Robinson nahrál mainstreamové „presstitutky,“ jak zvráceným způsobem klamou a manipulují (VIDEO)

Angličan Tommy Robinson nahrál mainstreamové „presstitutky,“ jak zvráceným způsobem klamou a manipulují. Video je záznam demonstrace občanů znepokojených masovou migrací a přistěhovaleckou kriminalitou z německého města Cottbus (Chotěbuz).

Tommy Robinson popisuje atmosféru a zjisťuje, že všichni, kteří se uznačují za novináře, odmítají situaci komentovat. Dokonce člen štábu veřejnoprávní TV ARD zakazuje jedné pracovnici, aby na kameru zhodnotila akci. A komentář, který poskytla pracovnice Die Welle, žádá novinářka vymazat. Uvědomuje si, že na kameru řekla více, než měla nebo směla.

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. Renata napsal:

  Takže pár slov z Německa.
  My se s manželem brali v r. 2003, protože do té doby jsem zde bez razítek nemohla nic. To jsem ostatně částečně nemohla ani potom, protože proti těm z „Ostbloku“ se chránili ještě následujících 7 let po vstupu do EU. Odrodit jsem si v r. 2004 musela dojet do ČR, ačkoli to bylo již krátce po vstupu do EU. (Teoreticky jsem sice „mohla“ rodit zde, ale bylo třeba nechat schválit žádost, pravděpodobně by mi schválili porod, ale ne nějaké „mimořádné události“ a ty při dvojčatech hrozí.)
  Nárok jsme neměli na nic, já měla hezky český rodičovský příspěvek asi 3.800 Kč měsíčně (jeden rok byl vyšší, pak to zase vrátili). Na místních úřadech mi vysvětlili, že jsem nikdy nepřispívala do německých sociálních systémů a tak pokud chci nějaký kurs, tak si ho musím zaplatit sama atd.

  Vše se začalo trochu měnit, když se začali do Německa stěhovat Romové z východní Evropy – a to jak ze zemí EU, tak z těch nečlenských. 
  Celé první pololetí r. 2015 byla naprostá většina žadatelů o azyl z Balkánu – z bývalé Jugoslávie (nečlenských zemí EU, zbytek spadá pod „volný pohyb osob“) a Albánie. Teprve v létě začalo přibývat Syřanů (ale padělky syrských pasů se již prodávaly ve velkém). Balkánci byli vůči Německu v podobném postavení, jako my do vstupu do EU – a mohla bych vyprávět, jak vypadaly některé průjezdy hranic a co by se asi stalo, kdybych jako Čech tehdy zkusila žádat o azyl. 😉

  Mohla bych vyprávět, jak bylo spíláno politikům bavorské CSU, která navrhovala řešení – zrychlené řízení pro žadatele z Balkánu, kteří NEMAJÍ na azyl nárok. Služby a podpory čerpali – díky vznikající nouzi dostupných ubytování se nájmy šplhaly do slušných výšek a mnohonásobně předčily dávky, které dostávali žadatelé.
  Ačkoli se nezměnila pravidla a zákony, změnil se přístup k nim.
  Merkelové slova z let 2002 – 2004 jsou drsnější, než to, co dnes říká AfD (ta není srovnatelná s našimi xenofobními stranami, členy je ostatně dost migrantů).

  Když pak Merkelová otevřela hranice, chtělo je Německo opět brzy zavřít – nedošlo k tomu především ze strachu z médií. 
  (A zde by velice stálo za to, soustředit pozornost tímto směrem. Nikdo nedokumentoval uprchlíky, dokud o žádné uprchlíky nešlo. Pak následovala mediální masáž – a média opět zmizela ze scény, když otevřených hranic zneužíval kdekdo.)
  A další? Následovalo období, kdy Němec i za běžný dotaz mohl být označen jako nácek. A tak se nikdo neptal. Jako „děti“ byli přijímáni i vousatí chlápci (snad 80% jich bylo narozeno 1.1. tak, aby jim „ještě bylo 17“). Péče o tyto jedince nese docela dost peněz různým zařízením a „charitám“ – až 350 eur/denně. (Průměr je 5.300 eur měsíčně – snižují jej pěstouni.)
  Silvestr 2015 prolomil první hradbu mlčení – začali se řešit „Nafri“ – Severoafričané. 

  Další průlom přišel po letních útocích 2016. V prosinci 2016 vražda studentky ve Freiburgu, kde byl vrahem „nezletilec“ v pěstounské péči – a jak se ukázalo, chlapec už málem zavraždil dívku o 3 roky dříve v Řecku, kde byl zavřen, ale předčasně propuštěn. Nedávno jeho otec uvedl, že je mu již 33 let! (Soudní proces ještě není uzavřen – a „neví se“, zda bude použito trestní právo pro nezletilé nebo ne. (!!!)
  Nyní došlo ke dvěma dalším vraždám dětí – 15 letá dívka (Afghánec, opět dospělý mezi dětmi) a 14 letý chlapec byl ubodán ve škole. A zde jde o vraha (15 let) již narozeného v Německu, ale i s kazašským občanstvím – dokonalý výsledek toho, jak se problémy přehlížejí, kam vede pozitivní diskriminace a „inkluze za každou cenu“.

  Na druhou stranu!!!
  Už na jaře 2015 jsme věděli, že IS ukořistil čisté syrské pasy. Už v r. 2014 se IS chlubil tím, že mezi migranty posílá i své lidi. 
  Na to, kolik jedinců mohlo tyto cesty využít, je zde stále klid. Věci se diskutují a v rámci možností řeší.
  Sloučení rodin je povoleno pouze prověřeným jedincům. Jak se chce Německo zbavit asi půl miliónu odmítnutých žadatelů, je všem záhadou – zjm. když aktivní neziskovky rády poradí, jak se odsunu vyhnout. Nedávno jsem viděla reportáž, asi 280.000 odmítnutých se soudí, 80% z toho z Balkánu, u soudu tlumočníci i pro ty, kteří jsou zde 8 let – a i když soud vydá odmítavé stanovisko, neděje se nic….
  Vznikla obrovská lobby ubytovatelů, právníků, tlumočníků, poradců…
  Bavorsko nemá integraci za každou cenu a tak třeba školy jsou zde bezpečné. A teď jsem v jedné diskusi zaslechla, že už je s nimi veden nějaký soud, že je to nepřípustné… 
  (Ale story s žáky, kteří neumí česky, mi líčí i moje česká kamarádka učitelka…)
  S pozdravem Renata Jauch

  • Ales napsal:

   Zatim jen doplnuji pocty, pripravuji plany a zazemi. Ony dosavadni utoky byly jen takove „uklouznuti“ par nedockavcu.
   Az dostanou povel…

 2. Maroš napsal:

  Na úvod – známa IT firma Esset je vlastníkom mainstreamového Denníka N.
  Ruské Ministerstvo zahraničných vecí označilo slovenskú IT firmu ako spolupracujúcu s CIA
  https://www.youtube.com/watch?v=HuzZ0e12znE
  https://www.cas.sk/clanok/249776/multimilionari-z-esetu-takto-kedysi-zacinali-najbohatsi-slovaci/
  https://dennikn.sk/618554/fico-vidi-za-kauzou-predrazeneho-nakupu-v-kalinakovej-nemocnici-prezidenta-kisku/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..