Rusko prý rozmístilo jaderné nálože kolem Ameriky, může USA doslova spláchnout

…..mnoho let píši, že Rusové obklopili neviditelnými ponorkami celé USA. Mají na nich rakety s jadernými hlavicemi a jsou schopni do 10 minut proměnit celé státy na atomový popel. A hele. Dnes Vám to dokonce přiznávají i v novinách. Doba se nějak urychluje….

16:54

tm komentuje:

Vzpomínám si, když jsem psal na osud, KOMENTY NĚKTERÝCH LIDÍ, jaké nesmysly prý píši a podobně. Dnes tomu už můžete věřit, BYLO TOP PŘECE V NOVINÁCH. Mají je tam mnoho let nejméně 5….

 

Rusko prý rozmístilo jaderné nálože kolem Ameriky, může USA doslova spláchnout

Moskva – Ruská armáda rozmístila při pobřeží Spojených států blíže neupřesněný počet jaderných náloží. Jejich detonace by způsobila vlnu tsunami, která by zničila největší americká pobřežní města, jako New York nebo Miami. Uvedl to britský list Telegraph.

Podle deníku informaci o umístění jaderných náloží prozradil ruský plukovník v důchodu Viktor Baranetz. Ten tvrdí, že Moskva umístila jaderné zbraně na východním pobřeží Ameriky.

Umístění jaderných hlavic má být podle plukovníka odpovědí na to, že Spojené státy rozmisťují svou armádu podél ruských hranic. „Američané nasazují své tanky, letadla a prapory speciálních sil podél ruské hranice,“ řekl Baranetz v rozhovoru pro ruský list Komsomolskaja Pravda.

„A my v tichosti pokrýváme americké pobřeží nukleárními zbraněmi. Zakopávají se a spí, dokud nebudou povolány k akci,“ dodal. Podle britského deníku by výbuch jaderných náloží sám o sobě ničivý nebyl, vyvolal by ale masivní vlnu tsunami, která by zaplavila pobřežní města jako New York a Miami.

Podle někdejšího vojáka musí Rusko přijít na způsob, jak se bránit americké armádě, zatímco disponuje s mnohem menším vojenským rozpočtem než Spojené státy.

„Spojené státy jsou stálým světovým šampionem v rozsahu svého vojenského rozpočtu, téměř 600 miliard dolarů, což je desetkrát více, než má Rusko,“ vysvětlil nepoměr mezi financováním armády Spojených států a té ruské.

Podle něj na poli ekonomiky Rusko se Spojenými státy zápasit nebude. „Jsme v jiné váhové kategorii,“ uvedl Baranetz. Ruská armáda se proto snaží vymyslet způsob, jak zajistit ochranu své země při vynaložení nižších finančních prostředků.

Jedním z nich je právě údajné ukrytí jaderných náloží při pobřeží USA. „Jsem si jist, že jsme našli asymetrické odpovědi,“ hodnotí údajný plán ruský plukovník.

Mluvčí ruské vlády Dmitrij Peskov ale Baranetzova slova odmítá a popírá. Tvrdí, že jsou „divná“ a že by je svět neměl brát vážně. Jestli ale Rusko nálože skutečně rozmístilo či nikoliv neprozradil.

Zdroj (1)

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 16

 1. Dracul napsal:

  Bravo, molodci, díky Bohu!

 2. arijec napsal:

  trumpa dosadili zidia putina dosadili zidia ked to buchne tak len po vzajomnej dohode

  • tomáš marný napsal:

   Milý arijci,
   v něčem se ale mýlíš…..
   tm

   • Pavel napsal:

    TM podle kteréhosi věštce má 3WW propuknout 13. – 15. 5. letos. Já tomu nevěřím a nedávám tomu svou energii. Jen mne zaráží ten spěch Sobotky jak chce skončit ve vládě – čím dřív tím líp. Neví něco co my ne? Bude se chtít zdekovat někam do bezpečí – např. do vybaveného a zásobami narvaného bunkru, který má zcela jistě např. pan Bakala – nebo některý z dalších našich oligarchů – jen pro oživení paměti – Tykač např. a další. On patří k vyvoleným a udělal pro ně v ČR hodně moc. Tak se mu mohli „odvděčit“ informací podanou včas, aby se mohl přesunout do zdánlivého bezpečí. Já vím, jsem paranoik, ale jako možnost k úvaze – proč ne?

    • tomáš marný napsal:

     Milý pavle,
     před mnoha lety jsem na osudu psal, že vše začne, až politici se začnou ztrácet, však si určitě na to vzpomínáš? Nebo????
     tm

     • Pavel napsal:

      Putin již své nejbližší spolupracovníky uklidil někam do bezpečí (místo nich jmenoval nějaké mladé) a sám je možná někde v bezpečí a na veřejnosti vystupuje některý z jeho dvojníků. Podle mne (nakolik snad dokážu poznat tvář lidskou) jich má nejméně dva – spíše tři. Uvidíme co se bude dít v nejbližších dnech. Jestli Zeman přijme Sobotkovou rezignaci a ten si vezme dovolenou nebo ještě lépe nemocenskou z psychického vyčerpání (to mu spolkne každý) tak je možné všechno. A ano vzpomínám si na to, a taky jsi říkal, že v posledních dnech nám budou muset říkat pravdu – to se taky v hojné míře začíná dít.

 3. Maroš napsal:

  Určite sú tam – SSSR projekt sa začal realizovať v roku 1960 – keď sovietska antimagnetická loď – plachetnica – vykonávala – oficiálne – celosvetový prieskum magnetických anomálií oceánskeho a morského dňa – autentickú knižku o tom napísal spravodaj Komsomolskej Pravdy. Sovieti vtedy prezkúmali strategicky zaujímavé tektonické zlomy, teda aj okolo pobrežia USA – ponorky to potom doklepli. A ešte je aj veľké ticho okolo kufríkových bômb – problém spočíva v tom, že časť príslušníkov KGB a organizovaného ruského zločinu – výmenou za podnikanie v USA, poskytla tiež niečo. O tejto problematike je dostatok ruských video- dokumentov
  ešte z Jeľcinovej doby. Je známy výrok-odpoveď Putina na otázku, či Rusko dokáže zničiť USA za 30 minút – Putin s úsmevom odpovedal, že omnoho skôr.

  • tomáš marný napsal:

   Milý maroši,
   jak jsem psal, mohou proměnit celé USA do 10 minut v atomový popel….
   tm

   • V.A.M. napsal:

    Jakmile se tohle odehraje tak uz si s Vami nebudu moci dopisovat = budu pod-vodou. Zrejmne to tak ma byt. Dekuji za clanek pane Marny.

    • tomáš marný napsal:

     Milý vam
     vraťte se raději do Evropy. Klidně i dále…..
     tm

     • Pavel napsal:

      TM – já určitě zůstanu doma. Nemám důvod se někam přemisťovat ani možnost ani chuť. Ale z USA bych se k nám do Čech nevracel – mít tu možnost cestovat a event. se někde i usadit tak bych zvolil Peru. Podle kamarádů, kteří tam byli prý stačí mít zajištěný příjem a do půl roku můžete mít peruánské občanství. Takže dokud je klid a mír a pokud někdo má např. volných 10 milionů našich peněz, tak by si asi mohl koupit např. nějaký malý hotýlek na úpatích And nebo malou benzínku a pak si požádat o občanství a byl by spolu s rodinou v relativním bezpečí.

 4. Jarek* napsal:

  Rusko ví kde a jak narušit tektonické desky, znají dokonce intenzitu náloží, které by stačily na to, aby usa šly z valné části pod vodu

  • tomáš marný napsal:

   Milý jarku,
   bylo by to podobné jako akce krakatoa v Indickém oceánu a tsunami na mnoha ostrovech a pevninách…..
   tm

 5. Maroš napsal:

  Inak – podľa edgara Cayceho, ktorý predpovedal svoj návrat – reinkarnáciu o 80 rokov – časť USA bude pod vodou určite, a taktiež – veľká časť Británie. Takže zamyslenie:
  1/ Ak Briti opúšťajú vďaka invázii muslimov krajinu – pripomína to exodus a cielený holokaust Židov s cieľom – donútiť ich presídliť sa – do pripravovaného štátu Izrael.
  2/ Časť GP – anglická kráľovná – už avizovala svoj zámer opustiť krajinu. toto teda už nie je náhoda!
  Video čas 6:35 min.
  Budoucnost světa podle Edgara Cayce

 6. Mišo napsal:

  tempus omnia revelat
  Google
  Search

  Milý mišo,
  moc děkuji za koment ale pro velikost textu a důležitost jsem ho umístil jako článek na 13:54 dnes na tadesco. Ješte jednou děkuji za přízpěvek…..
  tm

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *