  A tieto fotóny sa ďalej zapájajú v tele do tzv. vnútorného FOTÓNOVÉHO metabolizmu. RÍRODNÝ CUKOR JE TEDA – ČISTÁ!!! ENERGIA SVETLA – SLNKA!
  A tú stále potrebujeme! Bez cukrov sa vám zvráti metabolizmus – pokiaľ organizmus spotrebuje zásoby tzv. živočíšneho cukru/škrobu/ uložené v pečeni – končí. Pretože jedna vec je termická energia z tukov a prípadného aj škodlivého katabolického rozkladu bielkovín – svaloviny – atrofie /trofia-výživa/, a druhá vec je práve ten fotón – veď prečo potrebujete v krvi minimálne tých 5g cukru na liter? Aby vám fungoval mozog! A ten potrebuje práve tak fotóny, ako aj pečeň potrebuje fotóny – pretože v nej prebiehajú najzložitejšie chemické procesy v organizme!
  „BEZ CUKRU“ – môžete byť len dovtedy, pokiaľ máte prísun tzv. zložitých cukrov – polysacharidov = škroby rastlinného pôvodu, alebo škroby živočíšneho pôvodu – pečeň veľrýb a tuleňov. A zároveň – trávenie každej zložitej požívatiny znamená energetický výdaj organizmu a iontov elektrolytu /žalúdočných štiav/ – veď preto na rýchly prísun takejto potravy zomierajú ľudia po dlhom hladovaní – stroskotanci, väzni, stratené osoby.
  Dáš si mäso a tuk – zabije ťa to! Trocha cukru, kúsok chleba a voda nie!

  „Rus prežije zimu s čajom a s kockou cukru medzi zubami!“ – TOTO PLATÍ!

  ŽÍT ZE SVĚTLA STRHUJÍCÍ DOKUMENT O ŽIVOTĚ BEZ JÍDLA – nemecký dokument, asi najlepší na túto tému, poznámka o fotónoch z cukru je vo video čase – 1:13:15 – t. j., že bez energie cukru a fotónov nie sme schopní efektívne využívať stavebnú hmotu buniek na stavbu buniek!
  Takže – treba vedieť a nie automaticky preberať mainstreamové ezoterické dogmy! TO BEZ CUKRU JE JED! – ja ho zožeriem toľko, koľko ho mám kedy doma!

 10. CZK napsal:

  Tento článek skoro bere chuť do života. Jako že je stejně všechno zbytečné, jsem je třtina ve větru se klátící, jsem jen biorobot na dálkové ovládání. Ale vždy se na nějakou zbraň našla protizbraň. A my máme tu nejsilnější zbraň ve své hlavě a srdci. Jenom nám to je málo připomínáno. 75 až 80% hmotnosti našeho těla je voda. A ta se dá programovat obrazem, písmem, hudbou, slovem a hlavně MYŠLENKOU. To si můžeme přečíst v českém vydání v knize od Masaru Emoto. Je to stále ta samá kvantová fyzika. Když si vyladím radio na jednu stanici, kterou chci poslouchat, tak nebudu slyšet ty ostatní. A opačně – když budu čekat, až mě někdo přepne na autodestrukci, tak jsem si „vyladil to svoje rádio“ na to, že se toho časem i dočkám. Znovu opakuji – zaměřme se na to, co chceme prožít a ne na to, co nechceme.
  Proces samovolného shoření těla je taky reálná věc, ale přesto neshoří každý 🙂

 11. HANES napsal:

  https://www.youtube.com/watch?v=oC-GflRB0y4

  DAVID GUETTA DELA POSLEDNI DOBOU NADCASOVE VIDEOKLIPY. ASI NECO VI.

 12. Lada napsal:

  Ja slysel a videl par dokumentu a rikali tam ze pomaha magnet na naramku,ktery jako ze zabrani v komunikaci nanocastic.Je to pravda?

 13. Luci napsal:

  „Ovládáním člověka zmizí veškeré Vaše intuice, myšlení a spiritualita“
  – a jak to že tedy nezmizela? 😀 To nesedí..
  Mimochodem brahma zmizet a přestat existovat nemůže, i kdyby se svět třeba postavil na hlavu 😀

 14. Roman napsal:

  proč lidé,kteří nejí ,nepijí se obklopují hmotnými statky?KDYŽ DOKÁŽÍ,žít ,jen tak není přece,jejich potřebou na cokoli vynaložit ,jakoukoli činnost,pracovní.Studie jsou zavádějící,protože tvrdí ,že k tomu potřebují samotu ,né uzavřená oddělení ,kde je možno jejich tvrzení vyvrátit,pak se hroutí ,že jim není umožněno meditovat o samotě,A indie ,je jednou z nejlidnatějších zemí na světě,a taky s největší úmrtností,jak je tedy možné ,že tito věřící,nejsou schopni,žít ze vzduchu?chápu,mohou existovat nevysvětlitelné úkazy,ale náš život ,je velice omezený ,na to abychom pochopili jeho podstatu,už jen to ,že mnoho staletí jsme žili,jako zvěř.,nehledě na to ,jak je naše planeta údajně stará,není to tak dávno co jsme svítili loučemi ,a najednou disponujeme nanotechnologií,v mikroskopických měřítkách?takže co včera bylo,vědeckým zázrakem,dnes je již hlubokou minulostí a naše myšlení se stává ovladatelným ve smyslu ,nepostradatelných nutností k našemu přežití,ale vyjímka potvrzuje pravidlo,že né všichni se stanou nástroji moci,proto byli eliminováni,jako čarodějové ,antikristi a to po celém světě a v mnoha podobách.a to at je to v jakékoli době,lidé s vlastním názorem jsou většinou umlčeni.za života však většinou tito lidé trpěli,a stávali se psanci.proto i já jen vyslovil svůj názor který,nikomu ani ničemu nepomůže,a pokud ano budu již stařec nad hrobem ,kterému to už bude jedno ,jako mnoha předchůdcům,a názory mnoha milionu lidí budou zaznamenány,v databankách ,ale nikdo nebude vědět co tím kdo chtěl ,v té dané době říct.TAKŽE DOMĚNKY A HYPOTÉZY ZE ŽIVOTA ,JAKÉHOKO-LI DRUHU OBÝVAJÍC TUTO PLANETU NEZMIZÍ.Bubou tu jen další badatelé zkoumat ,jen to co tu po nás zůstane,jako odkaz,který budou luštit ,jako my za života ,který je nám určem,délkou bytí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *