Rozzuřený Erdogan vyhrožuje všem evropanům po celém světě. A nejen těm

…..tak se nám nejen politici, ale lidé kolem nás, v našich kolektivech,  na fórech v diskuzích a jinde, pomalu vybarvují. Udavačů opět začíná přibývat. Skvělý svět, že ano? Radost v něm žít!!!! Kde: pravda je lež a lež je pravda…..

12:54

tm komentuje

Jak neustále opakuji: Ke konci časů lidé hodní budou ještě hodnější, lidé zlí budou ještě zlejší, a z hodných se mohou stát zlí, a ze zlých hodní. Aspoň jsme poznali kde se lidstvo nachází, v jakém bodě vývinu lidské společnosti.

Turecký p-rezident Erdogan nyní vyhrožuje všem evropanům a doslova řekl: Jestli se nebudou plnit závazky a jeho nařízení, a EU nepůjde vytýčenou cestou, nemohou si být evropané kdekoliv na světě na ulicích jisti svojí bezpečností. Opakoval opět doktrínu o nacistické otrocké společnosti, o plynových komorách v Evropě a sběrných táborech. Dokonce MADAMME MERKELOVOU, týden před jeho proslovem k evropanům, napadl a vyslal k ní slova o nacistech aaa….

Zajímavé je, že EU nazval nacistickým režimem a také ho s tímto režimem srovnává.

No prostě hrozivá slova k bílé rase a možným budoucím dějům. Řekl bych, že linii mají dobře naplánovanou a vytýčenou. Pro své páničky se správně drží směru….

 

Erdogan vyhrožuje: Žádný evropan si nebude moci být jistý bezpečností

http://www.focus.de/politik/videos/tuerkischer-praesident-wuetet-erneut-kein-europaeer-mehr-sicher-erdogan-spricht-unerhoerte-warnung-aus_id_6820521.html

Mohlo by se vám líbit...

komentáře 4

 1. Jara napsal:

  Dobrý den.Nejenom můj názor:,,Nejvyšší špičky světových vůdců i veleknězů (archontů),povětšinou žijících v utajení,mají ve skutečnosti strach ze Slovanů.Slované jsou trnem v oku pro tyto lidi. Archonti prostřednictvím peněz ovládají celý svět.A Slovanské národy jsou se svou pohostinností,štědrostí,schopností spolupracovat, všeobecným umem,zručností i schopností se bránit pro tyto velmi nepředvídatelní. Slovanská mentalita je to,čeho se velmi,velmi bojí.A co když se začne probouzet Slovanská Duše,ukolébaná jejich věčnými pohádkami,bláboly a sliby? Jejich základy na celém světě založené na sobeckosti se budou bortit,spolu s jejich nadvládou u všech národů, které se Navrátí ke svým Duchovním Kořenům, Vlastenectvím , Předkům. Pro archonty a jejich první pobočníky,jež je zastupují veřejně,by to byla katastrofa horší smrti ! Proto se tak tvrdě pustili do zničení Ruského impéria,které se opět a znovu snaží vtáhnout do války“. Všimněme si,jak neustále rostou ceny a inflace,navzdory tomu,že se ,,Urodilo stejně,vyrobilo více,atd..,kdopak nám diktuje celosvětové navýšování cen“? Bankéři. A kdo je ovládá? Ze zákulisí nejvyšší veleknězové,Archonti, bastardi podobní lidem,ovládaní živočišným rozumem a Ahrimanem.

  • Pavel napsal:

   Souhlasím s tím co zde uvádíš „Jara“, jen bych chtěl podotknout, že Slované a zejména Češi, Rusové, Bulhaři a Srbové, také Slovinci a Slováci – ti všichni mají jiné vnímání reality než západní svět. Je to dáno bohatostí jazyka (ne počtem slov) tím, že náš jazyk je obrazný a to od věků. Naše původní písma před Hlaholicí a Cyrilikou měla více znaků – bukvic – které měly obrovský význam při předávání písemných dat – pomáhala vytvořit v našich mozcích obrazy a tím zvětšovat naše schopnosti poznání světa v celé jeho šíři. Vědomí lidí u slovanských národů bylo a dosud je, výrazně jiné nežli národů např. anglosaských. To co píšeš o mentalitě Slovanů je pravda, protože my si necháme dlouho tzv. „srát na hlavu“ a když je toho moc, tak se vzepřeme a ten okamžik je naprosto nepředvídatelný a pro ty západní zm.dy i nepochopitelný. „Vždyť doteď jim nevadilo, že jim na hlavách štípeme dříví, tak jak to, že se najednou splašili a vracejí nám to?“ To jsme my, a máme na to v Čechách krásné přísloví „Všeho do času“. Jsme hodní, necháme se okrádat, mohou na nás štípat dříví a najednou „BUM“ a je všechno jinak. Krásně naši povahu popsal Neruda v Romanci o Karlu IV. “ „Však jaká země, taký lid. Vás kdyby chtěli učit všichni svatí, zda všimnou si jich Češi paličatí? Buď svatý rád, když není bit!“ Tož tak nějak je to s námi.

 2. jirik napsal:

  V úmysle urýchliť odchody asi 50 000 žiadateľov o azyl bez udeleného povolenia, chce rakúska vláda zdvojnásobiť sumu peňazí vyplácaných tým migrantom, ktorí sa dobrovoľne vrátia do svojej domovskej krajiny
  http://www.hlavnespravy.sk/rakuska-vlada-chce-zdvojnasobit-sumu-pre-migrantov-ktori-sa-dobrovolne-vratia-domov/942578

 3. jirik napsal:

  No to snad ne? Zvláštní zmocněnec OSN pro migraci vyzval EU, aby podkopávala etnickou stejnorodost evropských zemí a nahrazovala ji multikulturní diverzitou! Sionista s kariérou v Goldman Sachs a Světové obchodní organizaci chce prosadit Kalergiho plán za každou cenu!
  http://vool.cz/cw4kI

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *