S Harabinom o práve

…..slovenská vláda asi v rozkladu dle slov předsedy nejvyššího soudu SR Štefanem Harabinom. Zajímavý rozhovor na SLOBODNÉM VYSÍLAČI s Jurajom Poláčkom. Popisované děje na Slovensku se odehrávají i v České republice. Dobře poslouchejte v jaké situaci se nacházíme….

05:55

 

Mohlo by se vám líbit...

komentáře 2

 1. jirik napsal:

  Principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský zažil pořádný šok. Takovou drzost prý ještě neviděl! Přijel zkontrolovat svoje pole, a co nevidí. Roste na něm žlutá řepka, kterou z duše nenávidí. Herec prý zatím neví, jak s touto skutečností naloží.

  „Tak hele, před lety jsem si koupil louku a pole. Pole jsem letos odmítl pronajmout. Je moje, ne? Přesto mi na něj někdo zasadil žlutou řepku. Proti mé vůli a na mém poli,“ napsal dopáleně na svůj Facebook a k tomu přidal fotografii »ukradeného« zabraného pole, na které stojí celý zkoprnělý v poli mezi řepkou.
  http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/470365/herec-jan-hrusinsky-zuri-prisel-o-pole-nekdo-mu-na-nem-vysadil-zlutou-repku.html

 2. jirik napsal:

  Ruský holding Novaport má zájem o vložení kapitálu do bratislavského letiště, řekl novinářům v kuloárech zasedání Ruského svazu průmyslníků a podnikatelů majitel společnosti Roman Trocenko.

  Podle jeho názoru je slovenské aktivum zajímavé, ale vadí mu blízkost Vídně. Ovšem zvýšit počet cestujících je možné pomocí linek z Ruska, včetně nového nízkonákladového „Aeroflotu“, letecké společnosti „Poběda“. Jaké perspektivy má taková transakce a proč se v zorném poli ruského holdingu ocitlo bratislavské letiště?

  „Vidíme, že se rychle rozvíjí, dnes obsluhuje téměř 2 miliony lidí ročně, což plně odpovídá rozsahu letišť, které vlastní potenciální ruský investor. Novaport se zaměřil na evropský trh, protože počet ruských letišť, která ještě nenašla soukromé investory, se rychle snižuje“, řekl Sputniku hlavní redaktor odvětvové agentury AviaPort Oleg Pantělejev.

  Slovenský premiér Fico nejednou prohlásil, že letiště není možné privatizovat, že je to strategické aktivum státu. Ale dodal, že je možné uvažovat o jiných formách spolupráce. O jakých? https://sptnkne.ws/e2vs

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *