Putin v Rusku zakázal další způsob, jak trávit lidi

Vladimír Putin v Rusku zakázal fluorid. Konstatoval, že tento „toxický jed“, který byl za sovětských dob podáván válečným zajatcům“ by neměl být „za žádných okolností, nyní nebo v budoucnu, zvažován pro použití na lid Ruské Federace.“

 

 

Přidávání fluoridu do zásob vody pro veřejnost bylo v roce 1990 přerušeno, ale nátlak místních organizací, skrytě financovaných nadací Open Society Foundation George Sorose, začaly burcovat k jeho znovuzavedení.

V oficiálním návrhu podáném Kremlu stojí, že „fluorid je jeden z nejbezpečnějších, nejvýhodnějších a cenově dostupných opatření v oblasti péče o zdraví veřejnosti, která jsou člověku známa, a že ve Spojených státech amerických činí pro lidské zdraví zázraky.“

Ale Putin tuto kampaň ignoroval s tím, že „fluorid nemá mimo koncentrační tábor nebo gulag co dělat.“

Když byl vrchním poradcem tázán, co myslel tím „mimo koncentrační tábor nebo gulag“ (neobvyklá fráze v ruštině), Putin si těžce povzdechl a předtím, než podal vysvětlení, přítomné ujistil, že ohledně toho, jak je svět řízen, není všechno tak, jak se zdá.

Během druhé světové války nacistické Německo i komunistické Rusko přidávalo do pitné vody pro vězně fluorid sodný, aby byli hloupí a poslušní. Putin je zanícený student historie a věří, že přidávání fluoridu do zásob vody je plánem Nového světového řádu na zničení zdraví a duševních schopností lidí.

Kampaň na znovuzavedení fluoridace pitné vody ruského prezidenta rozzuřila. Dal jasně na srozuměnou, že petici by mohly podepsat miliony lidí a on by si stejně stál za svým.

 Zpráva Kremlinu z roku 2015 uvádí, že prezident Putin věří, že další fáze lidského vývoje v současné době představuje „vážné riziko“ a že západní a globailistické síly „tento proces úmyslně zpomalují pro svůj osobní zisk.“

Zpráva pokračuje:

„My máme jako druh možnost zvolit si cestu rozvoje našich těl a mozků po vzestupné trajektorii zdraví, nebo můžeme následovat příklad západu z posledních desetiletí a záměrně trávit naši populaci geneticky modifikovanými potravinami, farmaceutiky, očkováním a fast foodem, který by měl být považován za nebezpečnou návykovou drogu.“

 

 

„Musíme proti tomu bojovat. Fyzicky a intelektuálně postižená populace není v našem zájmu.“

Putin prohlásil, že vzduch, půda a voda musí být udržovány čisté. Geneticky modifikované potraviny byly v Rusku zakázány v roce 2015. Rozrostlo se ekologické zemědělství a lidé, kteří slíbí, že budou ekologicky farmařit, dostávají půdu zdarma.

Není pochyb o tom, že dokud to bude mít pod dohledem Putin, ruský lid nebude nikdy tráven fluoridem.

 

přeložila: raja

zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

16 komentářů

 1. Mikessska napsal:

  Tak tady není již co řešit. Asi se odstěhuji do Ruska 😀
  Teď vážně – fakt o tom silně přemýšlím. Za poslední 2 roky hodně často.
  Líbí se mi, že Putin není loutka. Líbí se mi, že má takové názory a rád by, aby obyvatelstvo bylo zdravé.
  To jsou priority, které dnes se jinde nevidí.

  • jirik napsal:

   Záleží kdo převezme funkci prezidenta po putinovi až definitivně skončí v prezidentském úřadu – adekvátní náhrada za putina zatím v nedohlednu….
   Jinak taky velmi silně zvažuji odchod do nějaké lepší destinace…….

   • Melichar napsal:

    Já zůstanu tady, moje Duše (či Duch) si pro inkarnaci v této době vybrala českou kotlinu. Možná i přes všechny problémy v nadcházejících letech tady bude nejbezpečněji. Moji předci z velké části kdysi dávno odešli do USA za lepším životem, většina si tam nikdy nezvykla a jeden z nich si nechal poslat na svůj budoucí hrob balíček hlíny z naší zahrady.

   • Jan Omasta napsal:

    Něco na tom bude. V Rusku se povolují léky prodlužující život, zatímco v USA jsou ve skupinách zájemců o stálé mládí nastrčení rozvratníci, kteří jim vědomosti servírují upravené tak, aby neomládli. Už 50 let se používají potraviny urychlující stárnutí, které zkracují život o 10-20%. Za tu dobu je to tak zaběhané, že je doporučují i lékaři a pranýřují a zastrašují každého, kdo by se chtěl vrátit k potravinám prodlužujícím život. Výslekem je, že se zkracuje plodné období i plodnost. Smůla je, že se to nedaří zavádět v rozvojovém světě stejně dobře jako v západní civilizaci.

    http://stalemladi.cz/ktere-potraviny-zpomaluji-starnuti-ktere-zkracuji-zivot-pozor-naopak-starnete-rychleji/

    Kdyby se to provalilo, nastala by katastrofa. Přibývalo by důchodců. Důchodový i zdravotní systém by se zhroutil.

  • Mahamha napsal:

   mám to podobně, pokud budu „muset“ odejít, pak asi tam..což by mě nikdy předtím nenapadlo, ale tohohle chlápka miluju čím dál víc .. a ještě Pjakina 🙂

 2. julio napsal:

  Nech ešte zmenia frekvenciu na 432 Hz a Rusko bude dokonalá krajina pre normálny život.

 3. Michaela K. napsal:

  Putin je prostě dobrej, já ho zbožňuji! 🙂 a to jsem mladá generace.

 4. Klatu napsal:

  Ano přesně tak fluorid je toxický jed jak ve vodě tak v zubních pastách.Je to stará známá věc,kterou nás tito psychicky ne-mocní tohoto světa a jejich satanští přisluhovači tráví již pěkně dlouho.Ale ono toho je daleko,daleko více čím nás tráví vždyť ono je všechno již zamořené a toxické.Odešel jsem kompletně z tohoto pseudo satanského systémů a snažím se a hledám další vědomé probuzené lidské bytosti k vytvoření většího projektu soběstačnosti po všech stránkách,ale lidé pořád chrápou a né a né se vzbudit.Toto je doba změn a strach je největší nepřítel lidstva a silnou zbraní těchto ne-mocných dementních vypatlaných pseudo monster,kteří řídí naše životy.Je třeba se zvednout a nakopat těmto zrůdám již konečně prdel!!!! O tom je tato doba probuzení na kterou se čeká již velice,velice dlouho.Tak co s tím???? Kreativec.

  • eva napsal:

   Stačí užívat fluor rok a je vymalováno. Nejde to prý napravit. Co tedy pak s tím dál..
   Zubní pasty s, voda s..,dokonce co jsem viděla v obchoďáku sůl s fluorem ve slevě..nechutné!

 5. Maroš napsal:

  Ten „Putin“ na upútavaciom obrázku nie je Putin! Pozor na tieto zámeny!

 6. Jana napsal:

  Vie preco….pocuva svojich mudrych radcov z ludu….a kona…..

  • eva napsal:

   Připadá mi to, že dává návod jak z toho ven. Zakázal neziskovky, zrušil pár cizích bank, odtajňuje „horké“ dokumenty, pronajímá zdarma půdu, nyní ten fluor, což je dle mne machr..

 7. Milan napsal:

  😀 Tak šup šup tady už vám ten fluor mozek asi dost zatemnil… Tam se vám jistě rychle rozbřeskne….

 8. thehany napsal:

  Zdravím,mohu poprosit o info. k ,,projektu“??
  Děkuji H.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..