Retardovaná společnost vytváří retardované děti a přesně tak je vychovává…..

…..do vesmíru volající zločin na našich dětech je NEJVĚTŠÍM HNUSEM, který jsme zažili….

12:54

Dovolím se Vás zeptat. Myslíte si, že tato společnost má právo na přežití? Co jsme vlastně za posledních 100 let dosáhli a kam jsme se dostali?

Dívky mají penisy, kluci mají vagíny. Evropou obchází tmářská pavěda (+ foto)

Ve Španělsku začala osvětová kampaň s použitím plakátů, na nichž jsou vyobrazeny nahé děti: Některé děti na plakátech přitom mají genitálie opačného pohlaví. Vše doprovází nápis: „Jsou dívky s penisy a chlapci s vagínami.“

Kampaň vede skupina prosazující tzv. transgenderové zájmy s názvem Chrysallis Euskal Herria, která na ni podle svých slov dostala peníze od neznámého byznysmena z New Yorku.

Mluvčí skupiny Beatriz Severová uvedla, že jejich cílem je „zvýšit společenské povědomí o transgenderových dětech a to, aby tyto děti cítily, že jsou reprezentovány“.

„Ve společnosti je očividná mezera, pokud jde o normální přístup k otázce transgenderových dětí,“ prohlásila pro deník El País.

Jsou dívky s penisy a chlapci s vagínami

Zdroj: breitbart.com, elpais.com,

Zdroj:(1)

Mohlo by se vám líbit...

komentáře 2

  1. tauri napsal:

    Trochu mi to připomíná slova architekta Matrixu..
    „I když Matrix ovlivnil Tvé vědomí, zůstal jsi nadále člověkem..“Takže je to o tom, nedávát energii něčemu, co nemá smysl a žít po svém i když je po světě plno „retardů“ tedy neuvědomělých lidí..A tím problémem je volba, buďto s nimi budeme hrát dál tu jejich retardovanou hru, nebo zůstanem silnou duší, která žije po svém a ví, co dělá. A co bude dál nevím, hlavní je, že žiju jak nejlíp umím a v dalším životě už třebas tohle nebudu muset řešit.Takže i když myslíme, že není na výběr, vždycky máme právo svobodné volby, jen je většinou pod nátlakem, který nedáme..takže to chce mit silnou vůli a nepodporovovat slabochy a lidi, co berou vše násilím a nátlakem. Jen jsem zvědav, až to dospěje do stavu oddělování plevele od zrn..co bude pak a kam to lidi potáhne a pak to tam řachne.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *