Průmyslové řízení počasí – L. A. Pochmeľnych. Další důkazy o chemtrailech a práškování oblohy

…..další důkazy ze série chemtrailování od odborníků, kteří mají lidem co říci. Popírači chemtrailů by se konečně měli chytnout za nos a přiznat zvěrstva, která se páchají na lidstvu….

06:54

Lev Alexandrovič Pochmeľnych, nar. 1935, Moskva. Absolvent fyzikální fakulty Moskevské státní univerzity M. V. Lomonosova (1964), kandidát matematicko-fyzikálních věd (1974). Má za sebou okolo 50 vědeckých publikací, patentů a certifikátů. Autor technologie meteorologické ochrany Moskvy před nadbytkem srážek metodou leteckého práškování oblačnosti ledotvornými reagenty (1982 – 1990). Autor technologie korekce počasí metodou ionizace atmosféry (1989). Jako vědecký pracovník řídil projekty navyšování srážek v Mexiku (1996 – 2008), na Kubě (2005 – 2008) a v Izraeli (2011 – 2013). Autor monografie: Fundamentální chyby ve fyzice a reálná elektrodynamika (2012). (V anglickém překladu: Fundamental errors in physics, electric universe and weather correction by air ionization (2014).

 

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 12

 1. Maroš napsal:

  Tu sú najdôležitejšie 2 fakty:
  1/ Že s jedným kilowatom je možné ovplyvniť počasie v 100-km okruhu!
  Porovnajte s HAARP, ktorého výkon je 3-milión krát vyšší!
  2/ Že za ohrievaním planéty nie je CO2 – čo je dôvod na zdaňovanie obyvateľstva, ale – emisie elektrónov z elektrických rozvodných sietí!
  V kombinácii s HAARP tak máme „vinníkov“ – nenažraté elektrárenské spoločnosti, ktoré ničia planétu a sto rokov odrbávajú ľudí o peniaze za elektrinu, ktorú by ľudia mohli mať zadarmo – čím nemyslím konkrétne technické zariadenia. A koľko medi je vo vojenských nábojniciach, a koľko pozlátených kontaktov a večných a bezpečných elektrických spotrebičov by sme mohli mať, že? Ale – treba vyrábať chladničky akurát na tri roky. Dodnes ľutujem, že som sa zbavil tej svojej „trezorovej“ amoniakovej chladničky – nehlučná, spoľahlivá, s minimálnym odberom prúdu. Hádam takú ešte a včas objavím niekde v zbernom dvore. To boli ozaj celoživotné investície – dnes si na dôchodok už nemôžete nakúpiť takéto veci s tým, že vás prežijú. Detto mladé rodiny – načo sú im mladomanželské pôžičky – na ten šit?

 2. Maroš napsal:

  Tak – a harpíka nám trubka vymazala!
  HAARP – zařízení na výrobu katastrof a kontrolu mysli
  https://www.youtube.com/watch?v=o43kQI8EoEA
  Tu je to
  HAARP Veľké záhady dokument

 3. jirik napsal:

  LTE antény ruší televizní příjem. Podle ČTÚ je to přibližně každá čtvrtá
  Výroční zpráva ČTÚ (http://www.ctu.cz/vyrocni-zpravy-rok-2016) přináší plno informací a dat. Loni regulátor řešil třeba víc než pět tisíc (5631) stížností na to, že mobilní operátoři ruší televizní vysílání svým LTE. Jako oprávněné označil úřad víc než polovinu – 3405 stížností.

  Podle úřadu tak dochází k rušení televizního vysílání u každé čtvrté základové stanice. Těch operátoři provozují 1719 ve zkušebním a 11 132 v ostrém provozu v pásmu 800 MHz. To sousedí přímo s televizním vysíláním. „Na 100 provozovaných stanic LTE připadá 26,5 případů rušení příjmu zemské digitální televize,“ tvrdí zpráva ČTÚ.
  https://www.lupa.cz/aktuality/lte-anteny-rusi-televizni-prijem-podle-ctu-je-to-priblizne-kazda-ctvrta/

 4. jirik napsal:

  13letý Max dělá, co může ve snaze udělat ze světa lepší místo k životu. Když si tak pracuje ve staré kotelně svých rodičů, tak maká na vynálezech, co pomohou vytvořit elektřinu a energii pro budoucnost. Dosáhl už menších úspěchů a dostalo se mu spousty podpory od jeho rodiny a druhého bratra – dvojčete.

  Budoucnost potřebuje spoustu lidí jako Max, jak mladých tak starých. Velmi nás oslovilo, že místní americké noviny referovaly o tom, co to ve svém sklepě dělá. Doufejme, že jim brzy na dveře nezaklepe někdo z vlády a vše zabaví pod rouškou národní bezpečnosti.
  http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10318-chlapec-tesla-volna-energie-pro-vsechny
  ——
  Každý rok je v USA a Británii utajeno tisíce vynálezů (software, přístroje, zdroje energie, apod.) a to skrze legislativu o utajování patentů, které by mohly ohrozit národní bezpečnost resp. ekonomiku státu. Myslím, že tato legislativa vrhá nový pohled na potenciální skryté možnosti, které by mohly například změnit pohled na energetiku a cenu energií.

  V USA existuje tato utajovací legislativa v zákonu s názvem „Invention Secrecy Act“. Ten vznikl ve svých prvních podobách během 1.světové války a přetrvává dodnes. Některé z patentů byly utajeny již v roce 1920 a dodnes jejich utajení trvá (prý z důvodu možného ohrožení ekonomiky státu či národní bezpečnosti). Jaké vynálezy z roku 1920 mohou i dnes v roce 2012 způsobit nějaký rozruch?
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/372-vedeli-jste-ze-je-kazdy-rok-utajeno-priblizne-5000-vynalezu

 5. jirik napsal:

  Po dvou letech ve vesmíru se vrátil na Zemi z utajené mise americký raketoplán X-37B

  Raketoplán X-37B amerického letectva USAF v neděli přistál v Kennedyho vesmírném středisku NASA na Mysu Canaveral. Letoun dokončil už čtvrtou utajenou misi, která trvala téměř dva roky, informovala agentura Reuters s odvoláním na americké letectvo.
  https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/437143-po-dvou-letech-ve-vesmiru-se-vratil-na-zemi-z-utajene-mise-americky-raketoplan-x-37b.html

 6. jirik napsal:

  Páčia sa vám ligotavé červené jabĺčka v obchodoch? Je komfortom mať všetko ovocie a zeleninu dostupnú po celý rok? Zamysleli ste sa ale, ako je možné mať všetko ovocie dostupné na predajniach v perfektnom jedlom stave? Všetko má predsa svoju daň.
  http://www.hlavnespravy.sk/jablka-maju-aj-18-mesiacov-chemoveda-beznych-praktik/995130

 7. jirik napsal:

  Podívejte se, jak Aralské jezero mizí před očima. NASA ukázala vliv člověka na proměnu Země
  http://vool.cz/1iqem

 8. jirik napsal:

  HAARP

  něco z osudu:
  Haarp? Přesmyčka pro Prahu… systém skutečně vymysleli v Praze

  Vycházet můžeme přímo z názvu – HAARP je evidentní přesmyčka. Snadno jej dešifrujeme jako PRAHA. Je však třeba doložit, že v Praze probíhal základní výzkum, který by byl východiskem pro americký program. Prostě nějaký utajený výzkumný projekt, jehož výsledky by stačily při nejmenším na Nobelovu cenu. Tento projekt by ale musel probíhat ještě v minulém režimu. Daly se vůbec tehdy sehnat prostředky na takový projekt? Vždyť se nám dnes tvrdí, že vše bylo podřízeno jediné filozofii, diktované shora.

  HAARP – High-frequency Active Auroral Research Program je údajně vysokofrekvenční aktivní polární výzkumný program. Oficiálně se zabývá výzkumem ionosféry. Skutečnost je však úplně jiná – a stopy vedou do Prahy.

  Američanům se podařila dokonalá kouřová clona. Lidé se jen dohadují, o co vlastně jde. O speciální radar? O komunikaci s ponorkami? O gigantickou rušičku? O odposlech na velkou vzdálenost? O pokus s přenosem energie na dálku? O protiraketový štít? O zařízení k likvidaci elektroniky nepřítele? O ovlivňování počasí? O ovlivnění magnetosféry? O posouvání zemských desek?

  Více zde: http://orgonity-ocet.webnode.cz/haarp/

 9. jirik napsal:

  TROCHA ČESKÉ EKOLOGIE
  Požár u D1 se nedaří uhasit, nakladač odváží hořící pneumatiky do jámy
  Několik hasičských jednotek stále likviduje požár u Ostředku na Benešovsku, kde od středečního odpoledne hoří pneumatiky v hale u dálnice D1. Dál platí vyhlášený třetí stupeň požárního poplachu, zasahující hasiči se již několikrát vyměnili. Škoda je odhadována na několik desítek miliónů korun.
  https://www.novinky.cz/krimi/437472-pozar-u-d1-se-nedari-uhasit-nakladac-odvazi-horici-pneumatiky-do-jamy.html

 10. jirik napsal:

  O několik dní později viděla armáda Thutmose při pochodu pouští, znovu podivné disky, nyní jich však bylo mnoho. Jak faraón předpovídal, znamenaly vítězství. Přeletěly několikrát nad vojskem, zářící jako zlato ve slunečních paprscích a pak nebeské vozy zmizely v oblacích. O několik minut později, začaly s oblohy padat dlouhá průsvitná vlákna, podobná vlasům. Vojáci se je snažili chytat rukama, ale ‚vlasy‘ se rychle rozplývaly v dlaních a vypařovaly se beze stopy. Thutmose nařídil svému kronikáři zaznamenat vše, co viděl, na svitky papyru…

  Zápis o těchto podivných událostech je uložen ve sbírce ředitele oddělení Egypta ve Vatikánském muzeu:

  „Ve dvacátém druhém roce, třetí měsíc zimy, v 6 hodin ráno písaři Domu života viděli na obloze pohybující se ohnivý kruh. Jeho rozměry byly loket na délku a loket na šířku. Poklonili se a oznámili to faraónovi, který přemýšlel nad touto událostí. Po několika dnech bylo těchto objektů na obloze mnoho a svítily jasněji, než Slunce. Faraón se na ně díval společně se svým vojskem. K večeru ohnivé kruhy vystoupaly výše a odletěly na jih… Z nebe padala jakási těkavá látka …Nebylo to nic pozemského… Faraón nechal zapálit bohům kadidlo a přikázal zaznamenat příběh do análů Domu života.“

  Možná, že toto je první zmínka o tomto zvláštním fenoménu, který se později stal známý, jako „andělské vlasy.“ Neobvyklou vláknitou substanci, padající z nebe po přeletu létajících vozů, světelných disků, viman a později UFO, opakovaně viděli lidé z různých zemí, kontinentů a doby. V současnosti jsme si „andělských vlasů“ začali všímat kvůli chemtrails, ale o tom až později.
  http://www.suenee.cz/andelske-vlasy/

 11. jirik napsal:

  Denně se vyrobí zhruba milion jednorázově využívaných PET lahví na nápoje různého druhu, prázdné nádoby pak zamořují životní prostředí. S příspěvkem k možným řešením přišel výzkumný tým z Fakulty architektury ČVUT, který vymyslel PET cihlu. Ta by se do budoucna mohla zařadit mezi běžné stavební materiály, jako jsou dřevo či kámen. Ačkoliv se tyto netradiční plastové cihly osvědčily při výrobě stoliček nebo čelní stěny barů, Kateřina Nováková v rozhovoru pro Aktuálně.cz uvádí, že zůstává s jejich použitím na výstavbu domů zatím skeptická.
  http://vool.cz/KGeX7

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *