Ruská TV posílá homosexuály do USA

Ruská náboženská televize Tsrgrad TV včera vyzvala gaye, aby z Ruska odešli do Spojených států. Tam prý mohou „páchat své hříchy“. Televize také vyhlásila soutěž, jíž vítěz dostane jednosměrnou letenku do USA.

„Nedávno Kalifornie navvrhla vydávat zelené karty ruským zvrhlíkům,“ naváděl gaye k odchodu moderátor pořadu. „Skutečně to chceme, odejděte tam. Tam, kde můžete páchat své hříchy,“ řekl Andrej Afanasijev. Bezprostředně se na sociálních sítích objevily kritické reakce. Současně ale jiní účastníci debat televizi vyjadřovali podporu. „Jen ať odejdou do těch svojich Spojených států, Rusko má jiné hodnoty, ortodoxní, boží,“ napsal jeden debatér. Televizní stanici, kterou údajně sleduje až čtvrtina ruských občanů, vlastní bohatý podnikatel Konstantin Malofejev. Homosexualita není z hlediska práva v Rusku trestná, zakázána je pouze její propagace před neplnoletými. Drtivá většina obyvatelstva ji však odmítá.

zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

komentáře 2

  1. .lak napsal:

    Budou tam moct moc švihat biči božími. :-)))))))))

  2. jirik napsal:

    A pak, že cenzura je nepřípustná aneb Oliver Stone na indexu ČT
    Podle všeho byl režisér filmu „Svět podle Putina“ Oliver Stone s jeho protiválečným dílem zařazen na Index ČT a z oscarového režiséra se rázem stal nejspíš autor v ČT zakázaný. Již dříve ČT jeho dokumenty jako třeba „Americké století očima Olivera Stonea“ raději vysílala v pozdních nočních hodinách dlouho po půlnoci. Tentokrát však přistoupila k nekompromisní cenzuře. Původně totiž měla ČT 2 v sobotu 1. 7. 2017 v čase od 22:10 vysílat Stoneho oscarový film popisující realitu války USA ve Vietnamu s názvem „Narozen 4. července“. Místo toho raději zařadila jiný film „Kill Bill“.
    http://outsidermedia.cz/a-pak-ze-cenzura-je-nepripustna-aneb-oliver-stone-na-indexu-ct/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *