Mohlo by se vám líbit...

komentářů 10

 1. tauri napsal:

  Tak a teď se nedivte, proč nám armády tají mimozemskou technologii a žijeme ještě středověkem..Dokážete si představit, jak by to vypadalo, kdyby lidi dostali do ruk lítací talíře, plasmové zbraně a volnou energii..? Dnes většina žen je hloupých, jelikož se umí jen dobře zaopatřit děckem, kouří jak fabrika a co umí, je jen roztáhnout nohy a chlap, ať se stará..Nadáváme na černé, ale běloši kdyby měli příležitost, tak by jednali stejně..protože většina lidí je jednoduchá a nechá za sebe přemýšlet druhé, jelikož oni jsou líní něco dělat a jen si užívat a chodit do práce. Vidím to s touhle civilizací bledě…ještě někdo chce jít raděj do lesů? :))

 2. tauri napsal:

  Otázka pro tm.
  Tomáši, příjde Vám, že češi jdou energeticky níž a níž? Pocitově ne že by kolem byla tráva zelenější, ale češi zneužívají jen lepší karmy česka, ale nic pro to nedělají, aby se měli líp..jen pomlouvají a hází zášť na druhé..jako skutečně se mi tu už nežije dobře. Hodně to tu slábne. Když se bavím s kamarády o zahraničí, tak tam jsou lidé daleko víc usměvaví a v pohodě..
  Ale musím říct, že pocitově se vše kolem roku 2000 zlomilo a vše začíná být takové umělé a jde to ke dnu..
  Hezké den 🙂

  • tomáš marný napsal:

   Milá tauri,
   máš naprostou pravdu. Nejen češi, ale také v mém okolí to dost pociťuji. Lidé se snaží ke konci časů lidstva zneužít už cokoliv za nějakou nesmyslnou hmotu. S tou umělinou naprostá pravda a rok 2000 byl skutečně rokem zlomu, energie, která se asi nedá vrátit zpět.
   A s tím zahraničím naprostá pravda.
   Češi si totiž oblíbili své nové kamarády více, než kdekoliv jinde, a to jsou mobily. Zkáza lidstva. Já mobil nepoužívám…..
   tm

   • jirik napsal:

    Doplnil bych, že se jedná převážně o chytré mobily; potkávat tolik zhypnotizovaných „ksichtíků“ koukajících se do displeje mobilu…. nebo špunty od sluchátek v uších…

    Tak si říkám kam se přestěhovat na „důchod“ –
    kontinent Amerika – Yellownstone čekající na výbuch
    Evropa – migrace, lokální konflikty
    Rusko – vysoká pravděpodobnost občanské války
    Austrálie – přísná migrační politika

    • tauri napsal:

     Toť otázka..sám přemýšlím, kam vyrazit. Neříkám, že by to bylo trvalé, ale na několik let a pak by se uvidělo.
     Jenže kam..zaplatit si letadlo a nechat se shodit na nějaký ostrov 🙂
     Protože bude skutečně dost obtížné být mezi takovými „lidmi“-(roboty).
     Už dneska je člověk divnej, když je normální a v práci to má velmi obtížné. Čili slovo typu být IN je vlastně součást otrockého systému „MATRIX“ a OUT je někdo, kdo žije mimo systém a je looser a opovrhován..tak to vidím tedy já 🙂
     A život není jen o tom řešit kraviny druhých, jen abych nějak přežil mezi nemocnými.
     Ono to funguje tak, že většina se bude muset podřídit těm nemocným, aby v tom nebyli sami..jenže to není žádné řešení si ufiknout nohu, nebo mozek jen aby se necítili sami a každý měl stejný problém. Hold systém odnaučil lidi přemýšlet, ale být na něm závislí..takže by to chtělo udělat nějaký spolek lidí, kteří to vidí stejně jako my a nějak se shluknout a alespoň tam se podporovat a dělat co je „správné“, myšleno konstruktivní věci, které prospějou všem a následky budou jen dobré. Jenže kdo je dneska takový, když většina lidí žije extrémy..buď to jsou nevědomá děcka, nebo sluníčka a když je někdo jiný, tak to dává každému najevo, jak žije přírodou, až je to protivné. Copak dneska nikdo nezná zlatou střední cestu? Jasný, nejdřív se rozvrávorat, aby člověk pochopil obě cesty, ale pak se dát tím středem a nežít extrémy.
     Jednu vidinu vidím v mladých v tom, že možná zhroutí tenhle systém sami..(všeho se štítí) a jelikož většina této populace dost makala, tak mladí to zhatí a nebudou makat třebas vůbec :)) Zkrátka se na to vy*erou 😀

     • Soto napsal:

      Roku 2005 byli Češi největšími workoholiky na světě, i Japonci za námi. Dělal jsem v Reichu na různých místech i v ČR a věřil bych tomu. Jsme holt národem vohnoutů, proč nevím. Myslím , že si to lidi uvědomují, nejčastější plat 13 tis a nájem 10 000. Musí být flexibilní, takže cestují za prací fakt hodně , ale to vytváří vztahy na dálku.
      Bez mobila dělat to co dělám snad ani nejde.
      Pjakin asi vysvětluje všechno větou, že tahle Evropa byla vytvořena na zíčení, vlastně běží po záručce. ČR je navíc kolonie. Když dostal otázku od Čecha , tak si málem odpliv, no protože týden předtím mu jiný Čech řekl, že je arogantní, skoro vůbec na to nereagoval, jen odpověděl dál na otázku , že když si tu volíme debily, tak budeme klidně vybombardování a musíme s tím počítat a žít.
      Za tuhle republiku nejde dávat ruku do ohně. Nejvíc energie vezme pouhé uživení se. Takže každý sám za sebe.
      Mimochodem Pjakin, má delší pauzu , musel by mluvit o letadlu.

      • tomáš marný napsal:

       Milý soto,
       s tím Pjakinem je to nyní skutečně zajímavé. Asi nevědí co mají říci, protože nechce lidem lhát.
       Bude pravděpodobně těžké v tomto případě něco vysvětlovat…..
       tm

 3. Vojtech Sperka napsal:

  Z předložených ukázek nehod v ruských městech byly hlavními příčinami nehod:
  1) nedání přednosti v jízdě (kdo tam bude první)
  2) riskantní předjíždění (vše se stihne)
  3) nepřiměřená rychlost (spěchám)
  4) jízda na červenou (barvy na semaforu jsou pouze pro ozdobu)
  5) alkohol za volantem (řidič má být veselý)

  • jirik napsal:

   K tomu se dá přidat –
   kouření cigaret za jízdy
   používání mobilu za jízdy
   ladění autoradia
   výměna kazety nebo disku v přehrávači
   nebo
   Agresivní řidič na dálnici D1 vybrzdil ford a pak do něj ještě nacouval
   Odebrání řidičáku až na rok hrozí sedmačtyřicetiletému Brňanovi za to, že začátkem prosince v noci na dálnici D1 u Vyškova nejprve přinutil řidiče jiného vozu zastavit v levém, rychlém jízdním pruhu, pak do jeho vozidla svým oplem nacouval a nakonec z místa ujel. Své jednání zatím nebyl schopen vysvětlit, řekl Právu mluvčí jihomoravské policie Pavel Šváb.
   http://vool.cz/LfznI

 4. smrdutá mrtvola Václava Havla napsal:

  soto: nepamatuješ si jaký to byl díl? U toho se rád uchychtnu. Na počest voličů ANO, ČSSD a dalších podobných vypatlanců.

  Která spřátelená slovanská země je mimo totalitní EU, je 400 km od hranic, a můžeš tam jet jen s občanku (90 dnů)? ….. Srbsko.
  Kdo chce mít větší jistotu, tak do Číny:)
  ———
  Nekonečná zásoba videí z postsovětskýho prostoru, kde jsou palubní kamery povinný. 🙂 Demence je jinak všude.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *